Strana 352 od 692 PrvaPrva ... 252302342350351352353354362402452 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.511 do 3.520 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #3511
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    Bila neka akcija u tim AS apartmanima. Jel ima neko neke slike od tog smestaja da vidimo na sta lici posto nesto na netu nisam nasao, mada nisam ni trazio nesto bas preterano.

    Inace mozes i kod Jarma za dz da se parkiras. Barem smo mi tako ranije. I to kad dolazimo npr. na jedan dan svratimo u Brzece kupimo ski kucice i parkiramo se na Jarmu. Ne znam sada kakva je situacija od kad su napravili onaj kompleks sv. Simeon ako se ne varam da se tako zove?
    Eto, uvek čovek nauči nešto novo... Blagajna je verovatno na početku BR žice?

    Uvek parkiram na Jarmu/Marinim vodama kada idem na 1 ili 2 dana, ali uvek idem do centra po ski pass... nije mi palo na pamet da odradim to u Brzeću, tupan . Čak sam poslednji put uzeo u Beosportu u BG... Što je najgore, uvek=godinama ...

  2. #3512
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sev Pogledati poruku
    Eto, uvek čovek nauči nešto novo... Blagajna je verovatno na početku BR žice?

    Uvek parkiram na Jarmu/Marinim vodama kada idem na 1 ili 2 dana, ali uvek idem do centra po ski pass... nije mi palo na pamet da odradim to u Brzeću, tupan . Čak sam poslednji put uzeo u Beosportu u BG... Što je najgore, uvek=godinama ...
    Da na pocetku zice Bela reka ako radi. Pred kraj sezne kada ta zica ne radi i kada nema snega mislim da i ta blagajna ne radi. Ali uvek moze da se nadje neki broj broj telefona pa da se proveri ili jednostavno svratis posto nije daleko.

  3. #3513
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Mi smo prosle sezone i u aprilu kupovali tamo pass. Ne secam se, ali cisto sumnjam da su BR tada radile.

  4. #3514

    Podrazumevano

    Kakva je situacija sad na Kopu?
    Ima li snega,ocekuju li ga,vrede li staze sa ovakvom prognozom?

  5. #3515
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Snega ima sasvim dovoljno, a dok je god temperatura u minusu staze su ok. Stavise, i u subotu kada sam bio kada je bilo prilicno toplo staze su bile sasvim ok skoro ceo dan.

  6. #3516
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sev Pogledati poruku
    Eto, uvek čovek nauči nešto novo... Blagajna je verovatno na početku BR žice?

    Uvek parkiram na Jarmu/Marinim vodama kada idem na 1 ili 2 dana, ali uvek idem do centra po ski pass... nije mi palo na pamet da odradim to u Brzeću, tupan . Čak sam poslednji put uzeo u Beosportu u BG... Što je najgore, uvek=godinama ...
    Sada za tu varijntu postoji online prodaja ski pasa.
    http://www.skijalistasrbije.rs/sr/do...reko-interneta
    ________
    Akole

  7. #3517
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    Bila neka akcija u tim AS apartmanima. Jel ima neko neke slike od tog smestaja da vidimo na sta lici posto nesto na netu nisam nasao, mada nisam ni trazio nesto bas preterano.

    Inace mozes i kod Jarma za dz da se parkiras. Barem smo mi tako ranije. I to kad dolazimo npr. na jedan dan svratimo u Brzece kupimo ski kucice i parkiramo se na Jarmu. Ne znam sada kakva je situacija od kad su napravili onaj kompleks sv. Simeon ako se ne varam da se tako zove?

    imas sajt:
    http://www.asapartmani.ming.rs/foto-kopaonik.htm

    poz

  8. #3518
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ivan Bgd Pogledati poruku
    Po recima 3 razlicite ekipe koje sam poslao tamo prosle nedelje..."korektno je" šta god to značilo.

    Ako se očekuje luksuz i vrhuska klopa i usluga sigurno da nije mesto za to.
    E sad da li će nekom da odgovara ili ne...mislim da je subjektivna stvar.

  9. #3519
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    ja bio prosle nedelje u AS apartmanima, 14 eur polupansion, i mogu vam reci da sam prezadovoljan i klopom i kompletnom uslugom, imaju mini bus koji besplatno vozi do staze, a da zaboravih da kazem to je preporuka Crazy Ivana

  10. #3520

    Podrazumevano

    Ja narode prvi put na Kopu,trenutno u nekoj brvnari na stazi Karaman..evo cene jela ..jako lepo mesto
    ImageUploadedByTapatalk 21360334240.632218.jpg

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •