Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112
Rezultati 111 do 116 od 116

Tema: Divcibare 2013

  1. #111
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Iduce sezone porodicno skijanje , idemo na Divcibare . Ja odavno nijesam skijao pa mi trebaju bkage staze, a supruga i klinci tek treba da uce .
    Ostali bi sedam dana i isli bi kolima iz Podgorice . Koliko je skijaliste udaljeno od Valjeva i moze li mi neko dati info o stazama ?

  2. #112
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Ne bih želeo da me neko shvati pogrešno, ali ja ti baš i ne bi preporučio da ideš na porodično skijanje na Divčibare pogotovo ako misliš da to zimovanje planiraš unapred. Veoma je neizvesno da li će i koliko biti snega, da li će raditi jedna staza ili obe isl.

  3. #113
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    O kakvim stazama pričate, postoje dve staze, jedna duga 400m, druga nalo duža, recimo 700m i nisu spojene, naprotiv prilično su udaljene i kolima je teško prići ovoj dužoj. Divčibare i skijanje, ne nikako ne!!! Može za nekoga ko je lakše mobilan i eto baš radoznao inače ne preporučujem, nema ni nekih sadržaja pa da se deca zabavljaju, super sam se provela tamo, ali ne preporučujem!
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  4. #114
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Milose , Suncice ... Hvala vam na odgovorima. Odustali smo od skijanja , odnosno bordanja tamo

  5. #115
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Nazalost, pravo porodicno skijanje je u Srbiji moguce samo na Kopaoniku.
    Divcibare su za zafrkanciju na snegu (kad ga ima). Na staroj-maloj stazi moze da se spusti koji put, pa da se malo grudva, snesko itd. Velika je udaljena od centra i nije za porodicu, jer tamo morate da ponesete sve sto vam treba za ceo dan i na pauzama se mozete osveziti samo kad je lep dan i kad pored staze prodaju sokove, kuvaju vino itd.
    Zlatibor je OK za skijanje, ali opet ne za porodicu, jer je daleko od centra. U centru je super za decu, ali bez skijanja, tj. imaju male stazice za decu u centru, ali te onda nisu za vas starije.
    Stara planina nema smestajnih kapaciteta blizu skijalista, sem hotela koji nije za nas obicne smrtnike.
    Kopaonik ima najuredjenije staze sa sadrzajima i osvezenjima u pauzama skijanja, pa se moze izabrati sta vam odgovara.

  6. #116
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nikolino Pogledati poruku
    Nazalost, pravo porodicno skijanje je u Srbiji moguce samo na Kopaoniku.
    Divcibare su za zafrkanciju na snegu (kad ga ima). Na staroj-maloj stazi moze da se spusti koji put, pa da se malo grudva, snesko itd. Velika je udaljena od centra i nije za porodicu, jer tamo morate da ponesete sve sto vam treba za ceo dan i na pauzama se mozete osveziti samo kad je lep dan i kad pored staze prodaju sokove, kuvaju vino itd.
    Zlatibor je OK za skijanje, ali opet ne za porodicu, jer je daleko od centra. U centru je super za decu, ali bez skijanja, tj. imaju male stazice za decu u centru, ali te onda nisu za vas starije.
    Stara planina nema smestajnih kapaciteta blizu skijalista, sem hotela koji nije za nas obicne smrtnike.
    Kopaonik ima najuredjenije staze sa sadrzajima i osvezenjima u pauzama skijanja, pa se moze izabrati sta vam odgovara.
    Dečko je objasnio, na staroj nije loše, poboljno je ali nema sadržaja, makar nije bilo kad sam ja bila tamo pre 2 god


    Objasnio
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •