Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: Iznajmljivanje skija u FR

Hibridni pregled

  1. #1
    Member vucko1 avatar
    Datum registracije
    03.11.2012
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    41

    Podrazumevano Iznajmljivanje skija u FR

    Pozdrav drustvo,

    Idemo u Les 2 Alpes za NG i neki od nas bi iznajmili skije tamo.

    Ima dosta sajtova za on-line rezervisanje skija i placanje iznajmljivanja. Koja su vasa iskustva sa tim?
    Kada se skije rezervisu on-line, cene su navodno sa popustima koji se krecu od 40% pa na vise. Da li je neko iznajmljivao skije na licu mesta? Da li su cene vece?

    Kakva je "politika" kada je u pitanju menjanje skija - ako mi npr. ne odgovaraju ili slicno?

    Hvala!

  2. #2
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Vucko ja mislim da je tamo skuplje da se iznajmi, bar je bilo kada sam ja bio pre 2 god u Sybelles-u.

  3. #3
    Member vucko1 avatar
    Datum registracije
    03.11.2012
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Ove skije koje bih ja uzeo, neki srednji nivo u skladu sa mojim ski-umecem, se krecu oko 60-65 EUR za 7 dana.
    Kod nas bi ih platio oko 40-tak. Nije velika razlika u ceni, a primetio sam da po tim ski-centrima u inostranstvu postoji veci izbor, pogotovo za skije duzine 175 cm.

    A pravo da ti kazem, nisam ja neki skijas, pa mi se desi da mi ne leze jedne skije, pa onda trazim druge...

  4. #4
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    To onda sam odluci. Da je veci izbor jeste ali da je skuplje jeste. Ako ti se ne da vuci skije iz Bg a ne mrzi te platiti 10-15eur vise onda rentiraj tamo
    History is made by those who dare to break the rules.

  5. #5
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    To onda sam odluci. Da je veci izbor jeste ali da je skuplje jeste. Ako ti se ne da vuci skije iz Bg a ne mrzi te platiti 10-15eur vise onda rentiraj tamo
    Upravo tako... Ja sam tamo planirao da na dan iznajmim neke offpiste skije, preko 90 struk, jer to nema kod nas ali dok nisam imao svoje, iznajmljivao sam kod nas...

  6. #6
    Member vucko1 avatar
    Datum registracije
    03.11.2012
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    To onda sam odluci. Da je veci izbor jeste ali da je skuplje jeste. Ako ti se ne da vuci skije iz Bg a ne mrzi te platiti 10-15eur vise onda rentiraj tamo
    Nije meni, na celu tu ski-pricu, problem 15 EUR vise. A i manje mi je cimanje.
    Mene samo interesuje ako je neko vec iznajmljivao, da mi kaze da li je to radio on-line ili je na licu mesta birao?
    Kada gledma on-line daju kao dobre popuste pa umesto 90 EUR kosta 60 EUR i sl. Ja bih radje izbrao na licu mesta, ali ako je tako skuplje onda cu on-line.

  7. #7
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vucko1 Pogledati poruku
    Nije meni, na celu tu ski-pricu, problem 15 EUR vise. A i manje mi je cimanje.
    Mene samo interesuje ako je neko vec iznajmljivao, da mi kaze da li je to radio on-line ili je na licu mesta birao?
    Kada gledma on-line daju kao dobre popuste pa umesto 90 EUR kosta 60 EUR i sl. Ja bih radje izbrao na licu mesta, ali ako je tako skuplje onda cu on-line.
    Kontam da ako uzmes kod njih da ce ti izaci u susret tamo pa ti promeniti za neki drugi model iz klase ako ti bas ne odgovara rezervisan.
    Cesto nude uz neku manju doplatu i mogucnost menjanja skija da bi isprobao sto vise modela.

    Vodi samo racuna, posto u FRA uglavnom ima FRA proizvodjaca...Ne kazem da su loši, čak naprotivm, ali vecina ljudi ovde je navikla ne neke marke koje se slabo "trose" tamo

    I na kraju ako uzimas i cipele to je jos jedan razlog da tamo uzmes

  8. #8
    Member vucko1 avatar
    Datum registracije
    03.11.2012
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong Pogledati poruku
    Kontam da ako uzmes kod njih da ce ti izaci u susret tamo pa ti promeniti za neki drugi model iz klase ako ti bas ne odgovara rezervisan.
    Cesto nude uz neku manju doplatu i mogucnost menjanja skija da bi isprobao sto vise modela.

    Vodi samo racuna, posto u FRA uglavnom ima FRA proizvodjaca...Ne kazem da su loši, čak naprotivm, ali vecina ljudi ovde je navikla ne neke marke koje se slabo "trose" tamo

    I na kraju ako uzimas i cipele to je jos jedan razlog da tamo uzmes
    Hvala CrazyKong.
    Nisam ja tako dobar skijas da mogu da osetim razliku izmedju proizvodjaca kod iste klase skija Ma ja ni razliku medju klasama skija bas ne razlikujem (ako bas nije nesto ekstremno)

    Nista, ja cu rezervisati skije on-line (neku srednju klasu), pa ako bude mogucnosti i potrebe pitacu da menjam

    Imam svoje pancerice, pa to nije porblem

  9. #9
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    ne znam koliko se razumes u skije ali ako znas sta zelis i sta ti treba onda uzmi online, isplati se za tu razliku od 30eur
    History is made by those who dare to break the rules.

  10. #10
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    I nećeš ništa pogrešiti.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •