Strana 441 od 692 PrvaPrva ... 341391431439440441442443451491541 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.401 do 4.410 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4401
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ledeni Finac Pogledati poruku
    Izvini Ivane, al ja moram da se osvrnem na ove tvoje avanture. Dobro je sto je incident prosao bez povreda,i sto su svi ucesnici zivi i zdravi. Lepo je decu motivisati da skijaju, ali ja moram da kritikujem tvoje ponasanje. Forsirati dete od sest godina na crnu stazu i sidro. Ne obazirati se na instrukcije zicnicara,izazvati nezgodu pa ponovo ici na reprizu,zatim dete forsirati da skija van staza,kroz sumu,na skokice i dr. To je po meni krajnje neodgovorno.
    Nisam ga uopste forsirao, vec sam ga samo pratio i procenjivao kada trazi da ide na neku stazu da li moze, čak sam ga i odvlacio od crnih koliko sam mogao.
    Samo sam ga forsirao da tehnicki ispravno skija, da pazi sta se desava oko njega, da pogleda pre nego li skrene negde i strogo branio da jurca po stazi.
    Moja jedina greska je i bila ta da sam poslusao instrukciju zicnicara da stavim dete pored sebe.
    Kad je drugi put bio kod mene (kako sam ja hteo i prvi put) bez problema smo izvukli do vrha gvozdca.

    @jopopo, naravno da sam spustio sidro da detetu sve bude potaman, ali dzaba kada i odrasli tu padaju po ledu sa sidra.

    Naravno da nigde nije isao off a da ja nisam prvo prosao i procenio da li je bezbeno za njega. ( a i nisam lud da klinji prepustim prvi trag u puderu, za to mora da se sam izbori )
    Na off ga svakako nisam terao, sam je trazio i insistirao, jer su mu dosadile staze, pa je svakako bolje da to radi pod mojim nadzorom nego da mi bezi sam kao sto sam ja to nekad davno radio.

    @sev, lepo si rekao, ispitivanje granica i to kontrolisano.
    Lepo sam mu pokazao da svuda moze da skija bez straha ako pravilno nauci da skija i ako se ne glupira i sve je upijao kao sundjer i bio disciplinovan što inače baš i nije.

  2. #4402
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Markoos Pogledati poruku
    @sev Upravo tako. Preduhitrio si me. Ne vidim nista lose u svemu sto je IvanBgd uradio.
    Jer se jezim na svaki glas roditelja kada pustim dete na igralistu da se vere po penjalicama i kada cujem na svakih 5 sekundi roditelje, babe, dede... stani, nemoj, uspori, pasces, pasces, pasces.....
    bas tako, kod mene cuje samo , da li gledas, da li pazis

  3. #4403
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Ajde neko nek baci info kakve su staze danas i kolko drze. Vidim da peglaju topvi i da je stanje solidno. Stizem sutra pa sam nestrpljiv.....

  4. #4404
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Juce gore sunce, tvrde staze, blag minus i bez guzve na stazama/zicama(nije da je nije bilo, ali za vreme "spica" smo pobegli na gobelju i bili sami na stazi ). Svaka cast skijalistima na odrzavanju ovakvih uslova na stazi, bez osnezavanja do sad ne bi bilo 5 dana skijanja a sada ski centar radi skoro punim kapacitetom.
    Na keca bih menjao dva vikenda sa guzvom za jedan ovakav dan.
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  5. #4405
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Palo i par cm snega tokom noći, vidim na kamerama. Da li ima kakve šanse da otvore ostatak gobelje ovih dana ili je to ipak ove sezone nemoguće?

  6. #4406
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Osim ako ne bude ozbiljnijih padavina, poprilicno sam siguran da nema sanse da puste staze oko cetvoroseda.
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  7. #4407
    Member
    Datum registracije
    24.12.2012
    Poruke
    66

    Podrazumevano

    Kako ce onaj vikend 14-16 biti krcat,kazu sve puno.Ja tada dolazim prvi put na Kop
    Vidim da su najavili padavine do tada barem 2 3 dana,lijepo

  8. #4408
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Bogami... u narednim danima dobar plus i južni vetar....

  9. #4409
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Al zato sad pada

  10. #4410
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Kako sada stvari stoje, od utorka srede ima da bude cupavo za skijanje posle 11-12 h, jer najavljuju maksimalnu dnevnu od 5 stepeni i to par dana u nizu. Polukacamak u najavi .............

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •