Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 13

Tema: WM Deutschland 2006

  1. #1
    Member Matrix avatar
    Datum registracije
    06.01.2006
    Lokacija
    Beograd - Medak
    Godina
    55
    Poruke
    33

    Podrazumevano WM Deutschland 2006

    Kao veliki ski fun, a takodje i soccer fun predlazem da ekipa Ski Manijaka, dok je sezona WM Deutschland 2006 daje svoje komentare na predstojece utakmice ili komentare istih.
    To bi i svakako delimicno popunilo letnju prazninu dok ne padne prvi sneg, a onda kada padne "KULTURO EVE ME".
    Sta mislite?
    E pa ziveli !!!

  2. #2
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Super ideja a mozemo i internu kladionicu da napravimo,samo bez kvota vec na gadjanje rezultata,predlazem 100 dinara po rezultatu a najvise se moze gadjati 5 po utakmici!Sta kazete?10% od prihoda udruzenju!Pozdrav

  3. #3
    Member Matrix avatar
    Datum registracije
    06.01.2006
    Lokacija
    Beograd - Medak
    Godina
    55
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Upravo sam se vratio iz Lajpciga, usput sam sreo jos dva Ski manijaka Acu76 i Jecu. Bolje da ne dajemo komentare posle onakvog rezultata, jer bi bilo puno plj.....
    Videcemo ste ce biti dalje ...
    E pa ziveli !!!

  4. #4
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Mislim da ne treba da kritikujemo ovo sto se dogodilo,cinjenica je da je Petkovic pogresio sa N.Djordjevicem i Savom ali isto tako ne treba zaboraviti da smo autsajderi na prvenstvu i da je selektor bez poraza otisao u Nemacku.Ja delim misljenje da jos nije sve izgubljeno i da lakse mozemo sa Argentinom da izvucemo povoljan rezultat nego sa Holandijom,a najteze ce biti sa Obalom Slonovace.Ipak nasi momci su igrali sa zeljom kakvu odavno nisam video,novinarima bi trebalo zabraniti prilaz bilo kom fudbaleru za vreme prvenstva a pogotovo ovim psihicki nestabilnijim.Sve u svemu i nije tako crno kako ce neki da predstave ovo sto se dogodilo!

  5. #5
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Cool

    Nedelju dana kasnije čekamo još jedan debakl .

  6. #6
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano

    Eto, konacno se oprostismo od Nemacke na najbolji moguci nacin
    Ali, da ne zaboravimo stare navike:
    ZA SVE SU KRIVE SUDIJE
    Ko se snega krije - bolje da ga nije!

  7. #7
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Ja nisam nista cekao,najmanje debakl,ali sam potajno zeleo da Obalu Slonovace pobedimo i pored objektivno sagledane cinjenice da smo najlosiji na turniru.Eto,na zalost nesreca nas je zadesila,sve se sakupilo i prosli smo gore nego Vrag i Ja za 1.Maj na skijanju!Ne bih selektora osudjivao obzirom kakve je covek probleme imao sa zvezdama i zvezdicama iz Partizana (koji inace tradicionalno traze da odredjeni broj igraca pocne medju prvih 11)a on je covek iz sporta,sa mnogo emotivnog naboja i neko koga ne interesuje nista van fudbalske igre!Mogu ovako da pisem jer poznajem coveka,bio mi je trener i cudim se kako je ovo izdrzao na nogama kada je zajedno sa nama jednom prilikom u Bazelu na turniru protiv istoimenog kluba plakao kada smo izgubili sa 2:1,kako mu je sada bilo to on samo zna!DA SAM NA NJEGOVOM MESTU NIKADA NE BIH PODNEO OSTAVKU,VEC BIH NEZNALICAMA I POLTRONIMA ZAPUSIO USTA UPRAVO SVOJIM OSTANKOM NA MESTU SELEKTORA I PRIPREMIO EKIPU ZA EVROPSKO PRVENSTVO!Na kraju jedino sto imasm reci je SVAKA CAST SELEKTORE,ajkule ostaju ajkule a vi to niste!

  8. #8
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano

    Pope, Pope ...
    Zasto reprezentaciju delis na Partizan i Zvezdu?

    Cini mi se da onaj Dudic sto dva puta odigra rukom (verovatno umislio da je golman ) igra za Zvezdu. Izvini ako gresim.

    Zato, svi su oni tamo bili Srbija i Crna Gora i neka ih tako ZABORAVIMO!!!

    Ziveli mi!!!
    Ko se snega krije - bolje da ga nije!

  9. #9
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrag
    Pope, Pope ...
    Zasto reprezentaciju delis na Partizan i Zvezdu?

    Cini mi se da onaj Dudic sto dva puta odigra rukom (verovatno umislio da je golman ) igra za Zvezdu. Izvini ako gresim.

    Zato, svi su oni tamo bili Srbija i Crna Gora i neka ih tako ZABORAVIMO!!!

    Ziveli mi!!!
    Ma ne delim ja reprezentaciju kako ti kazes Partizan i CRVENU ZVEZDU ,i nisam ja izmislio ovo sto sam napisao vec to kazu strucne glave iz fudbala a i ja imam oci i vidim sta se dogadja,a ako pominjes Dudica(koji ne bi kod mene cuvao ni curke a kamoli igrao)nemoj da izostavis ni Nenada Djordjevica koji odprilike nije ni znao zasto je dosao u nemcku ili Alberta sa crvenim,Duljaj iju....A sta je zajednicko nabrojanim igracima Partizana...svi su igrali na desnoj strani(famoznoj rasturackoj)
    Ipak kako ti rece DA MI ZIVIMO a fudbal ako ga ovi isti budu vodili nece doziveti nista novo narednih 20 god,a mi kao udruzenje sa grbom i himnom ima dsa im postavljamo domace zadatke iz USPESNOSTI I ODANOSTI stvari u kojoj smo!POzdrav

  10. #10
    Member Matrix avatar
    Datum registracije
    06.01.2006
    Lokacija
    Beograd - Medak
    Godina
    55
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Pa posto sam otvorio temu, red je da je i zatvorim.
    WM mi je po igri bio ispod svakog ocekivanja, i razocaran sam sa kvalitetom fudbala koji je prikazan.
    Da li su italijani zasluzili titulu ili ne na to svako ima pravo da misli sta hoce, ali je cinjenica da italijani u reprezentaciji nemaju ni jednog fudbalera koji igra izvan Italije (strahovita prednost), da dosta kvalitetnih fudbalera iz sveta (Brazil, Argentina) igra upravo u Italiji od kojih italijanski igraci imaju sta da nauce te da primene svoju ODLICNU taktiku iskustvom godinama sticanom.
    Sto se ostalih stvari tice oko fudbala posto sam bio direktan posmatrac i ucesnik istih u Lajpcigu i Minhenu, Nemci su me odusevili sa organizacijom i svim stvarima vezanim za fudbal.
    O nasoj reprezentaciji ne vredi trositi reci, ali mislim da ce biti bolje. Stizu neki novi klinci i valjda ce da shvate da je rad, rad i samo rad najbitnija komponenta koja vodi do uspeha. Toliko.
    Srecan put ucesnicima raftinga na Tari i skijanja na Zabljaku!!!
    E pa ziveli !!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •