Strana 68 od 692 PrvaPrva ... 1858666768697078118168568 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 671 do 680 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #671
    brdjanin alexa avatar
    Datum registracije
    25.01.2008
    Lokacija
    19°53'N - 44°16'E
    Poruke
    173

    Podrazumevano

    Kakve su prognoze za vikend? Da li je pametno ici??????????????

  2. #672
    Senior Member marsi avatar
    Datum registracije
    27.02.2005
    Lokacija
    ks
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 14 & SLX RD, CoreUpt Slasher & Lunatic, Dynastar omeglass speed
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    danas opet fenomenalno vreme, sunce i vrlo malo vetra... ali opet samo 4 staze rade, malo jezero, pancic, karaman greben i tanjir na malom karamanu... tako da sam danas preskocio skijanje, jer mi stvarno nije interesantno skijati na ovim stazama...inace i sneg je dosta vlazan, narocito u kasnijim casovima, pa dosta otezava skijanje, a i povecava rizik od povreda...

    sto se vikenda tice stvarno ne znam sta da kazem, proslog vikenda je bilo bas dosta ljudi i radilo je dosta staza, pa je bilo skroz ok za skijanje. mozda i sad za vikend puste vecinu staza, ako bude dosta ljudi, ali o tome ne znam nista... u svakom slucaju po mom misljenju za ove 4 staze sto rade se ne isplati dolaziti ako je skijanje primarni cilj.

  3. #673
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    Jutros je pisalo da je 9 stepeni gore. Kakvo je to skijanje na 9 stepeni?

  4. #674
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    nishta to ne valja gore....
    kad bi barem ovi slepci iz S.S. (Esesovci ) prepolovili cenu ski pasa, kao shto su to uradili krajem marta proshle godine mozda bi onda imalo smisla ici...Ovako, radice 4-5 staza, koje ce progledati do nedelje.
    Ne hvala
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  5. #675
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano Radice 16 zicara za vikend

    Bio sam ubedjen da cu ovaj vikend zatvarati sezonu na Kopu,ali nisam siguran da ce biti moguce skijati na +10C. Skijalista Srbije su pozvale skijase da ovog vikenda dodji na zatvaranje sezone, i obecale 16 zicara u funkciji,ali....danas kisa ceo dan, sutra kisa...

  6. #676
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano


    Saopstenje iz JP Skijalista Srbije:


    Aprilski vikend na Kopaoniku
    02.04.2009. Na Kopaoniku je trenutna visina snežnog pokrivača 60 cm, a na pojedinim stazama i do 1m. Tokom narednog vikenda posetiocima će na usluzi biti 16 žičara i ski liftova. Po prognozama meteorologa očekuje se vedro i sunčano vreme.
    JP „Skijališta Srbije“ poziva sve ljubitelje skijanja da iskoriste povoljne vremenske prilike i produžetak sezone kako bi uživali u prolećnom skijanju u ovom ski centru.

  7. #677
    Senior Member marsi avatar
    Datum registracije
    27.02.2005
    Lokacija
    ks
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 14 & SLX RD, CoreUpt Slasher & Lunatic, Dynastar omeglass speed
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    i kako covek da ne voli srbiju posle... za vikend 16 zicara za ove sto jos nisu kupili ski pas, a mi sto smo unapred platili za 7 dana skijanja mozemo i na 4 staze da skijamo, jer kao sto rekoh mi smo vec platili...

  8. #678
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    E pa ko vam je kriv sto idete na Kopaonik. Ko ide tamo nema pravo ni na sta da se zali. To mu je sto mu je.Skijaj se toliko koliko ti daju i cuti.

    Moja prijateljica je htela da ide za vikend ali ju je na njeno iznenadjenje recepcioner hotela gde je htela da rezervise posavetovao da ne dolazi ako je skijanje razlog njenog dolaska. Citiram: "Meni je dobro da vam prodam apartman, ali ljudi koji se skijaju se mnogo zale da je sneg raskvasen i da se tesko skija."

    Redak primer kopaonickog postenja.

  9. #679
    Senior Member marsi avatar
    Datum registracije
    27.02.2005
    Lokacija
    ks
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 14 & SLX RD, CoreUpt Slasher & Lunatic, Dynastar omeglass speed
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    danas pustili jos i marine vode i jaram... inace spustio sam se par puta niz pancic i sneg nije bio toliko los, obzirom da sunca nije bilo uopste.
    vrh crvene duboke je puko skroz, dok su na vrh crne dovukli dosta snega i izgleda ce je pustiti sutra...

  10. #680
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano Wakeboard

    Kraj je skijanja na snegu, idemo na Adu. Evo klipova mojih klinaca sa Ade od prosle godine http://www.youtube.com/watch?v=WpM--...eature=channel
    http://www.youtube.com/watch?v=WpM--...eature=channel

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 22 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 22)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •