Strana 384 od 692 PrvaPrva ... 284334374382383384385386394434484 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.831 do 3.840 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #3831
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    340

    Podrazumevano

    Nije off, sto bi bio. Generalno gledano ima skupih mesta na kopu, ali isto tako i skroz ok mesta. Recimo meni koji dolazim iz Beograda je u masincu topla cokolada od 120 dinara skroz ok. Primera radi u masincu smo narucili 4 nesa, 2 tople cokolade, 1 porciju palacinaka i izaslo je oko 900 dinara sto je po mom misljenju ok cena. takodje za rucak smo u sobu narucili dve velike pice i celo pile plus sto smo kupili sokove i nas sedmoro se najelo a sve to smo platili oko 2000 dinara.

  2. #3832
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Kafić između kgb i masinca se zove buongiorno. Ne znam posto je čaj (nisam bio bolestan pa ga nisam pio ali znam da je topla čokolada 170 što je po meni za to mesto neka srednja cena. Da je džabe, nije ali nije tragedija. U onom kafiću na gobelji gde si se slikao je limenka Coca Cole 180 dinara a u starom jarmu flašica je 120.

    Nikad neću zaboraviti da sam u nekom lokalu na mašincu u septembru 2003 godine platio flasicu kisele od 0.25l 130 dinara sto je tadašnjih preko 2 eur što danas nigde više nije slučaj.

    Što se smeštaja tiče, on na kopu može biti i skup i povoljan. Kako za koga i kako gde. Na kopaoniku se kvalitetno može skijati 7 dana i za 250 i za 1500 eur. Isto kao što se čovek može voziti i u renou i u BMW-u.


    Još jedna opaska: naši ljudi su generalno jedna neodgovorna tupa masa. Pre mesec dana kad sam bio, spustajuci se niz 4b sa pancica na onom delu gde se mora uzeti zalet pred uzbrdicu pored mene je proleteo otac sa detetom NA RAMENIMA.

  3. #3833
    Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    44
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Pa ja sam se na Jahorini oceva lokalaca sa decom na ramenima nagledao i nagledao. No comment.

  4. #3834
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    @Gio

    Vala bas neodgovorni! Ne sumnjam da ti ljudi odlicno voze, ali kako ne shvataju da ljudi cesto nastradaju usled tudje greske. To je ista situacia kao kad ljudi stave klince na rednje sediste i vicu: 'ma ja sam dobra vozac'... Takve stvari bih izricito zabranio i oduzimao pass.ove...

  5. #3835
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Pa u dobrom delu Evrope je dozvoljeno da dete voziš na prednjem sedištu i isti su uslovi kao i na zadnjem (do X godina mora da se koriti booster seat). Države ex YU su nasledile stare zakone gde do X godina starosti moraš da se voziš nazad što je problem ako ljudi voze dvosede (npr Smart).... A siguran sam da su u tim odgovornim EU državama izjednačili prednje i zadnje sedište zbog nekih statistika o bezbednosti koje pokazuju isti stepen vozilo se dete nazad ili napred (naravno da se podrazumeva da i napred kao i nazad koristiš booster seat i pojaseve).

  6. #3836
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Takodje i na skijama, doduse u posebnim nosiljkama tipa Deuter Kid Comfort ili McKinley Kiddy Plus.
    Nije nikakva retkost videti dete na ledjima roditelja na zapadnim skijalistima. Jedino ogranicenje je ogranicenost na gondole, mada negde dopustaju i na sedeznice. Nedavno sam se za svaki slucaj raspitivao zbog sebe i evo odgovora iz Skirame:
    There are not special limitation for using ski lifts. Actually you'll only
    have the possibility to go on cable way with the carrier and not on
    chairlifts.
    Kindly
    Giuliana

    Giuliana Chiodega
    SKIRAMA DOLOMITI adamello brenta

  7. #3837
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Gledam sad prognozu, kažu sutra sunce, a danas pada sneg
    Biće to dobro sutra ja mislim..

  8. #3838
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    samo da ne bude vetra, bice super...

  9. #3839
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    Evo i da se ja prijavim, stizemo veceras, pa sutra, na stazu..nadam se da ce biti ok vreme i subotu i nedelju

  10. #3840
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    ja necu, samo navijam

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •