Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 14

Tema: Prvi put na zimovanje

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2013
    Godina
    31
    Poruke
    12

    Podrazumevano Prvi put na zimovanje

    Pozdrav ljudofi
    Ove godine planiram da idem prvi put na zimovanje te imam nekoliko pitanja,
    za pocetak mi je potrebna Vasa pomoc oko odabira “kvalitetne opreme” po principu sto manje para za sto veci kvalitet iste…
    Da li ima neka snabdevena prodavnica ski/snowboard opreme u Nisu ili je neophodno da se trazi u Beogradu ili cak i po inostranstvu ?

  2. #2
    Member Igi avatar
    Datum registracije
    02.01.2010
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Dje ides, sto ces da radis (skijanje, bordanje, sankanje) i sto ti treba od opreme (skafanderi, pantalone, jakne, rukavice, kaciga itd...)?

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2013
    Godina
    31
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    Posto mi skijanje deluje teze odlucio sam se za bord, tako da mi treba snowboard oprema( jakna, pantalone i rukavice). Planiram da idem u Bugarsku...

  4. #4
    Member Igi avatar
    Datum registracije
    02.01.2010
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    S obzirom da se oprema kupuje cijeli zivot, zavisno od individualnih afiniteta prema nekom zimskom sportu, predlazem da kupis samo najosnovnije (jakna, pantalone, rukavice, kacigu) i to da ne kupujes nesto preskupo, a da ostalu opremu prvo rentiras, pa tek na kraju kupis kada vidis sto ti odgovara.

    Kazem da ne kupis najskuplje jer ti se moze desiti da ti se ne svidji boravak na snijegu, pa da ti bude zao para potrosenih.

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2013
    Godina
    31
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    To i planiram da kupim osnovno. E sad koliko je velika razlika izmedju ski i board jakni (osim sto su "borderke" malo sire i duze) ?

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2013
    Godina
    31
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    Sta mislite o ovoj Jakni http://www.sportsdirect.com/nevica-s...et-mens-409005 ? Jakna je relativno jeftina uz dostavu za Srbiju, poseduje 10k waterproof i 10k breathable. Da li je to dovoljno za celodnevni boravak na snegu ?

  7. #7
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Naravno da je dovoljno... Ja imam 5k/5k pa nikad nije propustila niti mi je bilo hladno...

  8. #8
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stefanlkc Pogledati poruku
    Sta mislite o ovoj Jakni http://www.sportsdirect.com/nevica-s...et-mens-409005 ? Jakna je relativno jeftina uz dostavu za Srbiju, poseduje 10k waterproof i 10k breathable. Da li je to dovoljno za celodnevni boravak na snegu ?
    Apsolutno ispunjava zahteve koji za tebe trebaju
    History is made by those who dare to break the rules.

  9. #9
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stefanlkc Pogledati poruku
    Sta mislite o ovoj Jakni http://www.sportsdirect.com/nevica-s...et-mens-409005 ? Jakna je relativno jeftina uz dostavu za Srbiju, poseduje 10k waterproof i 10k breathable. Da li je to dovoljno za celodnevni boravak na snegu ?

    Gledao sam Nevica jaknu za jos jednog clana foruma pre mesec/dva, izgledaju vrlo pristojno i mislim da ces tesko naci nesto bolje za te pare. Sad, nemam je i nisam je koristio, samo kazem kako mi izgleda...

    Ako vec ovo narucujes, pogledaj i pantalone, mada zavrsavas skroz u crnom.

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2013
    Godina
    31
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    Ako narucim jaknu, najverovatnije cu i ove Rukavice. E sad, gledao sam pantalone koje si mi predlozio i mnogo mi se razlikuju od borderskih pantalona, te cu njih kupiti na neko drugo mesto...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •