Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 48

Tema: Zavrsen obilazak filijala Zagreb i Banja Luka: 1-2 jul 2006

  1. #11
    Junior Member Benjamin avatar
    Datum registracije
    06.02.2006
    Godina
    55
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Definitivno vam zavidim svima, bez izuzetka...
    Iako me Stekan pozvao na vrijeme u BL, od obaveza na Vlašiću se nije moglo pobjeći, ali se nadam da će uskoro ponovo biti prilike za druženje. Super stvar je što se sve ovo dešava i u vansezoni kada većina ljudi zaboravlja šta se dešavalo prije par mjeseci...
    Bez obzira na moje neprisustvo, iz prve ruke sam dobio kompletan info i fotose pa spremam mali prilog na Babanovac.net.
    PS: Pope, ocrniše te ovdje, a ja se pitam otkud ona kiša na Babanovcu u nedelju ;-)
    Izmenio/la Benjamin; 03.07.2006 u 17:38.

  2. #12
    gec
    Guest

    Podrazumevano

    Dakle, da se i ja pridruzim prikazu dojmova iz ZG. Sve u svemu moram priznati da je ekipa manijaka nadisla sva nasa ocekivanja. I ako su svi manijaci ko ovih 6, , grdo nam se pise na slijedecem druzenju ako vas dode vise. Bilo je genijalno, ali to ce vam sigurno oni sami bolje docarati. Druzenje za pamcenje. Slike se polako dizu na skijanje.hr, a svi nestrpljivo iscekujemo wumyjev report. Svim skijasima pahuljica do usiju i do slijedeceg druzenja .

  3. #13
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Pozdrav svima, vidim da ste se lepo druzili, i trebalo bi uzvratiti posetu i to sto pre.

  4. #14
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Ljudi,Krecha je napisao skoro sve,ovakvo druzenje i gostoprimstvo se malo puta dozivi,a da je tako spontano i iskreno.Nemogu da nadjem prave reci koliko sam zadovoljan i ponosan sto sam upoznao sve ove drage ljude u Zagrebu,Geca,Gogh-a,Lei,CUX-a i Adrianu,Jake-a,Gerrard-a,Valter-a,Mislava,Wumija,Piceka,Uti,vlasnika agencije Izazov,Vujcheta i naravno sto sam ponovo video Frica!Mi koji smo bili smo bogatiji za jedno izvanredno druzenje.Pozivam sve iz Zagreba da nadju sto pre termin koji bi svima ili vecini odgovarao za dolazak u Beograd i da to postavimo kao CRVENO SLOVO U KALENDARU!
    Ogroman pozdrav za sve vas DOBRE LJUDE!

  5. #15
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Sto volim da vidim junior members na forumu... a svi iz "inostranstva"....

    P.S. Da mi nije usiju, sad bih se smejao oko glave... ovi dogadjaji mi rade isto sto i ono Fricovo vino... zamrzava osmeh al tako da se vide svi zubi...

  6. #16
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan
    Evo ekipe koja se okupila u Banjoj Luci:
    Prilog 466

    Pozdrav Manijacima!
    U Banja Luci fenomenalno drustvo alose vreme,definitivno moram da izostanem sa nekog putovanja pa da vidim kakvo ce vreme biti!Ljudi nas docekase domacinski kako je red.Upoznali smo naseg novog-starog clana NEO-a koji ce voditi filijalu u Doboju.U lepom ambijentu restorana uz rucak promenili smo iskustva oko skija i opreme,a kada ste pored Stekana to vam je kao da ste u biblioteci,zanimljivosti,novosti,nacini nabavke opreme i ostalo!Moram da napomenem da je vodostaj reke Vrbas na kojoj je trebalo da se desi RAFTING bio jako nizak pa samim tim nije bio moguc.Ostaje zal sto nismo upoznali Benjamina ali bice prilike nadam se.
    Boze kako smo lepo ispali na slici,pa jos svi u kacketima!
    Pozdrav svima iz BiH u nadi da cemo se uskoro ponovo videti samo ovaj put u Beogradu,ako ne pre onda 23.09 kada cemo slavit RODJENDAN SKI MANIJAKA!
    Izmenio/la pop67; 05.07.2006 u 00:19.

  7. #17
    Junior Member
    Datum registracije
    09.06.2006
    Godina
    51
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    ojlalal ekipo evo i mene..UTI....ma znate kaj,fakat ste super i idemo dalje u nova druženja...hihi..volim vas

    UTI

  8. #18
    Ski Magare Top avatar
    Datum registracije
    18.11.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    46
    Poruke
    253

    Podrazumevano

    Ne da samo lijepo ispali, kao manekeni, mogli u bi svi u onaj kalendar sto se sprema

  9. #19
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Benjamin... hvala za tekst na babanovac.net.

    Ziveo!

  10. #20
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Bilo je lijepo ponovo vidjeti dio ekipe sa Brezovice, kao i upoznati hehehea i Nemanjusa i "lokalne" manijake Nea i Bobu. Po stanju u kojem je manijacko izaslanstvo bilo, reklo bi se da je gostoprimstvo Zagrepcana zaista bilo nesto posebno

    A Pope, uz tebe nema opasnosti od suse, da smo u Egiptu bio bi bozanstvo. Ja stari s tobom ne idem vise na skijanje

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •