Strana 418 od 692 PrvaPrva ... 318368408416417418419420428468518 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.171 do 4.180 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4171
    Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    56
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Dolazim u petak, ranije sam platio smestaj za tri dana. Uf, šta je tu je. Šta će biti od petka Bog sveti zna. Najavljuje se temperatura u plusu. Krenuću sa starim skijama da ne sjebem ove svoje nove. Pretpostavljam da sada ne osnežavaju staze obzirom da je viša temperatura.

  2. #4172
    Member
    Datum registracije
    30.12.2011
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Rade topovi ovde onde ujutru, za uvece ne znam, ali to nije od koristi...i obavezno stare skije

  3. #4173
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dejan9 Pogledati poruku
    Rade topovi ovde onde ujutru, za uvece ne znam, ali to nije od koristi...i obavezno stare skije
    radili su na gobelji, marinim vodama i pretpostavljam sunčanoj sinoć. Dok god je vlažnost mala, mogu i kad je sitan plus.

    dejane, ako vidiš nekog u crnoj jakni, crvenim pantalonama sa narandžastim rancem, viči. Ili sam na dubokim ili na krstu sa ćerkom.

  4. #4174
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Glavno je da radi što više staza, zato i osnežavaju druge, zato što ovih dana treba da krene najveća gužva, i onda nije problem i ako ima neki kamen, ali je problem ako radi mali broj staza - pa se ljudi povređuju zbog gužvi...

  5. #4175
    Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    56
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Zabrinuli ste me da je stanje staza tako loše. Zar se već u 12 sati raspadaju? Kako li će tek biti do petka! Šta je tu je. Skijao sam i u gorim uslovima. Prošle godine, isto negde zadnja nedelja decembra padala je ledena kiša, pa sam opet bio na stazi.

  6. #4176
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Peja01 Pogledati poruku
    Zabrinuli ste me da je stanje staza tako loše. Zar se već u 12 sati raspadaju? Kako li će tek biti do petka! Šta je tu je. Skijao sam i u gorim uslovima. Prošle godine, isto negde zadnja nedelja decembra padala je ledena kiša, pa sam opet bio na stazi.
    Bili smo i mi te nedelje i definitivno nije tako loše, bar za sad :-)

    Ako je za utehu, sad sam došao iz šetnje, vidim da se osvežavaju duboke, krst i malo jezero.

  7. #4177
    Senior Member
    Datum registracije
    24.02.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Nidecker Platinum
    Poruke
    120

  8. #4178
    Member
    Datum registracije
    08.10.2011
    Lokacija
    Kraljevo
    Skije / Bord
    Head iSupershape Magnum 2012
    Godina
    50
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Juče sam posle 2-3 godine ponovo otišao na Kopaonik da odskijam drugi deo dana. I naravno debelo se razočarao. Predpostavljam da je izvučeno najbolje od uslova koji vladaju (malo snega, relativno toplo vreme...) ali ono što NIKAKO ne mogu da razumem je neverovatan BEZOBRAZLUK skijališta Srbije koji za rad 7 (SEDAM) staza od kojih su 2-3 livade za početnike, naplaćuju PUNU cenu ski pasa. Gospodo iz skijališta, SRAM VAS bilo. Ako nas već derete ogromnim cenama dnevnog ski pasa, onda nas bar udostojite da rade sve žičare i staze. Ako već to ne možete da obezbedite, onda nemojte da naplaćujete toliko. Na staranu što se na dubokoj (Crna i crvena) nalazi dosta leda, kamenčića ili su staze progledale (ali ne mnogo, može se to zaobići). Vozio sam juče od 13-16 i NE preporučujem nikome da ide ko ne mora, odnosno ko nije rezervisao nešto unapred.

  9. #4179
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Pozdarv!
    javljam se sa kopa i apsolutno se slažem sa prethodnim postom. Gužva na stazama i ski liftovima je OGROMNA - razlog je što radi mali % od ukupnog broja žičara..........na stazama je led (posebno ujutru), ima kamenja i zemlje. Mi smo u hotelu koji je blizu staza - dolazimo do žičare po blatu - ovo je bukvalno MUČENJE (posebno za ljude sa malom decom). Kad se dođe do snega (a kojeg ima vrlo malo), prvo mora da se očisti blato.........sve u svemu VELIKA SRAMOTA......ako je ovo naš ski centar br.1, mogu misliti na šta liče ostali........

  10. #4180
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Jos jedan glas za najgori skijaski dan. Nisam naletao na led ujutro ali ga popodne ima svuda jer su staze odrane do ploce. I da, nikako sa novim skijama gore. Prvu intervenciju GSS sam video u 9:30 jutros a sve mi se smucilo kad je tip uleteo u dete na suzenju 4b. Ja jos namerno stao da propustim guzvu i na zalost sve lepo video. Kretena na tone.

    Kole, idi desno od kafane, imas neke betonske stepenice koje su u jadnom stanju ali bar nema blata. Mene vise izludjuje led po setackim stazama koji nemam pojma ko bi trebalo da cisti.

    Bar nesto pozitivno, ima dosta starijih ljudi 65+ kategorija koji tako dobro skijaju da samo stanes i divis im se, svaka cast.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •