Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 12

Tema: koje je naj skijaliste u sloveniji?

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano koje je naj skijaliste u sloveniji?

    ako moze mala pomoc,isao bi na par dana u sloveniju,pa razmisljam gde je najbolje? citao sam postove,sve mi se cini slicno,pa ako moze neko poredjenje, krvavec vs kranjska gora ili bled vs blohinj.... ili neko poredjenje sa kopaonikom, da li je bolje od kopa ili losije. unapred hvala.

  2. #2
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Bled, kranjska gora i bohinj mnoooogo skupo a nije neko preterano kvalitetno skijanje. To su luxuzni ski centri gde je tacka na smestaj data. Krvavec ok, nije lose posle Rogla
    History is made by those who dare to break the rules.

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    e to mi je trebalo,hvala

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    29.12.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    43
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    Kranjska Gora ti je strateski najbolje postavljena (iako nije najbolje skijaliste u Sl), zbog blizine Nassfelda(60min voznje), Gerlitzena(40min voznje) i Tarvisia (15min voznje).
    Ako nisi alergican na voznju, za nekoliko dana boravka u KG se mozes posteno naskijati na nekoliko skijalista.
    Bas idemo nas grupa is Banja Luke 19.12., obici cemo Nassfeld, Tarvisio i KG.

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    ja bi isao u januaru,a sad pokusavam da organizujem sa drustvom. koliko kosta jednodnevni ski pas za nassfeld i tarvisio?

  6. #6
    Super Member Rossignol 8s avatar
    Datum registracije
    24.01.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    206

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sonesone Pogledati poruku
    ja bi isao u januaru,a sad pokusavam da organizujem sa drustvom. koliko kosta jednodnevni ski pas za nassfeld i tarvisio?
    Tarvisio 35e, Nassfeld 40e , a KG 30e
    Ako ti je prioritet skijanje, batali Kranjsku Goru i pravac Nasfeld.
    St Anton,Lech,Stuben,Zürs,Ischgl-Samnaun,Serfaus Fiss Ladis,Pitztaler gl,Sölden, Schladming, Flachau,Wagrain,Nassfeld,Grossglokner,Mölltaler Gl.,Kaprun,Saalbach,Gerlitzen,Hinterglemm,Obertaue rn,Kals-Matrei,Hintertuxer Gl,Mayrhofen,Hochzillertal-Hochfugen,Warth-Schröcken, Sillian,Sella Ronda,Cortina,Tignes,Val d'Isere,Val Thorens,Méribel,Courchevel,Krvavec,Vogel,Kop,Brezo vica,Jahorina,Bansko,Borovec

    https://www.youtube.com/watch?v=b91zmV7arwU

    www.youtube.com/watch?v=5DhoNWrqFgs

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    da ali iz srbije cu mnogo lakse da nadjem smestaj u kg ili krvavecu nego za nasfeld ili se varam?

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    kapiram,odem u kg,skijam jedan dan,pa sledeca dva dana skijam nasfeld,gerlitzen i nazad kuci....planiram tri dana da budem.

  9. #9
    Member
    Datum registracije
    29.12.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    43
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    Bas tako, u KG ces smjestaj naci jeftinije nego u Austriji, jos ako gledas van samog "mjesta" (mozda u Podkorenu), mozes proci dosta jeftino....
    Odvoji jedan dan za Nassfeld obavezno, jer je za klasu bolje skijaliste od ostalih spomenutih.
    Za Tarvisio/Gerlizten ti je mrtva kapa, Gerlitzen je nesto vece skijaliste (iako opet duplo manje od Nassfelda) i na nesto vecoj visini, Tarvisio je blizi (15 min), "ljepsi" zbog scenografije manastira na Monte Lussari i famozne staze koja vodi od manastira do podnozja... Ja bih izabrao Trarvisio, da znam da sam prvi put tamo.

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    jel imas neku preporuku za smestaj u KG ili podkorenu,neki tel,sajt...?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •