Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Kupovina snowboarda

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    28.01.2011
    Poruke
    25

    Podrazumevano Kupovina snowboarda

    Hocu cerki da kupim board. Ima 14 god i visokaje 154cm. Da li kupiti polovan za pocetak, na sta obratiti paznju, sta je vazno a sta ne...?

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    28.01.2011
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Da oddam: koja velici, tip, kakav vez (meki ili tvrdi), kakve su kunstrukcije...? Hvala na savetima!

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    20.01.2013
    Godina
    31
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Da li tek počinje sa bordanjem ili je već ranije vozila? To je jako važno prilikom odabira, ne ide isti tip borda za same početnike i več iskusnije bordere

    Zavisi kakav si finansijski i do koliko € možeš ići, pa na osnovu toga treba procijeniti da li ići na nešto polovno ili novo.

    Lijep pozdrav

  4. #4
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    Cerka od 14 godina ce narednih nekoliko godina verovatno da raste toliko da, ako ne palnira da ove sezone provede bar 15tak dana na snegu, ne znam koliko je pametno investirati u bord koji ima dobre sanse da preraste brzo. Moj prvi bord je recimo ujedno i jedini bio koji sam kupio nov, i to je bio najgori bord koji sam kupio.

    U svakom slucaju, meki vezovi, i da se povede racuna da i bord bude neki meksi da moze lakse da upravlja istim. Duzina prema tezini, ali otprilike izmedju grudi i brade, posto ce da raste, moze za nijansu duzi pre nego kraci, mada su zenske obicno lakse pa nije problem kratak bord, ja sam licno opet za to bolje i kraci nego predugacak. Kraci bord lakse skrece ali se teze konotrolise pri brzini. Sve ipak u okviru odgovarajuce duzine, sto bi bilo 130-140 duzina neka.

    Moj sestric vec nekoliko sezona vozi bord, za koji dan puni 8 godina i sestra se ove godine polomi da mu odabere novi bord posto je prethodni prerastao, a on je gleda tako, pa kaze: mama, daska je daska, samo neka ide, svejedno se naviknes

    Btw, ne znam sta planirate za cipele, ali jako je vazno da budu odgovarajuce, dobro da pasuju, udobne a opet da drze nogu, peta da ne moze da seta gore-dole i sl, i bez padanja na one fazone da ce sa debljom carapom ili dve biti dobro :P

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •