Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 30

Tema: Kupovina nosača za skije u Nišu

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Skije / Bord
    U fazi nabavke
    Godina
    49
    Poruke
    25

    Podrazumevano Kupovina nosača za skije u Nišu

    Gde se u Nišu mogu kupiti nosači za skije? U Planet Biku ih više ne drže, Interport ih takoše nema, a Mickov servis kao da je u zemlju propao od kada je počelo renoviranje stadiona.

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    02.12.2012
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 12 2013
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Imas Mickovu radnju u blizini Foke. A servis je prebacen sa druge strane Caira, odmah pored restorana.

  3. #3
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Koliko sam ja video na sajtu,Planet Bike ima nosace na stanju u Beogradu,nateraj ove u Nisu da ti poruce,ne bi trebali da prave problem...
    U svakom slucaju mozes poruciti iz Beosport internet prodavnice.

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    18.12.2008
    Lokacija
    Bliski istok
    Skije / Bord
    Fire Arrow 74
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    Ako se vec otvaras, moj ti je savet da uzmes i krovni kofer.

    Kupio sam nosace, magnetne (da prodjem jeftinije i ne kupim poprecne shine) pa izgrebao krov sa njima. Polovni nosaci 30e+farbanje krova 150e (sve pare kroz prozor), a da ti ne pricam o muci i nervozi jer su nosaci uspravni - oni za stare skije, pa su lezista i gume koje zatezu skije prilagodjeni manjoj sirini skija za razliku od carving vrhova i repova...+slomljeni nokti, smrznuti prsti, uz naravno kompletan repertoar najsocnijih psovki...
    Pre mesec dana sam se otvorio, vodjen predjasnjim iskustvom koje govori u prilog onome sto neko pametan rece: nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari, te kupih Thule nosace (poprecne aluminijumske shine) i krovni kofer od 205cm duzine i 55 cm sirine. U to cudo staje CUDO! Skida se i postavlja za manje od minut, i nosaci i kofer, kvalitet izrade je 100/100, a kada budes menjao auto, menjas samo adaptere koji kostaju 30tak eura, tako da ce ti ovo trajati jako dugo. Moja preporuka, naravno ako ti je jorgan poduzi, da se upustis u ovu 650 evrodinara tesku investiciju. Mozes sigurno da prodjes daleko jeftinije ali ja se opekoh, pa vise ne razmisljam tako.
    ...vrhunac budalastine je kada te rodjeni otac ubedjuje da si postao od majmuna...

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    22.02.2012
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Š“Š“Šµ сŠø ŠŗуŠæŠøŠ¾ тхуŠ»Šµ? ŠšŠ¾Š»ŠøŠŗŠ¾ ŠŗŠ¾ŃˆŃ‚Š°Ń˜Ńƒ шŠøŠ½Šµ Šø ŠæрŠ°Ń‚ŠµŃ›Š° Š¾ŠæрŠµŠ¼Š°? Š ŠŗŠ¾Š»ŠøŠŗŠ¾ ŠŗŠ¾Ń„ŠµŃ€? Š˜ јŠµŠ» ŠøŠ¼Š° Š¾Š½Š° Š¾ŠæцŠøјŠ° Š±ŠµŠ· ŠŗŠ¾Ń„ŠµŃ€Š° сŠ°Š¼Š¾ Š·Š° сŠŗŠøјŠµ Šø Š±ŠøрŠ“ (Š²Š¾Š“Š¾Ń€Š°Š²Š½Š°)?

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    22.02.2012
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Gde si kupio thule? Koliko koštaju šine sa prateęom opremom a koliko kofer? Jel ima onaj nosac bez kofera, vodoravan za skije i bord?

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    18.12.2008
    Lokacija
    Bliski istok
    Skije / Bord
    Fire Arrow 74
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    http://www.gpgroup.rs/thule

    imaju vecinu onoga sto Thule nudi. Ima i taj vodoravni, pogledaj sajt imas konfigurator u kojem biras sta hoces. Zapises oznake modela i onda kontaktiras prodavnice (Beograd verovatno ima najbolji stock) i dogovoris se kad da dodjes. Moja preporuka je i dalje uzeti kofer jer recimo u ovaj moj kofer staje do 7 pari skija ili 5 bordova, koje ja naravno nemam, ali imam zenu koja kad putuje, kao puz nosi celu kucu sa sobom tako da stavis skije horizontalno na dno kofera a odozgo naguras bruku stvari koje ne bi trebalo da su ukupno teske od 75kg.
    ...vrhunac budalastine je kada te rodjeni otac ubedjuje da si postao od majmuna...

  8. #8
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lector Pogledati poruku
    Ako se vec otvaras, moj ti je savet da uzmes i krovni kofer.

    Kupio sam nosace, magnetne (da prodjem jeftinije i ne kupim poprecne shine) pa izgrebao krov sa njima. Polovni nosaci 30e+farbanje krova 150e (sve pare kroz prozor), a da ti ne pricam o muci i nervozi jer su nosaci uspravni - oni za stare skije, pa su lezista i gume koje zatezu skije prilagodjeni manjoj sirini skija za razliku od carving vrhova i repova...+slomljeni nokti, smrznuti prsti, uz naravno kompletan repertoar najsocnijih psovki...
    Nosaci na magnet uopste nisu losi kada se ide na skijanje relativno blizu. Da bi se izbeglo grebanje krova potrebno je najpre ocistiti krov, prebrisati nekom krpom. Najbolje je na sam magnet navuci neku tanku tkaninu. Ja koristim zenske carape i super je. Nemam problem ni sa kacenjem skija. Dodatno ih ucvrstim onim gumenim kanapima sto imaju kuke na kraju. Tri puta sam vozio po dva para skija i stapove na Kop i nazad i nikada ni najmanje ostecenje na krovu.

    Da je bolje kupiti kofer ili neke prave nosace, to stoji. Ali do Kopa meni magneti veoma lepo zavrsavaju posao.

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    18.12.2008
    Lokacija
    Bliski istok
    Skije / Bord
    Fire Arrow 74
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od DRAGON Pogledati poruku
    Nosaci na magnet uopste nisu losi kada se ide na skijanje relativno blizu. Da bi se izbeglo grebanje krova potrebno je najpre ocistiti krov, prebrisati nekom krpom. Najbolje je na sam magnet navuci neku tanku tkaninu. Ja koristim zenske carape i super je. Nemam problem ni sa kacenjem skija. Dodatno ih ucvrstim onim gumenim kanapima sto imaju kuke na kraju. Tri puta sam vozio po dva para skija i stapove na Kop i nazad i nikada ni najmanje ostecenje na krovu.

    Da je bolje kupiti kofer ili neke prave nosace, to stoji. Ali do Kopa meni magneti veoma lepo zavrsavaju posao.
    Samo nemoj da ti se desi kao meni - krenuo sa Kopa, pakujem se, a sneg kao za inat pada i trika nije bilo da mi krov bude suv. Voda usla pod magnete, a dok sam silazio automobili ispred mene dizali rizlu (oni kamencici sto se bacaju u kombinaciji sa solju na put) koja je takodje zavrsila ispod magneta...e tu ne carape, nego ni kozne gace ne pomazu...
    ...vrhunac budalastine je kada te rodjeni otac ubedjuje da si postao od majmuna...

  10. #10
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Ne kazem da ne moze da se desi. Ali cini mi se da ovi moji dobro prionu za povrsinu krova. Drze bas solidno. Vozio sam prosle godine po sneznoj oluji...

    Naravno, ako covek ima para za kofer, to je najbolje resenje. Ili bar solidni poprecni nosaci.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašęenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •