Bio sam u tom hotelu pre dve godine. U stvari to i ne bih mogao da nazovem hotelom u pravom smislu. To je više objekat sa apartmanima podeljen na blokove (svaki blok sa svojim posebnim ulazom). Iz bloka u blok se može ići jedino od spolja. Postoji i poseban deo u okviru zgrade recepcija koja radi 24h i tu postoji besplatan wifi. Ona nije povezana nekim hodnikom sa smeštajnim delom. Restoran, za one koji uplaćuju hranu (polupansion) je takođe blizu (u okviru zgrade), ali opet mu se pristupa od spolja. Kada sam ja bio doručak je bio odličan (švedski sto) a večerom nisam bio zadovoljan (nismo mogli da biramo šta će mo da jedemo, već šta nam ponude). Kvantitetom hrane takođe. U restoranu je moguće i naručivati hranu (klasičan restoran) i to je bolja varijanta. Znači preporučujem uplatu smeštaja sa doručkom. U Banskom ima puno restorana pa za večeru ima gde da se ide. Za ručak sendviči ili neka klopa u restoranima na stazi. Spa centar je u podrumu objekta (ispod restorana) i odličan je. Dve saune, parno kupatilo, djakuzi, ... Spa centar ima podno grejanje pa papuče nisu ni neophodne. Sobe se čiste svaki dan i odlične su. Kada sam ja bio hotel nije imao klasičnu skijašnicu sa ormarićima već samo prostoriju za presvlačenje gde se mogla ostaviti oprema. To meni nije bilo sigurno pa je nisam ni koristio (niko nije mogao da mi garantuje sigurnost opreme). Skije sam čuvao u apartmanu. Najveći broj gostiju objekta je bio iz Rumunije.
Gondola je blizu i odlazak do nje nije problem. Što se ski pasa tiče preporučujem kupovinu dnevnog (skoro je ista cena za šest dnevnih ili jedan šestodnevni). Ako dosadi skijanje uvek se po spuštanju sa gondole jednodnevni ski pas može preprodati kao poludnevni ljudima koji tek dolaze na skijanje (posle 13h). Mnogi zaposleni dolaze tek posle 15h. Lepo skijanje