Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 19 od 19

Tema: Ispravno ili ne?

  1. #11
    Member
    Datum registracije
    02.12.2012
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 12 2013
    Poruke
    75

    Podrazumevano Nikako..

    ... ne busiti vecu rupu ni za deo milimetra. Ako nesto treba razbusiti, bolje razbusiti rupu na vezu za taj deo mm.

  2. #12
    Hooked vuca avatar
    Datum registracije
    20.01.2011
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    Nikako nemoj da siris rupu na vezu, sraf treba da se "usece" i u vez i naravno u dasku. Nesme tu nista ni da ima lufta, ni mikron, niti da mrda ... sve sto mrda na pocetku, posle sat vremena skijanja ce mrdati mnogo vise, a sta sve moze da se desi ako skijas na skijama sa "klimavim" vezom, mozes samo da zamislis, mene je strah i da zamishljam ...

    Dakle, ako je sraf originalan, tj ako je stigao uz vez (pretpostavljam da jeste), nategni to muski i usrafi ga kako treba.

    Hint: Nemoj jedan po jedan sraf da zatezes do maximuma pa da prelazis na sledeci ... lagano malo po malo usrafljuj redom sve srafove, na kraju kad svi lepo "legnu" overis ih jednim jakim zavrtanjem i miran si ...

    javi sta si uradio ...

  3. #13
    Member
    Datum registracije
    02.12.2012
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 12 2013
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    I gledaj da taj jaki zavrtanj kojim ces da overis sve ne izadje s druge strane :P

  4. #14
    salto
    Guest

    Podrazumevano

    Ne dirati nista , moja greska, desi se i to na zalost , dogovoreno je sa deckom , U brzini sam prevideo silovito dotezanje , sravciger 3x150 iskljucivo ( namenjen za ski zavrtnje)

  5. #15
    salto
    Guest

    Podrazumevano

    a da, za ovo nema opravdanja cak ni kod mene sory, sreca da moze da se doradi bez budzenja ( sreca i po mene)

  6. #16
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od salto Pogledati poruku
    Ne dirati nista , moja greska, desi se i to na zalost , dogovoreno je sa deckom , U brzini sam prevideo silovito dotezanje , sravciger 3x150 iskljucivo ( namenjen za ski zavrtnje)
    imam jedno pitanjce koje nema veze s ovom malom nezgodom; posto vidim da sve vise skijasa u Srbiji koriste modele na koje se u pravilu ne ugradjuju shine i ploce za vezove, nego se vezovi montiraju direktno na dasku, da li musterije narucuju da se u skiju stave umetci (po engelski insterts) na koje se poslje nasrafe vezovi? da li su ljudi uopste svjesni te mogucnosti, posto je to ipak naj brzi i efikasniji nacin da se jedni te isti vezovi prebacuju na razlicite skije?
    Izmenio/la Sapa; 22.12.2012 u 17:00.

  7. #17
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    izgleda puno gore nego sto jeste
    samo saraf usarafiti do kraja i to je to

  8. #18
    Senior Member Bitterman avatar
    Datum registracije
    10.12.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC; Coreupt Banger
    Godina
    35
    Poruke
    156

    Podrazumevano

    Jedna cigareta i gotovo!

  9. #19
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Mnogo lakše ide sa akomulatorskim zavrtačem & pravim nastavkom (salto naveo ).

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •