Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 117

Tema: vosak za skije

  1. #51
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    da sumiram troskove

    -popravka stare pegle-200 din
    -SWIX WAX-650 DIN,pakovanje 60 grama
    -scraper -400din
    -cetka-100din

    UKUPNO 1350 DINARA

    za obe skije potrosio sam 20% voska,pretpostavljam da bi neko iskusniji potrosio i manje
    dakle,napravi se poprilican lom u prostoriji gde se radi,finansijski i nije nesto isplativo odmah ,kad se gleda na duze staze jeste,voskanje kod MICKA u Nisu je 300din ,u Planet bike 450 ali neka usteda mi i nije bila prioritet,hteo sam da naucim to da radim.

  2. #52
    Member
    Datum registracije
    12.01.2013
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    u Banjaluci servisiranje skija ( vosak, poliranje, i ostrenje kantni) 15-25KM, odnosno od 8-13eura znaci ispatice mi se kupovina ove opreme posle prvog servisiranja svih skija (6 skija )
    peglu imam...
    interesuje me tacno gde u BG mogu uzeti taj vosak ili ima li neko neki link (ebay, amazon ..) gde mogu da narucim vosak ...
    takodje interesuje me dal je isplativa investicija ona roto cetka sto se stavlja na busilicu ??? nasao sam je za cca 40 dolara sa dostavom ili da uzmem nesto drugo
    pored toga interesuje me sta je od tih ostraca najbolje za kantnu ?
    vidim da se prica i onim sprejevima i univerzalnim `hladnim` voskovima ...
    moje iskustvo je lose na vestackom snegu 2 puta se spustim i to je to opet mazi :S

  3. #53
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od brkic1000 Pogledati poruku
    interesuje me tacno gde u BG mogu uzeti taj vosak ili ima li neko neki link (ebay, amazon ..) gde mogu da narucim vosak ...
    http://www.skijanje.rs/forum/showpos...7&postcount=28

  4. #54
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od brkic1000 Pogledati poruku
    u Banjaluci servisiranje skija ( vosak, poliranje, i ostrenje kantni) 15-25KM, odnosno od 8-13eura znaci ispatice mi se kupovina ove opreme posle prvog servisiranja svih skija (6 skija )
    peglu imam...
    interesuje me tacno gde u BG mogu uzeti taj vosak ili ima li neko neki link (ebay, amazon ..) gde mogu da narucim vosak ...
    takodje interesuje me dal je isplativa investicija ona roto cetka sto se stavlja na busilicu ??? nasao sam je za cca 40 dolara sa dostavom ili da uzmem nesto drugo
    pored toga interesuje me sta je od tih ostraca najbolje za kantnu ?
    vidim da se prica i onim sprejevima i univerzalnim `hladnim` voskovima ...
    moje iskustvo je lose na vestackom snegu 2 puta se spustim i to je to opet mazi :S
    nisam bas nesto iskusan ali mislim da nema potrebe kupovati cetku od 40 dolara,isprati klipove na youtube,cak i oni profi serviseri koriste rucne cetke...e sad,ako imas volju da das te pare ok,nece skoditi sigurno!

    vosak mozes da kupis u Beosportu,univerzalni pakovanje od 180gr kosta nesto vise od 1000 dinara ...valjda ces izgurati sezonu s tim!

    u beosportu mozes da kupis i ostrac kantni,mislim da je nesto vise od 4000 din ,sa toliko skija koje posedujes otplatices komplet opreme za voskanje i ostrenje kantni zacas!

    mislim da je u boardshopu ostrac jos jeftiniji,i oni rade online porudzbine kao i beosport!

  5. #55
    Member
    Datum registracije
    12.01.2013
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    a gde da kupim cetku ???

    hvala `hehehe` i `ninic` na odgovoru ...

  6. #56
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    a ima voska i po Limundu da se nadje za 400-500 din

  7. #57
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od brkic1000 Pogledati poruku
    a gde da kupim cetku ???

    hvala `hehehe` i `ninic` na odgovoru ...
    U bilo kojoj "uradi sam" radnji. Imaš črtkr raznih tvrdoća, potpuno jednakih toko, swih i ostalim četkama. Za završno čišćenje i glanc, odlična je četka za odela.

  8. #58
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    DA dodam još nešto:kome ne treba da tjunira kantne (tj. da menja ugao sa strane) postoje alatići samo za oštrenje. Ima ih sa raznim kamenjem, namestite alat na side angle koji trenutno imate na skijama, i oštrite. OVi alatići su dosta jeftiniji od tuning alata (koštaju do 15-ak evra od renomiranih proizvođača, sa sve malim kamenom). Koji je ugao na vašoj skiji? AKo je nova, tj. Nije oštrena u servisu od kada je kupljena, nađete na Internetu, a ako nije zapamtite na šta ste tjunirali poslednji put u servisu. KAda hoćete da menjate ugao (a to nije dnevna stvar), odete u servis i to je to.

    DOBar kompromis...

  9. #59
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    @sev molim te link ka nekom od tih "alatica"...Beosport je cca 40eur ...ili bar naziv ...hvala u napred.
    Pozdrav
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  10. #60
    Member
    Datum registracije
    12.01.2013
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    i jos nesto, gde da kupim one plasticne stapice za krpanje?
    i dal je krpljenje moguce home made? ili je potrebna ona masina za brusenje?
    pozz

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •