Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 17 od 17

Tema: Bad Gastein

  1. #11
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Attention, znači ove godine u Bad Gastain. Što si se odlučio za njega? Ja se još razmišljam, gledao sam ove varijante iz Ski Amade, ali mi je zasada Saalbach najvjerovatniji izbor za januar. Malo je dalji, a čini se puno bolji....

  2. #12
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Ja sam protiv juzno orijentisanih staza...

  3. #13
    Senior Member wetmila avatar
    Datum registracije
    15.09.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fisher
    Godina
    56
    Poruke
    168

    Podrazumevano

    www.gastein.com
    www.gastein.at

    Na njihovoj stranici možete da poručite besplatan katalog sa ponudom za smeštaj i mapama mesta koji vam na kućnu adresu stiže za nekoliko dana a pošalju vam i plan ski staza sa cenama skipasa.

    Raspon cena za smeštaj je veliki, ali mislim da je Bad gastein skuplji. Sve zavisi od kategorizacije i lokacije. U Bad Hofu je dobra i ski/bord škola čije su prostorije odmah uz polaznu stanicu. Snabdeo sam se u dolasku u Lidlu u, čini mi se Oberfelahu, na magistralnom putu ka Malnicu, a posle u Zell am Zee-u. Hleb su nam donosili u app.

  4. #14
    Senior Member Attention avatar
    Datum registracije
    15.12.2009
    Lokacija
    Niksic, Montenegro
    Skije / Bord
    Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Godina
    39
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    pa bio mi je kolega prosle sezone u Gastein i svidjelo mu se pa idemo po njegovoj preporuci a nije ni daleko puno (otprilike kao i za Nasfeld)... Ima 180km staza... Sport, Bad i Hof gastein a ima i jos okolnim mjesta ali za 4 dana je ovo sasvim dovoljno
    I hvala svima na pomoci

  5. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    13.12.2011
    Godina
    37
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Evo da napisem i ja poneko iskustvo... Bili smo u Hofgasteinu (smesteni) pre dve sezone, i to sred februara kad je njima najveca guzva zbog raspusta.. Smestaj nasli preko zvanicnog sajta, mislim da je gastein.at, u centru gradica za oko 350e za nas dvoje kao neki jednosoban stan...
    Sto se skijanja tice, 4 od 6 dana smo proveli u selu pored Dorfgastein, koje je u istoj dolini i ide uz ski pass. Busom je mozda 10-15 minuta od HG-a. U tom periodu je bila prevlika guzva u HG i BG, a ovde maltene nigde niko. Vozi gondola do 800-2000 i postoje staze sve do gondole opet, tako da zice maltene nismo ni vatali, jedan spust cca 10km pravih staza bez onih ski puteva i ostalo. Ne znam koliko ima tacno km staza, ali postoji 7-8 ralicitih opcija za spust do gondole...
    U sportgastein nismo isli, nije delovao preterano interesanto, a i devojka je tek ucila bord, pa nije bilo smislia vuci je tamo...
    Staze u G/HG su bile ok, ali opet zbog guzve maltene ne vozljive.
    Po gradicu restorana ima dovoljno, cak i neka picerija koju drzi nas lik, wifi nigde, ali apsolutno, a za uvece nekih pabova nema, eventualno neki gasthaus za par pica.

    Otprilike toliko, pa javite ako jos nesto zanima... Inace, neko spomenu Salbah/Hingerglem, definitivno dosta bolja opcija i za skijanje i za "provod", a cena sigurno priblizna.

  6. #16
    Banned
    Datum registracije
    29.02.2004
    Lokacija
    Zemun
    Godina
    48
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    Ako neko hoće da uživa od 14. do 21 marta 2015. u luksuznom apart hotelu za dve osobe u centru Bad Gasteina za 42% nižu cenu od one sa booking.com neka mi se javi što pre na private da objasnim. Ne bih da se reklamiram pa da mi admin obriše post.

  7. #17
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Ekipa ide na ski opening od 9.12 do 13.12 ... Ako nekom treba drustvo javite se ... Javljam utiske ... nadam se da ce raditi dovoljno staza.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •