Strana 95 od 692 PrvaPrva ... 45859394959697105145195595 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 941 do 950 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #941
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Vikend naselje je bilo aktuelno dok je bila gužva (čitaj: nisi ni mogao da biraš smeštaj u sezoni - sve je bilo unapred puno). Sada možeš da uzmeš gore lepo smeštaj ski-in/ski-out (da se ne cimaš autom), npr. jat apartmane (pogledaj cene na sajtu) i neće te preći 10-15EUR/osoba/dan (smeštaj naravno)..

    Za hranu proveri cene, ali za ručak na stazi imaš npr. Rtanj, dobra hrana, atmosfera i cene.

    Što se tiče dobre usluge i hrane tu je i "Naša kuća" (pored kafea "žica"), "Salaš 137" (stara recepcija Konaka), "Vučja Staza" (takođe na stazi) ali cene nisu kao u Rtnju .

  2. #942
    Member
    Datum registracije
    07.03.2006
    Poruke
    56

    Smile

    Jedna od staza, petak 05.02.2010, tačno u podne, sa sredine staze. Tako je bilo celog četvrtka i ceo petak. Slično je bilo i na Marinim vodama. Pojavi se samo poneki skijaš. Ne znam zašto ljudi izbegavaju ovu stazu, kad je odlična. Ja sam dugo samovao i uživao na njoj, dok je na Karaman grebenu bilo prilično zgusnuto.
    Priložene slike Priložene slike

  3. #943
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Thumbs up KOPAONIK, petak 05.02.2010.

    dan za pozeleti, suncano, staze utegnute, pogotovo "krcmar", snega malo ali dobro, bice ga valjda u narednom periodu, evo par slika :
    Priložene slike Priložene slike

  4. #944
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Evo i ja se vratih danas sa Kopa i bilo je bolje nego sto sam ocekivao. Snega je moglo da bude i malo vise, ali opet, dovoljno za fino skijanje. Uglavnom, staze su solidno pripremljene, mada zbog deteta nisam bas obisao sve koje sam planirao, tako da na Gobelji i Krcmaru nisam ni bio.

    Ljudi se stvarno bezveze tiskaju na Karaman grebenu, a neke staze zvrje poluprazne. Inace, utisak je bas sumoran sto se tice sezone, posto Kop, bar tako kazu, nikada nije bio tako prazan.

    Juce je bila uzasna magla, ali zato u petak....perfect day.








  5. #945
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Kopaonik je OK ove sezone. Cijene nisu previsoke, staze se dobro održavaju. Karaman greben suviše spor i često staje, Duboka (I i II) odlična, Pancic dobar. Juče i danas velika magla, ali pomažu oznake koje su nedavno postavljene. Svi koji održavaju skijalište se trude i rade, ratrak izađe na staze i tokom dana, noćno skijanje radi na liftu Malo jezero.
    Sve u svemu - odlično.

  6. #946
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Ja dobrih slika. Gledam nešto, pa k'o pravo skijalište.

    A što se žalite da se svi skijaju na KGB? Pa neka ih, baš dobro. Što više pacijenata se gura tamo, to drugde više prostora za druge ljude, da ne kažem skijaše.

  7. #947
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nema gužve nigde, ni na KGB, ja sam došao danas popodne i skijama se na KGB ulazi do "rampe" bez ijednog čoveka (posle 14h).

  8. #948
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    EXTRA!!! Čini mi se da ću se lapo skijati na Kopu ove godine, baš se radujem. Loše sam se pripremila ali probaću da usavršim tehniku, da klizim i skijam bez mane i straha na crvenim i plavim.

  9. #949
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Talking Popust na cene ski karata

    Zanimljiva vest koja potvrđuje neke novinske članke i "špekulacije"
    Nadamo se da će to važiti i za Mart 2010 !!!


    Izvor :
    http://www.skis.rs/?strana=vesti-view&vest_id=56

    Popust na cene ski karata

    9. 2. 2010. – JP „Skijališta Srbije” obaveštava svoje korisnike da će od srede, 10. februara 2010. godine, obezbediti popust na ski karte u Ski centru Kopaonik. Popust na cene ski karata je od 20 procenata za trodnevne, četvorodnevne i petodnevene ski karte, dok je za za šestodnevne i ski karte sa dužim rokom važenja, uključujući i ski karte tipa 5/7, 30%.

    Na Kopaoniku je trenutna debljina utabanog snežnog pokrivača na stazama 55 cm i radi 19 žičara.

    JP „Skijališta Srbije“ poziva sve ljubitelje skijanja da iskoriste povoljne vremenske prilike kako bi uz obezbeđene povoljnosti uživali u skijanju u Ski centru Kopaonik.

  10. #950
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od akole Pogledati poruku
    Popust na cene ski karata
    Čudo je kako seka i čika Šengen mogu da i pozitivno nešto naprave. Nisam verovao da će SS napraviti popust. Kada sam juče čuo na vestina, proverio sam sajt da vidim kada ono kreće redovno sniženje u njihovom cenovniku.
    Al eto i to se dešava. Konkurencija...

    Džaba sve one silne peticije i buka frka, manjak gostiju je manjak a onda je i manjak para ...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 14 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 14)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •