Strana 516 od 692 PrvaPrva ... 16416466506514515516517518526566616 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 5.151 do 5.160 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #5151
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    ja sam trebao ujutro rano da krenem da iskoristim ceo dan kao i utorak i sredu ali sam posle viđenih slika sa infokop.net odustao, pa ono je haos gore, ne znam dali da se više čudim putarima koji ništa ne čiste ili gostima koji svoje automobile ostave na sred kolovoza i tako putare spreče da očiste obe kolovozne trake, i jesu naši putari videli nekad ovakvu mašinu...
    http://www.mycity-military.com/imgs/...0__OST7336.jpg
    Izmenio/la plecko; 08.03.2015 u 22:00.

  2. #5152
    Member
    Datum registracije
    13.12.2013
    Godina
    47
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Prohodno putarima znaci da je neko u toku dana prosao... Josanicka je danas bar 3-4 puta bila blokirana zbog autobusa koji ne mogu da se mimoidju/popnu. Ne kapiram kako od 10-tak autobusa, samo tri imaju lance... a automobile bez lanaca ne pustaju...

  3. #5153
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Ma mene mami puder ali džabe, nisam bap lagana, nemam eksplozivnost ni tehniku, a ni ekipu svi se istrošili, ali naći će se ....
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  4. #5154
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Taman idealno za vežbanje, pudera u izobilju
    Daleko sam ja od laganog, ali picim kroz puder kao podmornica, jer volem

  5. #5155
    Senior Member
    Datum registracije
    24.02.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Nidecker Platinum
    Poruke
    120

    Podrazumevano

    Pudera za izvoz budući da u Subotu za sat vremena prekrije trag van staze ako niko ne prođe, juče su kasno pustili Pančić, a Duboku ne znam u koliko tačno tako da ima još dosta za one koji odluče danas da dođu. Put preko Raške 100% prohodan.

  6. #5156
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    A preko Josanicke?

  7. #5157
    Senior Member
    Datum registracije
    24.02.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Nidecker Platinum
    Poruke
    120

    Podrazumevano

    po Infokop-u i vestima je i on, nisam išao tuda pa ne znam u kakvom je stanju juče posle poslednje žice je bio skoro do asfalta skinut preko Rudnice tj. Raške zato kažem 100% prohodan sa zimskim gumama

  8. #5158
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Exclamation blokiran put, zbog koga ?

    Citirati Originalno postavljeno od rocktheroad Pogledati poruku
    Prohodno putarima znaci da je neko u toku dana prosao... Josanicka je danas bar 3-4 puta bila blokirana zbog autobusa koji ne mogu da se mimoidju/popnu. Ne kapiram kako od 10-tak autobusa, samo tri imaju lance... a automobile bez lanaca ne pustaju...
    e vidiš tu je zakazala saobraćajna policija koja ne radi svoj posao kako treba, ne može se autobus pun dece pustiti da krene gore po ovakvom nevremenu, bez obzira dali vozač busa ima lance za sneg, jel posle kad se zaglavi mora da se aktivira niz službi od GSS,vatrogasaca-spasioca,vojske,policije, žandarmerije, hitne pomoći itd,itd...znači ne može gore... vrati decu nazad roditeljima i odloži polazak za neki drugi dan.
    druga stvar putari treba da saraćuju i komuniciraju sa saobraćajnom policijom i da kažu policiji idite dole kod znaka "dobrodošli na NP Kopaonik" zaustavite saobraćaj na dva sata a mi ćemo sa specijalnim mašinama očistiti put, kad kažem na specijalne mašine mislim na ovo https://www.youtube.com/watch?v=xdg9XWIbXU0 napred ide klasična ralica a pozadi specijalna četka koja uklanja i led s asfalta a može i ova varijanta
    https://www.youtube.com/watch?v=eks9M-zLFVE i koja jačina mećave može da zatrpa put ako se ove mašine okreću na svakih sat vremena gore dole...

  9. #5159
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plecko Pogledati poruku
    e vidiš tu je zakazala saobraćajna policija koja ne radi svoj posao kako treba, ne može se autobus pun dece pustiti da krene gore po ovakvom nevremenu, bez obzira dali vozač busa ima lance za sneg, jel posle kad se zaglavi mora da se aktivira niz službi od GSS,vatrogasaca-spasioca,vojske,policije, žandarmerije, hitne pomoći itd,itd...znači ne može gore... vrati decu nazad roditeljima i odloži polazak za neki drugi dan.
    druga stvar putari treba da saraćuju i komuniciraju sa saobraćajnom policijom i da kažu policiji idite dole kod znaka "dobrodošli na NP Kopaonik" zaustavite saobraćaj na dva sata a mi ćemo sa specijalnim mašinama očistiti put, kad kažem na specijalne mašine mislim na ovo https://www.youtube.com/watch?v=xdg9XWIbXU0 napred ide klasična ralica a pozadi specijalna četka koja uklanja i led s asfalta a može i ova varijanta
    https://www.youtube.com/watch?v=eks9M-zLFVE i koja jačina mećave može da zatrpa put ako se ove mašine okreću na svakih sat vremena gore dole...
    E pa prijatelju to ne postoji nigde. To da se autobus vrati natrag jer je put privrmeno neprohodan, a nadomak odredišta, to još nisam čuo da se nekad desilo. Niti je posao saobraćajne policije da vodi računa da li su u autobusu deca ili nisu deca. Vozilo je vozilo. Ne zameri, ali jedno je voditi borbu sa kijametom kakav se dogodi jednom u 10 godina, a drugo sedeti za kompjuterom i kačiti linkove o tome kakve sve sprave za čišćenje snega ima Nemačka.

  10. #5160
    Member
    Datum registracije
    13.12.2013
    Godina
    47
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Ne mora niko da se vraca, ali ne može svako ni da se pusta. Ako je sirina kolovoza za jedno i po vozilo onda ne mogu da puste dva autobusa da se mimoidju. Ne treba velika skola da bi se to skapiralo. Zaustave se oni koji dolaze iz toplijih predela i kad stigne ralica/bager/traktor/kombajn, onda puste iz drugog smera da idu iza masinerije. 5kmh je mnogo brze nego 4 sata 0kmh

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •