Strana 405 od 692 PrvaPrva ... 305355395403404405406407415455505 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.041 do 4.050 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4041
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od DRAGON Pogledati poruku
    Mene zena castila sa pet dana Granda na nekom mega popustu.
    Nit imam dzip, nit Bogner, Colmar, Kjus kombinaciju, pa ni fake. Nabavio sam samo Head Supershape, al nije Kers... Imam li uopste kvalifikaciju za Grand (paradu)?
    Me ne. Nisi ti pozer kao ti tamo cim si na ovom forumu .

  2. #4042
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ski&sun Pogledati poruku
    Ski Avenija
    Nemoj Ski Aveniju da mi diras, dobri sendvici, dobra kafa, dobra usluga, dzabe internet, pa ne mozes jos i da biras sa kim ces da sedis


    Pre nego sto me neko optuzi da sam pozer, na smenu cuvamo cerku pa moram negde da sedim. Kobaje su super u onom pored ali nemas normalnu stolicu gde dete moze da sedne

  3. #4043
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    E, ali imao si Killy u vreme dok se nosio, nemoj sad. Sad, da li je bio pravi ili fejk, to ne znamo, a ni ne pitamo, nepristojno je.
    Cimeru, bila je to cista slucajnost. A i Killy je nesto drugo.

  4. #4044
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misk0 Pogledati poruku
    Nemoj Ski Aveniju da mi diras, dobri sendvici, dobra kafa, dobra usluga, dzabe internet, pa ne mozes jos i da biras sa kim ces da sedis


    Pre nego sto me neko optuzi da sam pozer, na smenu cuvamo cerku pa moram negde da sedim. Kobaje su super u onom pored ali nemas normalnu stolicu gde dete moze da sedne
    Kad smo vec kod organizacije cuvanja dece na Kopaoniku, kako kupujete ski pas i kako se obicno organizujete smene ? Uzimate poludnevni, dnevni, sestodnevni, jedan pa se menjate(mada to nije bas dozvoljeno), oboje....?

  5. #4045
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    Kad smo vec kod organizacije cuvanja dece na Kopaoniku, kako kupujete ski pas i kako se obicno organizujete smene ? Uzimate poludnevni, dnevni, sestodnevni, jedan pa se menjate(mada to nije bas dozvoljeno), oboje....?

    Organizacija nije bas najjeftinija ali nam je najzgodnija.

    Ski pass kupujemo svi za celu nedelju, porodicna varijanta. Ovo ce nam biti treca godina na Kopu, samo smo prvi put isli na smenu, bili smo 5 dana i nisam znao kako ce sve da ide. Cerka sad ima 7 godina.

    E sad, skije i cipele se ostavljaju u ski depou, dole u dolini, tu iznajmimo opremu za dete. Neprocenjivo, izbegavas jutarnje nerviranje (zamisli sebe u punoj opremi, nosis svoje i decije skije, drzis dete za ruku i pokusavas da ne padne i pozuri na cas a ona, konstantno gundja jer ne moze brze ili pada sneg u lice ili vec a onda tvoja divna supruga ide iza i prica ti sta sve radis pogresno , nikad vise) a i preobuvamo se nekoliko puta dnevno.

    Cerka obicno ima casove u 9 i u 1 i po zavrsetku svakog casa skijamo zajedno jos jedno sat, do tada je vec umorna. Onda obicno ja ostanem da skijam jos jedno sat a supruga organizuje nesto u zavisnosti od vremena ili raspolozenja. Onda smena, pauza za sendvic i kafu, nazad na cas, jos malo skijanja pa onda obrnuta varijanta.

    Pretpostavljam da ce biti sve bezbolnije sto je starija i sve vise skijanja a manje pauze.

    Ako iko ima bilo kakve ideje, pisite.

  6. #4046
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Hvala na odgovoru. Znam da obicno kada je dete malo i ne skija jos da jedan od roditelja ne skija nego se sanka ili radi nesto drugo na snegu.

  7. #4047

    Podrazumevano

    @misk0
    Ovo za gundjanje iza - znaci sve su iste do jedne
    Iste muke..i uvek je nesto pogresno

  8. #4048
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Po meni su ključne dve stvari

    - Da što pre proskijaju, naravno ne forsira se ništa ali ako ranije deca proskijaju onda skija cela porodica, nema šta da se menjaju supružnici po smenama, uzrast oko 4 godine;

    - Da se ne maze deca, treba im pomagati ali i vi treba da uživate u celom tom iskustvu, ali ovo je usko povezano sa tim da li su deca razmažena i van skijanja ;

    Što se tiče supruge, princip je prost, ako zna bolje uvek može da preuzme i nema gunđanja .

    Skijanje nije balet, izađe se na stazu, skija, umori, odmori i tako dalje. Slična pravila važe i za decu i sve polove.

  9. #4049
    SKINAUT Ikar avatar
    Datum registracije
    21.12.2011
    Lokacija
    NBGD
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Pro; Nordica Enforcer 110 Volkl Racetiger Sl UVO
    Godina
    46
    Poruke
    159

    Podrazumevano

    http://www.infokop.net/webcam.jpg

    Jel ovo sneg na kopaoniku

  10. #4050
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    nista drugo ne moze da bude
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 8 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 8)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •