Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Cavalese

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    28.01.2011
    Poruke
    25

    Podrazumevano Cavalese

    Da li je neko bio u Cavalese? Kakve su staze, restoran (cene) i grad, preovod, ima li staza za pocetnike...? Sta netreba propustiti a sta preskociti ili izbeci? Hvala na na informacijama i savetima.

  2. #2
    Banned
    Datum registracije
    29.02.2004
    Lokacija
    Zemun
    Godina
    48
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    Cavalese je u dolini Val Di Fiemme. Skijao sam tamo prošle nedelje na tri najveća ( nepovezana) skijališta te doline - Latemar, Cermis i Lusia. Postoje još dva minorna skijališta koja su zanemariljiva. Snega van staza nije bilo ni malo ali su zato staze vrhunski pripremljenje. Negde su bile ledene, negde samo dovoljno tvrde, ali su svuda ravne, držale su po ceo dan bez hupsera. Ja sam bio prezadovoljan. Najviše ima crvenih staza, pa crnih pa plavih. S obzirom da sam skijao na raznim skijalištima, Francuske, Austrije i Balkana mogu reći da su širina , dužina i nagib staza za svaku preporukuu Val di Fiemme. Ima i dovoljno plavih staza na kojima početnici mogu da uživaju.
    Cene po restoranim i kafićima nisu za svačiji džep jer je ovo jedan od najskupljih delova Evrope. U provod nismo išli jer smo bili sa decom.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •