Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 112

Tema: Novosti sa Jahorine

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    14.09.2005
    Lokacija
    Subotica
    Godina
    51
    Poruke
    10

    Podrazumevano Novosti sa Jahorine

    Da li se nesto dogadja na Jahorini ?
    Grade li se novi liftovi ili ce i naredne sezone sve biti po starom ?!

    Aston

  2. #2
    Speed Only tataratira avatar
    Datum registracije
    23.01.2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Skije / Bord
    Čipovane
    Godina
    50
    Poruke
    845

    Podrazumevano

    ništa novo, grade se vikendice i apartmani
    o zicama ni govora

  3. #3
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Kakvo gradjenje zica.....to necemo skoro gledati.
    Sta hocete kupili su nove ratrake pre par godine, dosta je

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    14.09.2005
    Lokacija
    Subotica
    Godina
    51
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong
    Kakvo gradjenje zica.....to necemo skoro gledati.
    Sta hocete kupili su nove ratrake pre par godine, dosta je
    Da kupili su "nove" ratrake bilo ih je 6 ove sezone ali s tim da su na kraju sezone bila ispravna valjda 2. Krajem februara kada sam se ja vracao sa Jahorine ispravna su bila samo 3.

    Pokrenuo sam pricu oko nove zice jer se u februaru pricalo da ce se graditi nova zica iza tehnicke baze, sve sto sam ja tamo video je da je deo sume prokcen i to je sve. (prosle godine toga nije bilo)

  5. #5
    Senior Member Milan NS avatar
    Datum registracije
    18.10.2005
    Godina
    49
    Poruke
    170

    Podrazumevano

    Bio sam na jahorini pre 10 dana, jedino što se priča to je da Križaj gradi onaj Hotel VUČKO preko puta Termag-a i da će naodno investirati u ski lift Poljice dako da će u sezoni 2007/08 to biti 4-sed.
    To je jedino što se priča...
    Ali ništa se ne radi...
    Sem što Peggy secka špršutu u sred leta

  6. #6
    Member djceko avatar
    Datum registracije
    04.01.2005
    Lokacija
    Ljubljana
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC RC
    Godina
    46
    Poruke
    47

    Podrazumevano verovali ili ne...

    Obratite pažnju na poslednju rečenicu ove "aktuelne" vesti sa sajta http://www.jahorina-ski.com/vijesti.php:

    Nakon zavšenog PARASKI kupa koji je održan 29 i 30 marta gdje je ekipno najbolja bila na otvorenom prvenstvu Vojska SCG, a na nivou BiH PK Banjaluka upriličena je i dodjela medalja i završna svečanost 31. marta.
    U petak i subotu staza ispred Pansiona Jahorina ski rezervisana je za zimske susrete srpskih zemalja dok je Nedelja, 02. april dan rezervisan za Kup veterana. Već od 03. aprila počinje ski kamp a preme nezvaničnim informacijama interesovanje je veliko i očekujemo dolazak oko 300 mališana.
    Posebna novost je i ta da je olimpijska ljepotica Jahorina dobila i novi ski lift koji je postavljen iznad našeg objekta i u funkciji će biti od 3. aprila 2006. godine.


  7. #7
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od djceko
    Obratite pažnju na poslednju rečenicu ove "aktuelne" vesti sa sajta http://www.jahorina-ski.com/vijesti.php:

    Nakon zavšenog PARASKI kupa koji je održan 29 i 30 marta gdje je ekipno najbolja bila na otvorenom prvenstvu Vojska SCG, a na nivou BiH PK Banjaluka upriličena je i dodjela medalja i završna svečanost 31. marta.
    U petak i subotu staza ispred Pansiona Jahorina ski rezervisana je za zimske susrete srpskih zemalja dok je Nedelja, 02. april dan rezervisan za Kup veterana. Već od 03. aprila počinje ski kamp a preme nezvaničnim informacijama interesovanje je veliko i očekujemo dolazak oko 300 mališana.
    Posebna novost je i ta da je olimpijska ljepotica Jahorina dobila i novi ski lift koji je postavljen iznad našeg objekta i u funkciji će biti od 3. aprila 2006. godine.

    Pa da montirali su jedan baby ski lift iznad Ciljne kuce, ali posto su kasnili zavrsili su tek pocetkom aprila....sta je tu nejasno ?

  8. #8
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od djceko
    Posebna novost je i ta da je olimpijska ljepotica Jahorina dobila i novi ski lift koji je postavljen iznad našeg objekta i u funkciji će biti od 3. aprila 2006. godine.
    Možda je trebalo pisati "... u funkciji će biti samo 1. aprila 2006. godine"

  9. #9
    Member
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    zg
    Skije / Bord
    head
    Godina
    51
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Milan NS
    Bio sam na jahorini pre 10 dana, jedino što se priča to je da Križaj gradi onaj Hotel VUČKO preko puta Termag-a i da će naodno investirati u ski lift Poljice dako da će u sezoni 2007/08 to biti 4-sed.
    To je jedino što se priča...
    Ali ništa se ne radi...
    iskreno, meni je sasvim ok i sadašnji dvosjed, nikada nisam čekala duže od 3-4 minute. ako se već troše pare, meni bi draže bilo da naprave još koju stazu od vrha poljica do dole, da nije onolika gužva na stazi :(

    na poljicama uvijek bude naaaaajveća gužva na stazi :(
    ili neka bar prošire postojeće staze.

    iako, ne očekujem ništa - pa za onih bijednih 60 eura koliko je ski pass i još firma u državnom vlasništvu - iluzorno bi bilo išta očekivati, pretpostavljam da jedva troškove pokrivaju.

    Citirati Originalno postavljeno od Milan NS
    Sem što Peggy secka špršutu u sred leta
    a šta fali pršutu po ljeti? ja danas marendala pršut, sir i paradajz

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    14.09.2005
    Lokacija
    Subotica
    Godina
    51
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Sa novim liftovima bice i novih staza, sad ako liftovi rade punim kapacitetom na stazama se stvara velika guzva tako da skijanje i nije zanimljivo.

    Sa cekanjem si verovatno imala srece, jer mi kad smo bili, bila je prilicno velika guzva da se cekalo 20-40min na dvosedima, pogotovo na praci (skocine).

    Od sezone 2005/2006 postoji nova staza na poljicama kroz sumu, dosta je uska i blaga ......

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •