Strana 506 od 692 PrvaPrva ... 6406456496504505506507508516556606 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 5.051 do 5.060 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #5051
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Podsetio si me da sam jednom video tabač kako se s mukom penje uz Belu Reku. S tim što je više razbacivao kamenje nego što je nešto tabao.
    Sada bi situacija trebala da bude dosta bolja imaju Tabač sa Vitlom još od sezone 2013-2014.
    http://www.skijalistasrbije.rs/sr/ko...abac-sa-vitlom

    Da čujemo kako su spremljene Bele Reke ove sezone ima 1m snega
    Priložene slike Priložene slike
    ________
    Akole

  2. #5052
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Vidim da pominjete BR, pa da napišem izveštaj...

    Bili prošle nedelje na Kopu i u utorak mi je jedan od žičničara rekao da su tabali BR prvi put ove sezone. Mi otišli da je overimo u četvrtak. U međuvremenu je palo još par desetina cm snega. Kad smo stigli, žičničar na vrhu je pokušao da nas odgovori da se spustimo.... te staza nije u funkciji.... te nema dovoljno snega....te ići ćete peške, dole nema snega.

    Mi smo odlučili da ga ne poslušamo i spustili se. Snega na stazi više nego dovoljno. Jedino što je sam sneg bio loš i vlažan....bilo toplo... a to južna strana. Ali čak i u donjem delu levka (najstrmijeg dela) nije bilo nijednog kamena.

    Inače, sama BR2 izgleda tužno. Vidi se da je zapuštena, neobeležena, ne postoji putokaz do nje, granje viri na sve strane... kao da si se teleportovao 15 godina unazad u poređenju sa ostatkom skijališta.

    Šteta... najbolja staza na Kopu... možda se nešto promeni ako bude nešto od gondole.

  3. #5053
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od akole Pogledati poruku
    Sada bi situacija trebala da bude dosta bolja imaju Tabač sa Vitlom još od sezone 2013-2014.
    http://www.skijalistasrbije.rs/sr/ko...abac-sa-vitlom

    Da čujemo kako su spremljene Bele Reke ove sezone ima 1m snega
    Mislim da sam video negde da je trenutno pokvaren, čekaju neki deo. Verovatno na infokopu ako se može verovati informacijama koje ljudi ostavljaju

  4. #5054
    Senior Member
    Datum registracije
    24.02.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Nidecker Platinum
    Poruke
    120

    Podrazumevano

    11.2.2015.
    Ski centar Kopaonik radi punim kapacitetom, jer su u programu za skijanje i staze Bela reka 1 i 2.

    Puštanjem u rad ovih staza, skijalište radi punim kapacitetom, a skijašima i borderima su na raspolaganju 37 staza.

    Na stazama trenutno ima 55 centimetara utabanog snega, dok je visina snežnog pokrivača van staza do 110 centimetara. Ljubitelje sportova na snegu prevozi 24 žičare.

    Svi putni pravci ka ski centru Kopaonik su prohodni.

    http://www.skijalistasrbije.rs/sr/sk...im-kapacitetom

  5. #5055
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    pokazalo se jos jednom da nije kop mali nego je sve u tome dal su staze sve otvorene ili nisu..

  6. #5056
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Milos011 Pogledati poruku
    Vidim da pominjete BR, pa da napišem izveštaj...

    Bili prošle nedelje na Kopu i u utorak mi je jedan od žičničara rekao da su tabali BR prvi put ove sezone. Mi otišli da je overimo u četvrtak. U međuvremenu je palo još par desetina cm snega. Kad smo stigli, žičničar na vrhu je pokušao da nas odgovori da se spustimo.... te staza nije u funkciji.... te nema dovoljno snega....te ići ćete peške, dole nema snega.

    Mi smo odlučili da ga ne poslušamo i spustili se. Snega na stazi više nego dovoljno. Jedino što je sam sneg bio loš i vlažan....bilo toplo... a to južna strana. Ali čak i u donjem delu levka (najstrmijeg dela) nije bilo nijednog kamena.

    Inače, sama BR2 izgleda tužno. Vidi se da je zapuštena, neobeležena, ne postoji putokaz do nje, granje viri na sve strane... kao da si se teleportovao 15 godina unazad u poređenju sa ostatkom skijališta.

    Šteta... najbolja staza na Kopu... možda se nešto promeni ako bude nešto od gondole.

    Prosle nedelje je sve bilo samo nije bilo toplo

  7. #5057
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od furious Pogledati poruku
    Prosle nedelje je sve bilo samo nije bilo toplo
    Mora da sam umislio da je temperatura bila u blagom plusu i da je duvao jugo u četvrtak...

  8. #5058
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Samo kao info za taj ratrak sa vitlom..
    Ja sam bio na kopu od 26. 01 7 dana, i jedno veče kad smo bili u dolini sportova, ratrak taj sa vitlom je radio, tj tabao staze...
    Dal mu ne radi vitlo ili šta već, ali on taba...

  9. #5059
    SKINAUT Ikar avatar
    Datum registracije
    21.12.2011
    Lokacija
    NBGD
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Pro; Nordica Enforcer 110 Volkl Racetiger Sl UVO
    Godina
    46
    Poruke
    159

    Podrazumevano

    danasnji dan je bio fenomenalan. evo par slika sa skijalista. guzve nema. ocekuje se tek od subote veca guzva (tj. nezapamcena).
    Priložene slike Priložene slike

  10. #5060
    SKINAUT Ikar avatar
    Datum registracije
    21.12.2011
    Lokacija
    NBGD
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Pro; Nordica Enforcer 110 Volkl Racetiger Sl UVO
    Godina
    46
    Poruke
    159

    Podrazumevano

    evo i par slika od juce.
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 14 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 14)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •