Strana 417 od 692 PrvaPrva ... 317367407415416417418419427467517 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.161 do 4.170 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4161
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Sta je sa parkingom kod Kragujevackog odmaralista? Jel se nalacuje ili ne?

  2. #4162
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Nisam siguran da li će ovaj broj parking mesta da bude dovoljan za vreme visoke sezone...

    I mislim da je cena od 2000 za nedelju dana previsoka.

  3. #4163
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Može parking da bude i besplatan ali da ski pas bude 2.5x veći nego sad.

  4. #4164
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Lepo sam ja govorio da ne treba kukati na lopatare , platiš 500 dinara i oni ti očiste vozilo pri odlasku.. A svi su tražili "uređene" parkinge, pa evo stigli su pa ćemo da vidimo da li će da se isplati...

    Verovatno će sada da se plati parking tih 2000din, a videćemo šta će da se dobije za te novce, 99.99% ti niko neće čistiti auto kada je mećava, pa će biti metlica i lopata u ruke i pevaj

    Isto tako je i na razvijenom zapadu gde svi težimo, u Francuskoj npr. platiš parking za auto (10EUR dan), a onda kada odlaziš lopatu i metlu u ruke i otkopavaj auto. Oni samo čiste parking mesta kada su naravno prazna - što je i logično. Naravno, ako imaš mesta u garaži onda nemaš problema, a ako je puna onda kao ovo gore što sam pisao .

  5. #4165
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Radije ću platiti i 2 hiljade nego 500 din lopatarima. I to je 2x500 din jer će ti ga namerno zatrpati nakon što se uparkiraš.

    U Francuskoj se čiste putevi na parkingu, malo je nerealno očekivati da će neko baš sa tvog auta da skida sneg a iskreno ne bih ni želeo da mi neko lopatom čisti sneg sa kola. Trebalo mi je celih 2 minuta da nogama sklonim sneg da bih se isparkirao a ostatak parkinga je očišćen buldožerom.

    Pritom ako već pominješ zapad bilo bi lepo pomenuti i Austriju gde je većina parkinga besplatna i uvek očišćena a na nekima te čak i vozić vozi sa parking mesta do početne stanice

  6. #4166
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    Uze mi rec iz usta vezano za austriju, nigde gde sam isao a parking je bio vezan za skijanje, nisam platio parking...tako da respect sto se tice austrijanaca

  7. #4167
    Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    56
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Kakve su staze na Kopu ovih dana obzirom na više temperature? Brine me da li ima kamenja na stazama odnosno da li su neki delovi staza loši? Pretpostavljam da je tu Duboka (onaj strmiji deo) narjizičniji. Dolazim na tri dana skijanja u petak, imam nove skije pa nebih da ih izgulim na početku sezone. Trebaće mi još

  8. #4168
    Senior Member
    Datum registracije
    24.02.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Nidecker Platinum
    Poruke
    120

    Podrazumevano

    Ja bio prošli vikend, drugar sada i isto su super staze, noću je minus pa se ispegla sve

  9. #4169
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Peja01 Pogledati poruku
    Kakve su staze na Kopu ovih dana obzirom na više temperature? Brine me da li ima kamenja na stazama odnosno da li su neki delovi staza loši? Pretpostavljam da je tu Duboka (onaj strmiji deo) narjizičniji. Dolazim na tri dana skijanja u petak, imam nove skije pa nebih da ih izgulim na početku sezone. Trebaće mi još
    Iskreno, obe duboke su bolje nego ostatak skijalista, osim onog donjeg ravnog dela crvene gde na par mesta progledava. Crna je u super stanju jer je donji deo zatvoren svako jutro, neki treniraju a posle toga je poledjena pa vecina nas amatera ide sitnim vezom po strani.

    4b je losa na pojedinim mestima, KG uglavnom rasturen vec od 11, Krst je super i tu uglavnom skijamo sa cerkom, mali karaman se drzi dobro kako moja bolja polovina kaze, nisam isao.

    Cudno je vreme, i pored sitnog plusa sneg se ne topi i rasturene staze se pretvaraju u "puder" tako da je bezbednije skijati kroz rastresiti hupser nego ici okolo gde je uglavnom poledjeno.

    Sto se kamenja tice, na zalost iznice tu i tamo, cak sam video i nekoliko komada velicine pesnice. Vidim da osnezavaju Gobelje i veliki topovi su postavljeni na vrh Suncanih dolina, bolje bi bilo da porade na postojecim stazama i zakrpe rupe.

    Ako se nastavi suvo vreme, mislim da ce biti OK za vikend, ako bude vlaznije bez snega a u plusu, ne dolazi. E sad nesto najavljuju za cetvrtak pa ako mozes, sacekaj. U svakom slucaju, mi smo to do subote pa cu da izvestavam

  10. #4170
    Member
    Datum registracije
    30.12.2011
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Bogami i ja sam vec par dana ovde ali bih procenio da ce skijanja tesko biti od petka ukoliko ne padne malo veci sneg.. .inace ove staze koje rade su do 12h i nekako, posle toga su izrazito u losem stanju i dosta povreda ima ssvakoga dana

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 5 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 5)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •