Strana 13 od 21 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 121 do 130 od 202

Tema: Kupovina skija

  1. #121
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od casper Pogledati poruku
    da li je to bug u tt ili u forumu? Ili ja imam neki problem?
    To može ako ti kamera ima rezoluciju 640x480 ili manju. Tolika je max rezolucija slike za upload na forum.

  2. #122
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ne znam za Android, ali na iOSu kada radiš upload fotki on te pita u kojoj ćeš rezoluciji - odabereš 640x480 i voila

  3. #123
    Member
    Datum registracije
    28.01.2016
    Godina
    53
    Poruke
    34

    Podrazumevano

    u androidu ne pita, nego verovatno samo ubaci sliku koju mu je prosledila app za kameru.

    za slanje preko interneta (IM recimo) koristim posebnu cam aplikaciju koju sam podesio na 1M - to dovoljno dobar kvalitet da se vidi na telefonu/racunaru, a velicina je dovoljno mala, ali skijanje forum je restriktivniji nego sto sam pretpostavljao

  4. #124
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od trendo Pogledati poruku
    ...
    1. dynastar mythic 184cm (do prosle sezone hm cham 97)
    prednost najmanji radius na listi i mozda najveci roker
    mana najskuplja

    2. movement shift/apex (apex do prosle sezone magnat) 185
    ovde su prakticno dva modela ali prednost ima prvi tako da vise citaj shift
    prednost mnogo dobri reviewi
    mana skoro da nema, mada je vise freeride orientirana

    3. salomon mtn explore 95 184cm , mislim skroz novi model salomona
    intuicija mi kaze da je to najuniverzalnija na ovoj listi
    ...
    Meni je zao sto je ispala elanova himalaya, odlicne reviewe, ali najteza i najveci radius
    ali ljuta rezerva
    Proslo je 4 i 1/2 meseci od ovog mog posta. I nisam gnjavio te ovo te ono...osim jednog clana foruma kome zahvaljujem na savetima...i podrsci
    E sad od tada je proslo dosta vremena i istrazivanja i taj Mythic sam prestao da ga gledam jer je bio jednostavno previse skup (ne da su ostali jeftini ali...)
    U medzuvremenu se pojavila pristojna prilika za K2 wayback 96, pa zagledao se u Volkl nanuq koi je isto 96 u struku medzutim oba dva su ispala iz istog razloga kao i Himalaya, zbog velikog radiusa od preko 22m. Tacnije kada bih birao izmedzu ova tri mozda bih izabrao Himalayu.
    Tako na spisak je ostao Shift i Explore 95. Tacnije Salomon je napravio celu novu liniju kompletnih proizvoda za adventure touring, ali osim Salomona istu takvu je napravio i starii brat Atomic gde je dosao u obzir Backland 95.
    Iako kupovina Explore i Backland je bila jeftinija varijanta ipak sam 'najzad' nabavio Shift koga sam i najvise prizeljkivao.
    Na kraju skije se vec nalaze u servisu na montiranje diamir fritschi freeride pro vezova pa ako bog da naredni vikend da se oprobaju, mada slabo nesto sneg ove godine.

    U medzuvremenu uz veliku pomoc postovanog clana ovog foruma a i zelje cerke da se i ona oproba u freeride snezne vode, doslo se do Atomicovih century 102 skije, i iste su vec u nedelju oprobali sneg na 'divoj' Brezovici. Kratki komentar je bio "tato dooobri skiite" sto reci ona prezadovoljna, iako joj je ovo bio prvi freeride dan i trebalo joj je malo vremena da se opusti i veruje skii da ce skija uraditi ono sto ona oce.

    Tolko, raspisao se u kasne sate.

  5. #125
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    E pa u zdravlju i uzivanciji da ih vozis, trendo! Nadam se da ces biti u potpunosti zadovoljan njima.

    Bas sam se nedavno setio ovog tvog posta i pitao se da li si se odlucio za nesto, i ako jesi, sta si uzeo.

    Pozdrav!

  6. #126
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od trendo Pogledati poruku
    Iako kupovina Explore i Backland je bila jeftinija varijanta ipak sam 'najzad' nabavio Shift koga sam i najvise prizeljkivao.
    Na kraju skije se vec nalaze u servisu na montiranje diamir fritschi freeride pro vezova pa ako bog da naredni vikend da se oprobaju, mada slabo nesto sneg ove godine.
    Kod mene nit je Shift nit je Diamir, ali nije daleko Ovo:



    plus ovo:


  7. #127
    Member
    Datum registracije
    04.02.2012
    Godina
    47
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Drugari, ima li neko iskustva sa ovom skijom. Ozbiljno razmišljam da je kupim. Znam da je model od par sezona ali mi to ne smeta :-)
    http://www.snowinn.com/ski-store/vol...-13-14/98692/p

  8. #128
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Sa Volkl-om nema greske... Ovo je jedan model ispod SL-a... Malo meksa od Racetiger SL-a, 14m radijus na 165m, iskljucivo piste skija...
    Sto veći kompromis oko skija želiš da napraviš, to si nezadovoljniji u uslovima koji te zadese...

  9. #129
    Member
    Datum registracije
    04.02.2012
    Godina
    47
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Mene generalno i zanima piste skija, sve što je deklarisano i stoji u opisu govori da je ovo skija koji sam tražio... Hteo sam da vidim ima li neko iskustva sa njom "uživo"

  10. #130
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Mislim da je ima Bitterman sa foruma, pa ako bude video, javice ti se da ti prenese utiske
    Sto veći kompromis oko skija želiš da napraviš, to si nezadovoljniji u uslovima koji te zadese...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •