Strana 353 od 692 PrvaPrva ... 253303343351352353354355363403453 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.521 do 3.530 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #3521
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane Pogledati poruku
    ja bio prosle nedelje u AS apartmanima, 14 eur polupansion, i mogu vam reci da sam prezadovoljan i klopom i kompletnom uslugom, imaju mini bus koji besplatno vozi do staze, a da zaboravih da kazem to je preporuka Crazy Ivana
    Pozivam gazdu, ako cita ovo, da me zbog punjenja smestajnih kapaciteta casti bar sa jednim vikendom u njegovom objektu

  2. #3522
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od rmilanovic Pogledati poruku
    Ja narode prvi put na Kopu,trenutno u nekoj brvnari na stazi Karaman..evo cene jela ..jako lepo mesto
    Prilog 11793
    Pa 'nako je mesto....Mislim da je to bivsi Hany Bunny....najupecatljivije je prase koje se vrti u ognjistu na sred kafane.

  3. #3523
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Inače, zaboravih da podelim sa vama jedan detalj od prošle nedelje.
    Supruga i ja smo zamenili ski pasove i vozili tako par dana, dok me jednog dana posle 5tog prolaska nije zastavio zicnicar sa pitanjem da mu pokazem pass.
    Ja rekoh proverava me zbog malog deteta koje sam provlacio kroz uredjaj, ali nije to. Dok sam ga vadio iz dzepa, pita me koje je ime na njemu.....i tu sam tu skotao u šta je po sredi.

    Znam da su deciji pasovi posebni, ali nisam znao da imaju odvojene muske i zenske pasove !?!?!
    Ocigledno da imaju, posto je znao tacno sta trazi...objasnio sam mu da sam zamenio sa suprugom, srecom je ona isto bila prisutna pa nismo dalje raspravljali, nego smo po preporuci razmenili pasove, da ima svako svoj, "da ne bi bilo opet problema"

    Do sada smo uvek skijali na jedan pass, posto je mladja naslednica bila suvise mala da idemo svi zajedno...ali izgleda da je sada i to dovedeno u pitanje.

  4. #3524
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong Pogledati poruku

    Znam da su deciji pasovi posebni, ali nisam znao da imaju odvojene muske i zenske pasove !?!?! :
    Svaki pas ima ime i prezime a ovi sa slikom i sliku koja po prolazu iskoči preko celog ekrana, video na jezercetu prošle godine ok sam čekao ekipu pored kućice. Tako da svaki pass oni vide na koga glasi i vide sliku. Dečiji je još posebno istaknut.
    ________
    Akole

  5. #3525
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Što u prevodu znači.... ako bračni par sa malim detetom ode na skijanje ne bi smeli da se menjaju...tipa...jedan skija, drugi čuva dete.

    Ovo jednostavno ne mogu da razumem....totalni idiotizam...

    Ako im je problem osiguranje, ili šta već...pa ski pas mora da glasi na ime, mogu da prodaju posebno ski pas, a posebno osiguranje.

  6. #3526
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    To je u pravilima skijališta, možda bi nama bilo lepo da možemo da se menjamo, ali to se nalazi u pravilima svih skijališta - da je ski pass kupljen za 1 osobu i da nije prenosiv - po defaultu je tako u pravilima (osim kada izričito ne naglase - kao npr. "sezonski bez slike").

    U praksi mogu, a ne moraju da proveravaju, za decu više gledaju zato što ima popust, a za odrasle lako mogu da proveravaju pol, a ako je isti pol malo teže zbog opreme / kacige / kape / naočara..

  7. #3527
    Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    44
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od rmilanovic Pogledati poruku
    Ja narode prvi put na Kopu,trenutno u nekoj brvnari na stazi Karaman..evo cene jela ..jako lepo mesto
    Prilog 11793
    Cene su van pameti. U JAT-u sam u prosli petak kompletan rucak platio 450 din.

  8. #3528
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Jel to u jatu ručak u periodu od 12 do 16h ili posle 16h? Prošle godine je ista ta cena bila za to vreme do 4h a nakon toga po cenama iz menija. Pohvalno za njih što nisi menjali cene u restoranu u odnosu na prošlu zimu.

    Ovo u Nin etno kući je "malo" mnogo. 250gr ćevapa 715 dinara!

  9. #3529
    Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    44
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    Jel to u jatu ručak u periodu od 12 do 16h ili posle 16h? Prošle godine je ista ta cena bila za to vreme do 4h a nakon toga po cenama iz menija. Pohvalno za njih što nisi menjali cene u restoranu u odnosu na prošlu zimu.

    Ovo u Nin etno kući je "malo" mnogo. 250gr ćevapa 715 dinara!
    To je rucak u periodu od 13:30 do 16:30. Znaci, mozes da dodjes do 16:30. Imas izbor izmedju supe i corbe, posle toga sest jela sa menija po izboru i salata. Sto se tice cene mogu reci da je 2009. bila 400 din tako da je vec dugo, dugo na istom nivou. Nije me bilo duze vreme na Kopaoniku, od 2009. i odusevljen sam kako to sve sada funkcionise. U medjuvremenu sam posecivao i neka inostrana skijalista i mogu slobodno da kazem da je peglanje staza sada vrhunsko. Npr. jedno skijaliste u Svajcarskoj koje nije nesto poznato nasim ljudima a otprilike je iste velicine nije ni blizu Kopaoniku. A dnevni ski pas 50 CHF. Tako da Kopaonik zasluzuje pohvale.

  10. #3530
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od akole Pogledati poruku
    Svaki pas ima ime i prezime a ovi sa slikom i sliku koja po prolazu iskoči preko celog ekrana, video na jezercetu prošle godine ok sam čekao ekipu pored kućice. Tako da svaki pass oni vide na koga glasi i vide sliku. Dečiji je još posebno istaknut.
    Ovo je bio 6dnevni, bez slike.
    Deciji posebno svetli na kapiji kada ga validira, i ok je da proveravaju posto je jeftiniji.
    Ali da vode racuna da li je musko ili zensko ime na njemu, pa da uporedjuju sa pojavom osobe na validatoru...malo mi je previse. Ma sta pisalo u pravilima
    To znaci da ako se pol poklapa mogu jedino provere da li se ime i prezime sa ski pasa poklapa sa korisnikovim...ali samo policija ima pravo da legitimise...i sta onda !?

    Kako god mislim da je debilno i realno nemoguce kontrolisati.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 11 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 11)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •