Strana 512 od 692 PrvaPrva ... 12412462502510511512513514522562612 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 5.111 do 5.120 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #5111
    Junior Member
    Datum registracije
    12.02.2012
    Skije / Bord
    Blizzard Magnum 8.0 Ti S
    Godina
    49
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    @sasacg

    Kad krenes iz vikend naselja prvo imas parking kod staze Suncana dolina( besplatan,ima malo setnje po putu), sledeci parking ti je kod baze skijalista srbije i izlazis na pola staze Malo jezero( placa se, ski in-ski out), u centru imas par parkinga pod naplatom sa tim sto
    na parkingu kod autobuske stanice dobijes fiskalni racun i mozes koliko god oces puta da udjes i izadjes.
    Kad prodjes centar sledeci parking je kod staze Malo jezero(besplatan). Ja uglavnom tu parkiram, jer vucem opremu za nas petoro pa mi je tu najlakse da izadjem na stazu.

    L
    http://www.skijanje.rs/forum/image.php?type=sigpic&userid=6849&dateline=1418940  706

  2. #5112
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Super Hvala svima

  3. #5113
    Member
    Datum registracije
    14.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    79

  4. #5114
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano U Srbiji ništa novo...

    Citirati Originalno postavljeno od munja Pogledati poruku
    Članak iz 2010 godine doduše malo dopisan, dorađen, ali u principu isti. Izmene su više kozmetičke prirode.

    To samo znači da se pitanje parkinga još nije rešilo na nivou turističke celine Kopaonik, sistemski da zadovolji viliki broj postilaca. Skijališta svake godine objavljuju da se broj pojedinačnih skijaša povećava ali se komunalna infrastruktura ne prati te promene.

    Naravno za ovo su krive opštine koje gazduju teritorijom i ubiraju kajmak.
    ________
    Akole

  5. #5115
    Member
    Datum registracije
    14.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od akole Pogledati poruku
    Članak iz 2010 godine doduše malo dopisan, dorađen, ali u principu isti. Izmene su više kozmetičke prirode.

    To samo znači da se pitanje parkinga još nije rešilo na nivou turističke celine Kopaonik, sistemski da zadovolji viliki broj postilaca. Skijališta svake godine objavljuju da se broj pojedinačnih skijaša povećava ali se komunalna infrastruktura ne prati te promene.

    Naravno za ovo su krive opštine koje gazduju teritorijom i ubiraju kajmak.

    Potpuno se slazem sa tobom da pitanje parkinga jos uvek nije reseno na adekvatan naci i da na tome treba konacno ozbiljno da se radi. Sad ko je kriv koliko i sl. je druga prica...ovo sam cisto ubacio kao nastavak prethodnih postova gde se u centru moze potraziti zvanican parking, za one koji nisu odseli u "samom centru", a dolaze sopstvenim kolima.

  6. #5116
    Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    danas sam dobio odluku o povraćaju sredstava za neiskorišćeni dan 04.01.2015. godine zbog nestanka električne energije. pozitivno sam se iznenadio!!!

  7. #5117
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Još da dobiješ natrag i sredstva, pa da iznenenađenje bude potpuno.

  8. #5118
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Ja sam bogme dobio, u roku od 2 dana od kako sam primio odbavestenje da se zahtev usvaja.

  9. #5119
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    Ima li koga na planini? Kakve su staze, vreme? Poz...

  10. #5120
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Danas dosta svezeg snega po stazama, cetiri godisnja doba se izmenila. Pravi kondicioni trening, a bogami i fri stajl. Izgleda da ce nocas da izvedri tako da ujutro sledi uzivancija,nadam se.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 7 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 7)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •