Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Rezultati 41 do 44 od 44

Tema: Koje skije rentirati i gde?

  1. #41
    Junior Member keza avatar
    Datum registracije
    21.09.2012
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    50
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Nisam se javljao duže vreme, jer sam se prošle sezone u Borovecu proveo kao "bos po trnju".
    Ne, nisam se "skrljao", nego sam pazario neki virus, tako da sam (a i cela porodica) proveo svih 7 dana u hotelskoj sobi, imao sam temperaturu 40, ma užas.
    Pokušao još jednom kasnije za vikend da odem do Kopaonika, ali sam se opet razboleo. :(

    Nadam se da će ove godine biti bolje, a u planu je eventualno nekoliko ski vikenda na Kopaoniku.

    Sada opet razmišljam o kupovini polovnih rekreativnih skija, da bih te odlaske na vikend učinio što bezbolnijim, da ne moram da tražim da rentiram skiju pred polazak.

    Ako može opet pomoć u odabiru, da ne zabrljam, jer prošle sezone ipak nisam kupio skije, nego sam hteo da ih rentiram u Borovecu.

    Našao sam npr. ovo:
    http://www.kupindo.com/Skije-i-snowb...N-speedwave-10
    http://www.kupindo.com/Skije-i-snowb...-R1-un-limited

    Deluje malo skuplje, nemam pojma.

    Inače, visine sam 188 cm, težina 90 Kg, od opreme imam pancerice Salomon RS 80.

  2. #42
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Moje misljenje da prve dolaze u obzir, druge ne Cena, tu i tamo

  3. #43
    Senior Member
    Datum registracije
    28.05.2009
    Poruke
    136

    Podrazumevano

    Skupo, na sajtu planetbike ima skija tiger ten motion 168cm mislim da je bolja od ove 2 pa cak i da su nove a kamoli polovne, NOVA skija cena bez veza je 9900. Na to se nakaci vez bar din 11 (90kg), treba videti kod njih ali mislim da ima za 4-5 hilj. Ako ove vrede ovoliko onda bi ova kombinacija bila najmanje 300e.

  4. #44
    Junior Member keza avatar
    Datum registracije
    21.09.2012
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    50
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dejan Pogledati poruku
    Skupo, na sajtu planetbike ima skija tiger ten motion 168cm mislim da je bolja od ove 2 pa cak i da su nove a kamoli polovne, NOVA skija cena bez veza je 9900. Na to se nakaci vez bar din 11 (90kg), treba videti kod njih ali mislim da ima za 4-5 hilj. Ako ove vrede ovoliko onda bi ova kombinacija bila najmanje 300e.
    OK hvala, pogledaću i ovo.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •