Strana 614 od 692 PrvaPrva ... 114514564604612613614615616624664 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 6.131 do 6.140 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #6131
    Member
    Datum registracije
    03.01.2015
    Skije / Bord
    NORDICA NRGY 80
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Danas zvali, kazu radi do 18h, a i to je upitno. Sjecam se da sam jednom poljubio vrata kad sam isao da vratim pass-ove, samo se ne sjecam koliko je bilo sati.

  2. #6132
    Member zex avatar
    Datum registracije
    27.02.2008
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Da
    Godina
    45
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    @DRAGON: verovatno je u pitanju isto veče, preko dana magla, uveče super vidljivost i skijanje za medalju
    Mi smo se tako jedno vece (pre jedno mesec dana) iskijali. Ista situacija.
    Bilo nas 10ak na stazi mozda 15 Bez razmisljanja cu dati pare pa makar i za dva sata a da budem sam na uredjenoj stazi nego da dam te pare za ceo dan sa maglom i mnogo ljudi (izrovane staze).

  3. #6133
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Definitivno se isplati. 7-dnevni ski pas vazi i za nocno.

  4. #6134
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    U praksi potvrdjeno da beosport radi do 20h a prodajno mesto skijalista do 18h . Mislim da za sve ove godine nisam imao lepsi dan na Kopu od subote. Vreme perfektno, staze perfektne, po pripremi staza Kop je ovih dana mogao lagano da se meri sa bilo kojim ski centrom u Evropi u kom sam bio. Ono sto je najbolje u svemu je sto uopste nije bilo guzve. Ili sam se ja po planini stvarno kretao uvek suprotno od ostatka ljudi ili stvarno nije bilo guzve. Najduze sto sam cekao na zici je pancic i karaman greben po ~5 min i par puta na gobelji ~5 min. Sve ostalo sam bukvalno ulazio direkt sa staze. Desilo mi se da u subotu oko 13h vozim tragom ratraka sam na levom kraku malog karamana. Jedino je Duboka standardno bila usko grlo, ali nista strasno. S obzirom da sam bio smesten na Jarmu, highlight svakog dana je cekanje na otvaranje zice Gvozdac i prvih 1h voznje na oba kraka Gvozdca i Ledenci sami samcati po tragovima ratraka i po suncu. Nema sta, nemam ni jednu zamerku na Kop i Skijalista Srbije, odradili su vrhunski posao sa ovim vikendom, a takodje hvala i svim ljudima koji su preskocili sretenje ili nisu skijali. Nedelja slicno stanje, sa jos manje guzve zbog smene, uz malo vise temperature, pa je i sneg bio meksi, ali skijanje fantazija.U povratku smo naleteli na to zakrcenje, autobus je preprecio put, pa je u silasku bilo cekanja oko pola sata, dok su mnogo gore prosli oni koji su se penjali, jer je njih sacekao jos jedan pokvaren autobus negde nakon jarma.

    p.s. Moram da iznesem moje duboko razocarenje smestajem King Place na Jarmu. Za pocetak, naziv je krajnje ironican. Obicno ne pisem o smestaju na formu, ali ovo je bilo toliko jadno i neprofesionalno, da moram da ih pomenem da neko od ljudi sa foruma ne bi napravio istu gresku. Radi se o objektu preko puta Jaram vila, koji nije radio 8 godina i sad je "sredjen" i otvoren. To je jedna rupcaga, koja je pregradjena gipsanim i drvenim plocama tako da je napravljeno nekoliko soba. Cevi vire iz zidova, vrata od kupatila ne mogu da se zatvore, bukvalno cujes ljude iz druge sobe, oko vrata se vidi purpena, saletri i uticnice ispadaju iz zida, u sobi ne postoji ormar, polica, sto, stolica, kanta za smece, frizider... Bukvalno nista, osim kreveta i TVa, koji nema gde da se ukljuci jer nema uticnice u blizini. Slike na infokopu su prikazivale oskudno opremljenu sobu koju iz nekog razloga nazivaju apartmanom, ali ovo je ispod svih ocekivanja i kriterijuma. Osoblje je ekstremno neprijatno i neprofesionalno, pogotovo nasa "domacica" Vanja, koja mi je pored pogresnih informacija pre bukiranja, dodatno i lagala za nekoliko stvari, a na moju primedbu na sve to, odgovor je bio samo "Sta cu vam ja" , "Nije do mene" i "Vi ste to bukirali". Uz sve to, cena nije ni malo povoljna, cak i kada bi se sve ovo prethodno zanemarilo. Tako da, kolege forumasi, zaobliazite ovaj objekat u sirokom luku.

  5. #6135
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Moze li na PM neka preporuka i kontakt instruktura za individualne casove za klince od 7 i 5god? Jedno dete je proskijalo prosle godine, a mladje ce ove prvi put na skije.

  6. #6136
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Miroslav +381 63 7134 138

  7. #6137
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Hvala

  8. #6138
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ovih dana ide u plus ali noćne staze drže odlično:





    (trenutna situacija)

  9. #6139
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Najbolje skijati do 11, pa onda nocno.

  10. #6140
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Mene mrzi da se dva puta dnevno navlačim i svlačim

    Skijanje je i pored visokih temperatura odlično preko dana - niska je vlažnost (juče 24% danas 60%) a još važnije: lepo vreme, nema uopšte gužve, snega metar a sve instalacije rade

    Popodne se staze razvale ali i to je lepota skijati pogotovo sada kada nema skijaša...

    Trenutna situacija:


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 8 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 8)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •