Strana 18 od 21 PrvaPrva ... 81617181920 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 171 do 180 od 202

Tema: Kupovina skija

  1. #171
    Senior Member
    Datum registracije
    18.03.2014
    Lokacija
    Istočno Sarajevo
    Skije / Bord
    Atomic Redster Edge SL
    Godina
    44
    Poruke
    111

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    P.S. Da se primjetiti da na najnovijem SLX-u nema više Amphibio lijevo-desno fazona. A ni Waveflex valova i talasa. A opet je skija vrhunska. Marketing je čudo.
    Neizmjerno me raduje što su izbacili tu za*ebanciji sa lijevom i desnom skijom.
    Mene su upravo time i otjerali sa svojih modela (mada znam dosta ljudi koji su baš zbog toga i kupili Amphibio modele).

    Sada, ne vjerujem da ću se više lako vratiti na Elan.

  2. #172
    Member
    Datum registracije
    17.03.2010
    Godina
    62
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Branko, recenziju za rental modele nećeš nigdje ni naći. Koliko upratih pomoću Google-a, Explore Race je rental varijanta modela Explore 6. Ako skijaš već dosta sezona po 10-15 dana u sezoni, ova skija ti je "tanka".
    Stevo,cijenim tvoja mišljenja.Šest godina skijam na Tecno pro xt500 skijama i sad me malo kopka nabavka novih. Ovaj Elan sam našao na PIK-u ,nove u Visokom,ali sam odustao od njih. Sve sam bliži opet Tecno pro skijama,ovaj put Tecno pulse 73(proizvođač Elan) u Intersportu. Kakve su u odnosu na xt500,koje su mi se pokazale sasvim dobre.
    Pozdrav!

  3. #173
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    @branko61, ne bih ti znao ništa reći o Pulse 73. Progooglao sam ih i na slikama ne ostavljaju baš neki utisak. Ako te put nanosi u BL, javi se porukom. Vidim da nas spaja autoput.

  4. #174
    Junior Member
    Datum registracije
    20.10.2016
    Godina
    47
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Evo jednog konkretnog pitanja:

    Početkom nedelje na Kopaoniku znate kako je bilo...kačamak.
    Ja sam vozio tog vikenda Atomic perfotmer XT, uska, meka skija...

    Želeo sam da probam nešto iz Atomic Redster serije, međutim uslovi nisu bili nikako za to.

    Čovek mi ponudi da probam Atomic Vantage X 80 CTI, i posle prvog spuštanja apsolutno se oduševim.

    Široka skija, sa takve uslove odlična, tvrda, ja težak, upravljiva, ma milina se voziti.

    I sada...moje zanimanje se okreće ka skijama 80+ širine, samo nisam siguran kako se one ponašaju u uslovima kada je pista dobra, temperatura u minusu, eventualno i na ledu.
    Konkretno se dvoumim između Vantage 80 i Elan Amphibio 84 XTi.
    Ovu drugu nisam ni probao, ali je cena sada nešto povoljna, a pretpostavljam da je to sličan fazon kao ovaj Atomic.

    Ima li neko da vozao obe ove skije, ili nešto slično, pa da može da pomogne.

  5. #175
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nvelja Pogledati poruku
    ...Ima li neko da vozao obe ove skije, ili nešto slično, pa da može da pomogne.
    Nisam vozio navedene modele, ali u poslednjih 6+ godina promijenih 3 modela širine 84 do 90 mm, a imao sam priliku i probati još nekoliko sličnih. Nisu za vožnju po pločama leda, ali za sve ostalo su mi super, uključujući i smrznutu tvrdu stazu.

  6. #176
    Junior Member
    Datum registracije
    03.02.2012
    Godina
    41
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nvelja Pogledati poruku
    Ima li neko da vozao obe ove skije, ili nešto slično, pa da može da pomogne.

    Mozda mozes uzeti u obzir i Volkl rtm 84. Ja sam prilicno zadovoljan tim skijama.

  7. #177
    Junior Member
    Datum registracije
    20.10.2016
    Godina
    47
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Ima neko nešto da napiše, a da je probao Elan 88 XTI, 84 XTI, 84 TI....

  8. #178
    Member
    Datum registracije
    20.12.2016
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Sta mislite o ovim skijama?
    http://www.ebay.de/itm/Fisccher-RC4-...0AAOSwjL5ZB0SH
    Sta znaci ovo skije za mlade? Jugendrenski?


  9. #179
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Jugendrennski = takmičarska skija za omladinu. Po vezu i ploći ispod veza bih rekao da jeste prava takmičarska skija. Ako si takmičar, prava skija za tebe. Vidim da je licitacija završila i da ju je po početnoj cijeni kupio neko vrlo, vrlo, vrlo iskusan na eBay-u (blizu 7000 ocjena).

  10. #180
    Member
    Datum registracije
    20.12.2016
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Nisam takmicar vec pocetnik. A problem je sto prodavac nece da salje nego da mora da se preuzme.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •