Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 46

Tema: Štand SKI MANIJAKA na Beer Festu - POTREBNI VOLONTERI !!!

  1. #31
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano Hvala na pomoci

    Postovani SKI MANIJACI i svi koji cete to uskoro postati,
    sa malim zakasnjenjem ali ipak i sada zelim da se zahvalim u Krechino i svoje ime ljudima koji su nam pomogli da realizujemo akciju na BEER FEST-u i da nase udruzenje predstavimo velikom broju ljudi koji nisu imali prilike da cuju za nas pre ove divne manifestacije.
    Dakle zahvaljujem se MAMA GOCI,jovanitZi,Aci 76,Ski Bati i supruzi,Crazy Kongu i supruzi,Stevanu sekretaru i njegovoj devojci,Nidzi,IVKANI,GUTI,ekipi iz Panceva(izvinjavam se jer neznam svima imena),Nemanjusu,Misku i svima koje nisam pomenuo!
    U nadi da cemo buduce akcije jos bolje organizovati i da ce nas biti jos vise na predstavljanju udruzenja ,a uskoro cemo napraviti slavlje za SKI MANIJAKA 1.po redu!

  2. #32
    :) jovanitZa avatar
    Datum registracije
    25.12.2005
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    258

    Podrazumevano

    popeeeeeeeeeeeeeee pozdravlja te moja mama puno i zahvaljuje ti se na divnom druzenju...
    a kada ce to slavlje da bude?
    board-moja prva,prava i jedina ljubav

  3. #33
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    IvKana koliko te je izasao aranzman?
    Space Shuttle Ski

  4. #34
    Senior Member boki04 avatar
    Datum registracije
    22.11.2005
    Lokacija
    Rudnik
    Skije / Bord
    Nordica Hot Rod Nitrous Ca 78
    Godina
    43
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Pope hoce li biti standa skimanijaka u guci?

  5. #35
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boki04
    Pope hoce li biti standa skimanijaka u guci?
    Pozdrav Boki 04,
    druze dobili smo stand u Guci ali na zalost necemo biti tamo a razloga je mnogo i ne bih ovako javno o njima,ali cu ti svakako reci kada se vidimo jer si me ti pitao!U svakom slucaju ti hvala na interesovanju,mi se sada bacamo na organizaciju doceka i ugoscavanja nasih prijatelja iz Zagreba koji dolaze 09.09,pa ako si voljan upoznati nove ljude koji kao i mi luduju za skijanjem i snegom izvoli se pridruziti!Jos jednom te pozdravljam!

    P.S.Nebi lose bilo da mi se javis ovih dana,hteo sam nesto da porazgovaram sa tobom!

  6. #36
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jovanitZa
    popeeeeeeeeeeeeeee pozdravlja te moja mama puno i zahvaljuje ti se na divnom druzenju...
    a kada ce to slavlje da bude?
    Joco pa rodjendan cemo slaviti 23.09,ajde sada svi da se angazujemo i napravimo veliku zurku na taj dan,misli mnogo posecenu zurku!

  7. #37
    ski & fun under the sun
    Datum registracije
    04.05.2006
    Lokacija
    Pančevo
    Godina
    42
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    IvKana koliko te je izasao aranzman?
    390€ smo placali prevoz, smestaj i 6-o dnevni ski pas za Tignes. Ko je hteo mogao je da doplati jos 45€ za ski pas za celo skijaliste, viza i osiguranje 55€....
    Pozdrav

  8. #38
    ski & fun under the sun
    Datum registracije
    04.05.2006
    Lokacija
    Pančevo
    Godina
    42
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Postovani SKI MANIJACI i svi koji cete to uskoro postati,
    sa malim zakasnjenjem ali ipak i sada zelim da se zahvalim u Krechino i svoje ime ljudima koji su nam pomogli da realizujemo akciju na BEER FEST-u i da nase udruzenje predstavimo velikom broju ljudi koji nisu imali prilike da cuju za nas pre ove divne manifestacije.
    Dakle zahvaljujem se MAMA GOCI,jovanitZi,Aci 76,Ski Bati i supruzi,Crazy Kongu i supruzi,Stevanu sekretaru i njegovoj devojci,Nidzi,IVKANI,GUTI,ekipi iz Panceva(izvinjavam se jer neznam svima imena),Nemanjusu,Misku i svima koje nisam pomenuo!
    U nadi da cemo buduce akcije jos bolje organizovati i da ce nas biti jos vise na predstavljanju udruzenja ,a uskoro cemo napraviti slavlje za SKI MANIJAKA 1.po redu!
    Ma Pope, ko ce kome ako nece svoj svome (...da pomogne) . Sto se mene tice, znaj da sam od sad, na dalje i u buduce spremna da pomognem kad god su neke akcije u pitanju.
    Pozdrav.

  9. #39
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od IvKana
    Ma Pope, ko ce kome ako nece svoj svome (...da pomogne) . Sto se mene tice, znaj da sam od sad, na dalje i u buduce spremna da pomognem kad god su neke akcije u pitanju.
    Pozdrav.
    Ma IVKIC ti si zmaj,hvala ti! Kazi kada idemo na RADZU,sve odlazem i idemo solo ti i ja da degustiramo,OK?

  10. #40
    ski & fun under the sun
    Datum registracije
    04.05.2006
    Lokacija
    Pančevo
    Godina
    42
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Ma IVKIC ti si zmaj,hvala ti! Kazi kada idemo na RADZU,sve odlazem i idemo solo ti i ja da degustiramo,OK?
    Naravno Pope, akcija - UVEK!?! Samo jos kad bismo nasli neku dobru medovacu....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •