Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 48

Tema: Zavrsen obilazak filijala Zagreb i Banja Luka: 1-2 jul 2006

  1. #1
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano Zavrsen obilazak filijala Zagreb i Banja Luka: 1-2 jul 2006

    Postovani Manijaci,
    Pop, Fauler, Nemanjus, Hehehe i moja malenkost se upravo vratila iz Zagreba i Banja Luke gde smo boravili na poziv nasih clanova kao i nasih prijatelja sa sajta skijanje.hr.
    Bili smo izuzetno dobro primljeni (citaj: kao bogovi) i koristim ovu priliku da se zahvalim nasim domacinima uz nadu da ce nam uskoro uzvratiti posetu.
    Krenuli smo 1 jula rano izjutra i u Zagrebu smo bili vec oko 11h. Prvo smo otisli na Jarun (nesto kao Ada Ciganlija) gde je sledilo upoznavanje sa nasim novim prijateljima sa sajta skijanje.hr, igranje fudbala na pesku (matorci protiv mladih nada) gde je iskustvo imalo presudnu ulogu (citaj: matorci pobedili), kupanje i tjevapi... Potom smo rasporedjeni kod nasih domacina i tu smo se malo odmorili a 'neki' su i spavali, zamislite?! Potom smo skupa otisli u centar gde smo u kaficu pratili kraj utakmice Portugal-Engleska. Onda smo otisli u obilazak Sljemena gde smo bili ugosceni od strane Gorana, vlasnika restorana Zlatni Medvjed (mislim da se tako zove). Potom sledi odlazak u restoran Pod Lipom sa druge strane Sljemena u nekom mestascu, ne mogu da se setim imena, gde smo uz muziku, klopu i vino ostali do duboko u noc. Ovde imam mali prekid filma (citaj: bio sam malo janpi) i pred zoru odlazimo na splav Brazil. To neka opise neko ko se seca detalja Onda sledi povratak kod nasih domacina i spavanje do nekih 9h. Okupili smo se to jutro ponovo u kaficu da se oprostimo mada su nam domacini ponudili da idemo na Krk i da produzimo posetu ali smo morali ici za Banja Luku. Inace pomislili smo da imamo diplomatske pasose posto je Pop dva puta projurio pored carinika a da se nije zaustavio
    Stigli smo u Banja Luku oko 15h i trebali smo ici na rafting Vrbasom ali nas je lose vreme omelo u tome (svaka cast domacinima na ideji ali bice dana za megdana). Umesto toga smo se uz banjalucki tjevap, razne mutjkalice i ostalu klopu okrepili i oprostili od nasih domacina. Sledi povratak za Beograd.
    Suma summarum: izuzetno dobro i druzenje i iskrena gostoprimljivost nasih domacina iz susednih zemalja, pokazali su da je 'manijacka' ideja o postojanju samo jedne nacije (skijaske odnosno borderske) bila pun pogodak i da je treba dalje razvijati i doprinositi na negovanju mira, tolerancije i dobrosusedskih odnosa (ala zvucim kao neki politicar)

    Toliko od mene, slike ce valjda neko vec postaviti...

    Bok, hocu reci, pozdrav
    Izmenio/la Krecha_86; 03.07.2006 u 03:46.

  2. #2
    SKI MANIJAK stevan avatar
    Datum registracije
    13.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Kneissl Rail Titanium
    Godina
    41
    Poruke
    260

    Podrazumevano

    Svaka cast

    Zao mi je sto nisam mogao da vam se pridruzim, ali vidim da ste nas dostojno reprezentovali a cini mi se i da ste koju i u moje ime
    Covjek bi pomislio da mi u Bosni nemamo sta jesti. Mi vamo zivimo bolje neg i jedan Amerikanac osim mozda Bil Gates.

  3. #3
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Evo ekipe koja se okupila u Banjoj Luci:
    Ski Manijaci BL 2Juli2006.jpg

    Pozdrav Manijacima!

  4. #4
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Krecha_86
    Potom sledi odlazak u restoran Pod Lipom sa druge strane Sljemena u nekom mestascu, ne mogu da se setim imena, gde smo uz muziku, klopu i vino ostali do duboko u noc.
    Koga zanima i ko se seca istorije nasih naroda i narodnosti (pod uslovom da je uopste ucio tu istoriju) mesto se zove Gornja Stubica, a lipa je bas ona pod kojom je Matija Gubec pokrenuo seljacku bunu. Slike sa ovog dogadjanja cemo jednog dana postaviti na galeriji, a za sada evo ove dve:
    Priložene slike Priložene slike

  5. #5
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano

    Vidim da ste obisli skoro sve restorane, mislim da vam je jako malo ostalo za obici
    Blago vama.

    A jel bilo neceg konkretnijeg? Recimo jeste li dogovorili neko zajednicko skijanje - druzenje ili sl?

    Krecho, od sad si nam ti reporter izvestac ali samo kad su kafane u pitanju


    POZDRAV svima
    Ko se snega krije - bolje da ga nije!

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    03.07.2006
    Lokacija
    zagreb
    Godina
    44
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    evo pozdrav svima iz Zagreba.
    drago mi je sto ste dosli do nas i da smo se napokon upoznali.nadam se da nece ostati samo na ovome.
    jedva cekam neko sljedece druzenje....gdje god to bilo.
    i naravno jedva cekam neko zajednicko skijanje.
    pozdrav svima koji su bili u ZGu a i ostalima

  7. #7
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Opaaaaa, Verko, druze...

    Dobro dosao, bolje te nasli tako to... sta god, gde god a kako ce biti, znamo...

    Neka bude delic od ovog vikenda bice dobro.

    Pozdrav!

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    03.07.2006
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Samo da ponovim sto sam vec rekla:


  9. #9
    fauler
    Guest

    Podrazumevano

    Pozdrav Vjerane

    bilo je super. Hvala na druzenju i gostoprimstvu.
    Vidimo se uskoru u Beogradu

  10. #10
    cux
    Guest

    Podrazumevano

    Još jednom pozdrav ekipi, zakon ste!

    I mogu samo reći da ovakvo kvalitetno druženje nameće samo po sebi pitanje kad ćemo opet???

    Pozdrav iz ZG-a

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •