Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: Yu Ski Magazin

  1. #11
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Ja sam imao sve brojeve od 1978 do 1991,pojedini ski instruktori kazu da je YU ski magazin bio kvalitetniji u pogledu informacija i slika nego italijanski schi magazzin!Lepa vremena,mozda bas SKI MANIJACI pokrenu jedan takav magazin,sta kazes Stekane?

    I ja sam bio fan tog magazina i pojedine brojeve sam citao do besvesti. To je bio jedan od najkvalitetnijih ski casopisa u Evropi, ili je to tako tada izgledalo. Dok su drugi bili sa preko 50 posto reklama, ovde si imao sta da procitas i naucis. Tako smo komsiija i ja naucili kako se postavljaju vezovi, spremaju skije za sneg...Na osnovu recenzija kupio sam svoje prve prave skije Elan MD 605 sa Markerom M15. Do tada sam imao neke daske sa sajlama...koja sreca, a komsije da crknu...
    Sto se tice pokretanja casopisa, to bi bilo sjajno, ali da se zove SKI MANIACS. Samo trebalo bi uloviti nekog ko je spreman da ide u "minus" jer ne verujem da bi bilo isplativo. Sa druge strane, ima gomila nekih casopisa za koje se pitam da li to iko kupuje, pa opet izlaze. Mozda bi sa nekim sponzorima, mislim na distributere opreme, mogla da se napravi neka prica jer bi njima sigurno odgovaralo da se reklamiraju itd...Posao nije lak ni jednostavan, ali to bi bio mesecnik i to sezonski...Ima jos jedna stvar - internet je dosta "ubio" tiraze skupih casopisa. Nekad nisi mogao da docekas novi broj, a sada odes na net...

  2. #12
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    To sa našim časopisom bi bilo mnogo ubavo, ali hajdemo se malo spustiti na zemlju.

    Za sada, predlažem da se prvo sajt manijaka kompletira, pa kad bude materijala dovoljno i za štampanu verziju, da i o tome ozbiljno razmislimo.

    Što bi englezi rekli: "step by step" (krojačka verzija: "štep po štep").

  3. #13
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    kad smo vec kod ski magazina
    bas sam juce nabavio tri ista koja su izasla za ovu sezonu
    (SKI, SKIING, POWDER) sva tri sa ski testovima unutra
    pa ih trenutno prelistavam i razradjujem strategiju citanje
    a sto se manijackog ski magazina tice to stvarno nebi bila losa ideja
    recimo barem jedno izdanje godisnje (onako malo podeblje)
    koje bi izaslo negdje krajem ljeta sa nekim korisnim informacijama za predstojecu zimu
    kao recimo ski testovi
    skijalista vrijedna posjete...
    mislim da bi svaki manijak nabavio jedan primjerak
    ja definitivno
    a po potrebi i vise primjeraka po glavi manijaka

  4. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    10.03.2020
    Godina
    49
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Pozdrav svima!
    Budući sam i sam veliki obožavatelj skijanja, tražim 4 broja Yu Ski Magazina ako netko želi prodati: 83./84., 84./85., 85./86., 86./87.
    Pozdrav Popu, starom drugu skijašu 😎

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •