Strana 486 od 692 PrvaPrva ... 386436476484485486487488496536586 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.851 do 4.860 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4851
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Nazalost ucesce Miodraga Kostica na tenderu za privatizaciju Brezovice (na tenderu vlade Hasima Tacija), pokazuje koliko mi imamo realno vlasnistvo nad skijalistem.

    Na tom istom tenderu je pobedila mutna ekipa sa fantomskih 400 miliona evra za koncesiju od 99 godina nad Brezovicom.

    Bio bi red da nasa drzava bez obzira na politiku, zastiti svoje vlasnistvo i vlasnistvo svojih kompanija. Ili bar da pokusa, na ovaj ili onaj nacin. Ako ni zbog cega drugog, onda zbog ljudi koji zive uz to skijaliste.
    Skijaliste Brezovica, ski liftovi, hoteli i sva druga infrastruktura nekako ode na dobos bez nase reci.

    Da ne idem dalje u off ...

    Citirati Originalno postavljeno od Lynx Pogledati poruku
    Nego se mi smejemo kako su sami cepnuli Kosovo a onda Brezovicu parkirali 15-tak km od Kopa na mapi.
    Da .

    Inace akcije kao Ski Opening i promotivni popusti su akcije koje skijalistu donose popularnost, donose im profit i to u kratkom roku. Ne samo kroz ogroman broj prodati pass-ova u periodu kada je skijaliste prazno, vec i kroz prodate smestajne i ugostiteljske kapacitete (indirektno, profit/porez ide drzavi).

    Obecati 4 dana 70% popusta, a pretvoriti to u jedan dan 50% popusta je jako los marketinski potez. Posebno imajuci u vidu da je marketinska sluzba prvo shvatila situaciju i produzila akciju tokom ove nedelje.

    Da je bilo zdravog razuma i minimalnog osecaja za biznis i marketing, za vikend bi dali 70% off i rasprodali opet smestajne kapacitete.

    Cudi me ovaj potez, jer su do sada skijalista odlicno osluskivala ski zajednicu u obostranu korist.

  2. #4852
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    I na staroj verziji je isto stajala Brezovica u horizontalnom selektoru ski centara (kada sam gledao sajt pre par nedelja), ne znam koliko ste upoznati ali Skijališta Srbije upravljaju Brezovicom - otud i na spisku.
    I ja sam primetio proteklih par nedelja na starom sajtu skijalista u cirilicnoj tj tadasnjoj srpskoj verziji je stajala Brezovica...

  3. #4853
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Mislim da su Brezovicu ubacili proletos na sajt Skijalista Srbije. U to vreme je pokrenut tender za prodaju tj. iznajmljivanje Brezovice na 99 godina.

    Evo ga i sajt o Brezi koji prati tender za prodaju skijalista:
    www.brezovicaresort.com

  4. #4854
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Ide li ko za vikend gore...?
    Čisto razmišljam, tj pokušavam da predpostavim da li će biti gužve?

  5. #4855
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Mi se pakujemo ne verujem da gužva preti od nas koji dolazimo na Kopaonik za vikend nezavisno. Glavna "pretnja" su pravnici , tj. njihov tradicionalni skup koji se održava od danas pa nekoliko dana...

  6. #4856
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Oni valjda ne skijaju, nego filozofiraju.. (izvinjavam se eventualno prisutnim pravnicima )
    I ja se razmišljam šta mi je činiti...

  7. #4857
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Iz iskustva, dosta njih (proba da) skija, naročito na KGB, jer rentaju skije na dan malo da probaju.

    Realno, svake godine je isto, uhvati nas na početku sezone neizdrž, pa skačemo na Kop zbog jedne polustaze. To nije racionalno, ali koja ljubav jeste?...

  8. #4858
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    evo i neka vajda od pravnika
    galerija od par fotki

    Decko je razocaran, minus 2 a nista ne radi. Sutra su najavili plus

  9. #4859
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Joj lepo na slikama bar, onako lepo...
    Vidim ja da ću da se pakujem

  10. #4860
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grimani Pogledati poruku
    Joj lozenja .

    Sutra ce biti od 2 do 4C u plusu, ali ne verujem da ce to istopiti stazu.

    Sledece nedelje su dobre sanse da padne jos ~10cm snega.

    Realno, svake godine je isto, uhvati nas na početku sezone neizdrž, pa skačemo na Kop zbog jedne polustaze. To nije racionalno, ali koja ljubav jeste?...
    To je to

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •