Strana 429 od 692 PrvaPrva ... 329379419427428429430431439479529 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.281 do 4.290 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4281
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    nova prognoza sa hidmeta za kop bice snega 3-4 dana sledece nedelje odlicno


  2. #4282
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    I ja sad gledam al na weather2umbrella, kojima dosta verujem... Slicno kazu...


  3. #4283
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    isto kazuuu

  4. #4284
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Danas stigao na Kop. Izašao sam na staze oko 14h. Temperatura oko +3. Obišao sam samo bliži do skijališta, mrzelo me da se cimam tako kasno do Gobelje koja je radila a bila je i gusta magla. Karaman greben, mali karaman pa i krst su bili u iznenađujuće dobrom stanju. Relativno malo razbijena staza i mislim da nisam vidio bi jedno parče sa otkrivenim ledom.
    Na pančić nisam išao, duvao je vetar i nije mi se išlo gore.
    Bio dan i na dubokoj, crvenoj, preko karaman grebena. Užas. Malo posle spajanja sa krakom koji dolazi sa Pančića pa do polazne stanice duboke 1 je u stanju kao da su se vodile rovovske borbe. Hupseri preko visine kolena, sneg kao pesak na plaži... Nešto bolje stanje na samom kraju, ono parčence od spoja sa krčmarom do kraja.
    Uglavnom, kakvo je vreme i kako nema zime, dobro je da uopšte može da se skija. Sutra ću da vidim ostatak skijališta.

  5. #4285
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2010
    Godina
    49
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    hvala za korektan izvjestaj,napisi jos po nesto za sledeci dan posto se kanim da krenem gore....

  6. #4286
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Evo, malopre se vratio sa staze. Danas strane lošije nego juče. Sinoć počeo da duva južni vetar-fen. Staze su dosta lošije. Na puno mesta progledale. Samo jedan primer: malo jezero je sinoć tokom noćnog skijanja bilo dobro utegnuta, bez tračka zemlje. Danas na gornjem delu desno odrana. Kgb slično, duboka se dobro držala do 11h kad je počelo dranje. Solidan mali karaman i karaman.
    Inače danas mnogo jak vetar duva, magla na pola od vrha pančića a relativno toplo. Dobro je što nema gužve nigde.
    Videćemo narednih dana ali dobar minus u dužem periodu treba kao 'leba. Kad nas već sneg bojkotuje.

  7. #4287
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2010
    Godina
    49
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    Evo, malopre se vratio sa staze. Danas strane lošije nego juče. Sinoć počeo da duva južni vetar-fen. Staze su dosta lošije. Na puno mesta progledale. Samo jedan primer: malo jezero je sinoć tokom noćnog skijanja bilo dobro utegnuta, bez tračka zemlje. Danas na gornjem delu desno odrana. Kgb slično, duboka se dobro držala do 11h kad je počelo dranje. Solidan mali karaman i karaman.
    Inače danas mnogo jak vetar duva, magla na pola od vrha pančića a relativno toplo. Dobro je što nema gužve nigde.
    Videćemo narednih dana ali dobar minus u dužem periodu treba kao 'leba. Kad nas već sneg bojkotuje.
    ok,praticemo....

  8. #4288
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Ima li ko sa foruma da je na Kopaoniku ?
    Da postavi koju sliku sa staze i prenese utiske ...

  9. #4289
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Mislio sam opširnije kad se vratim, nemam baš puno vremena jer sam ovdje sa kćerkama.
    Skijao sam juče i danas, može se - nije sjajno al može. Po mojoj i ExBakerovoj subjektivno objektivnoj metodologiji ocjene skijaškog dana - 2.5 do 3.5 (juče 2.5 danas 3.5). Veći dio staza je otvoren, nedostaje Gobelja (radi samo relej lift, jednom smo pošli ali nije vredilo). Duboke drže prva dva sata ujutro solidno (do 11). Kombinacija crna duboka pa prelaz na crvenu (kod međustanice) je čini se najbolji. Pančić takođe ok. Sve staze kasnije puste i napravi se kaša, pojavi se kamenje, ali kako je stanje okolo - ovo je sasvim OK.
    btw, pola turista na Kopu sada je iz Crne Gore.
    IMAG0509.jpg

    IMAG0504.jpg

    IMAG0501.jpg

    IMAG0497.jpg

    IMAG0491.jpg

  10. #4290
    Member
    Datum registracije
    24.12.2012
    Poruke
    66

    Podrazumevano

    Ocekuju li se snijezne padavine u februaru?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •