Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 44

Tema: Koje skije rentirati i gde?

  1. #31
    Member djolec avatar
    Datum registracije
    10.12.2012
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Da li sa takvom skijom moze malo da svrlja off piste ako bude prilike ili to i nije bas preporucljivo?

  2. #32
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Ne razumem, sa skijom koja je iskljucivo za on-piste pritom rasna replika takmicarske skije da pravis off izlet? Ja nisam jos vozio off ali mislim da ti to nije bas dobra ideja. Mislim, sve moze, tako je bilo nekad, nisi imao neki veliki izbor skija, pa se off skijao sa cim stignes.. Noga uz nogu, bjez' na repove pa dokle stignes...

  3. #33
    Member djolec avatar
    Datum registracije
    10.12.2012
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Ne razumem, sa skijom koja je iskljucivo za on-piste pritom rasna replika takmicarske skije da pravis off izlet? Ja nisam jos vozio off ali mislim da ti to nije bas dobra ideja. Mislim, sve moze, tako je bilo nekad, nisi imao neki veliki izbor skija, pa se off skijao sa cim stignes.. Noga uz nogu, bjez' na repove pa dokle stignes...
    Zato i pitam drzacu se staze!

  4. #34
    Junior Member keza avatar
    Datum registracije
    21.09.2012
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    50
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Ispostavilo se da je najveći problem naći krovni nosač za Opel Astru H, a da ne košta ko solidne polovne skije
    Ovaj put mi ne gine iznajmljivanje skija na licinom mestu, javiću utiske.

  5. #35
    Member djolec avatar
    Datum registracije
    10.12.2012
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od keza Pogledati poruku
    Ispostavilo se da je najveći problem naći krovni nosač za Opel Astru H, a da ne košta ko solidne polovne skije
    Ovaj put mi ne gine iznajmljivanje skija na licinom mestu, javiću utiske.
    Ako ne vozis preko 120-130 magneti zavrsavaju stvar, imas u marconiju, nisu uopste skupi za iznajmiti, ja radio prosle godine i furao do austrije bez ikakvih problema

  6. #36
    Junior Member keza avatar
    Datum registracije
    21.09.2012
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    50
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Znam za magnetne nosače, samo sam čitao da može da oguli farbu sa krova, i da treba staviti neki najlon između nosača i krova.

  7. #37
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    meni nije ogulilo farbu, koristio jedne sezone za tri para skija do kopa i nazad, samo dooobro ocisti i osusi krov i magnet - stos je da ne upadne sitan kamencic, zrnce peska, itd.. Ja sam znao za potencijalnu opasnost ali mi bila frka da stavljam najlon, papir, krpu itd, da se ne odlepi u voznji. Ja nisam prelazio stotku za svaki slucaj.

  8. #38
    Member djolec avatar
    Datum registracije
    10.12.2012
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od keza Pogledati poruku
    Znam za magnetne nosače, samo sam čitao da može da oguli farbu sa krova, i da treba staviti neki najlon između nosača i krova.
    Kupi u apoteci hirurske kape i stavi na svaki po 2 komada (izgleda malo idiotski ali radi posao), one su dovoljno tanke da drzi magnet, a da opet ne guli krov. I naravno kao sto je napisao macak ocisti i osusi sve lepo. Ja sam nosio 3 para skija na 2 para magneta, sve je proslo ok. To kad uhvati nema mrdanja, a i mislim da samo treba da obratis paznju na koju stranu se okrecu skije, to proveri (mislim repovi idu napred, ako se dobro secam).

  9. #39
    Member djolec avatar
    Datum registracije
    10.12.2012
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Znam da skoro nisam kupio jeftiniji proizvod od tih kapa, kostaju nesto tipa 2 dinara komad

  10. #40
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Tako je, repovi napred, obrati paznju da kad zakljucas skije, ne dodje do nezeljenog momenta sile "zatezanja" skija na nosace, pa da se "spontano" odlepe ako tvoj krov ima vecu krivinu...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •