Strana 268 od 692 PrvaPrva ... 168218258266267268269270278318368 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.671 do 2.680 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #2671
    Member Marteen avatar
    Datum registracije
    21.02.2010
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Nitro,DC,Academy,5150,BTM...
    Poruke
    83

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ivan Bgd Pogledati poruku
    Znaci to ste vi bili ona druga dva skijasa (mozda je jedan od vas bordao ne secam se bas tacno na toj stazi.
    Cini mi se da smo bili samo nas trojica na stazi.


    Obojica smo boardali, moguce je da smo bili mi... Sve u svemu, vredelo je spusta! staza samo za tebe, powder... prelepo.. ajde kad se uploaduje ,daj link za video.. pozZ

  2. #2672
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Snowman Pogledati poruku
    Ledenica nikada ni ne radi, ali nije frka i ovo je premija. Ja idem vikend, nadam se samo da nece biti problema sa SS-om, za voznju van staze posto je dusu dalo za to i nemoze se odeleti...
    Ma ne brini, mrzi ih da se bakcu sa nama.
    od 15. do 24. 10 dana sam strikao uglavnom van staza i ispod zica i niko me nije smarao. Prvih 5-6 dana je bas bio puder exxxxtra, kasnije je otoplilo pa nije vise bio bas puderast ali je opet bio OK. Tih prvih dana ko da nikog nije bilo na kopu osim mene, van staza uglavnom moji tragovi i poneki jos.(bar tamo gde sam stigao da skijam zbog dece i ski skole)
    Krenem lepo sa jedne strene pa redjam tragove jedan do drugog u svoj sirini pudera. Uf, davno bese kad me je strefio vaki puder na skijanju.
    Mada meni je dosta bilo magle pa me mozda i zbog toga nisu videli
    I na gobeljama je extra van staza. Ja nigde nisam video znak za zabranjeno van staza, ali to je mozda bilo zbog magle
    Cak sam sa drugarima na sedoguzu caskao gde bi jos mogli i gde sam isao off , kad ono na kraju sedoguza GSS koji rece da sigurno zna da nije dozvoljeno ispod zica , a za ostalo nije siguran i jos kaze da oni ne oduzimaju skipass vec samo SS-ovci.

  3. #2673
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Evo napokon upload uspeo.
    http://youtu.be/wRDy_T7JTqg
    Fotoaparat je bio pricvrscen na grudima, vreme maglovito i gruvao je vlazan sneg koji nije hteo da zaobidje objektiv, tako da video i nije narocito jasan.
    Osecaj je bio fenomenalan. Sam na stazi sa svezim snegom, ali ipak u drustvu je zabavnije. Na zalost vecina mojih prijatelja voli utabane crvene stazice.
    Ton iskljucite jer sam svasta laprdao od uzbudjenja i kamenja na jednom delu.

    Pozdrav

  4. #2674
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  5. #2675
    Member
    Datum registracije
    13.02.2007
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    45
    Poruke
    87

    Podrazumevano

    A koja je sirina dasaka? Lepo plivaju

  6. #2676
    Senior Member
    Datum registracije
    29.11.2010
    Godina
    44
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    Bravo Ivane, lep snimak. Definitivno si imao sjajne uslove. Vidim da su stavili crvenu ogradu na BR. Toga ranije nije bilo, ja sam voleo da vozim sa desne strane od staze, narocito gde je strmina. To je mozda i najstrmiji deo Kopa-a.
    Najbolja off ruta na Kop-u je Struga, kada se ode desno od BR preko stene. Mislim da ima dovoljno snega za tu akciju, check-iracemo za vikend moj prijatelj Legga i ja, pa cemo zakaciti neki lep snimak, boze zdravlja..

  7. #2677
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Nemas pojma koliko ti zavidim

    Steta sto ova staza u 99% vremena ne radi...Vrhunski dozivljaj

  8. #2678
    Senior Member
    Datum registracije
    19.12.2011
    Poruke
    132

    Podrazumevano

    Hehe, super Ivane... ovako ponekad i ja pevušim i laprdam sebi u bradu dok skijam

    Citirati Originalno postavljeno od Ivan Bgd Pogledati poruku
    Sam na stazi sa svezim snegom, ali ipak u drustvu je zabavnije. Na zalost vecina mojih prijatelja voli utabane crvene stazice.
    I meni se dešava da imam ovaj problem pa nekad zapucam off-piste i u solo varijanti iako je osnovno pravilo za te stvari da se ide u grupi iz bezbednosnih razloga.

  9. #2679
    Member
    Datum registracije
    22.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan SLrace
    Godina
    37
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    @ Ivan Bgd
    Svaka cast za snimak, mnogo dobro izgleda!!!

  10. #2680
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Hvala svima.
    Imam jos i to samo 1080p snimaka: put do krcmara sa vrha zice duboka1 pa do pocetka duboke2, Crna Duboka, Samo cni deo Krcmara, ispod zice duboka2, put do rtnja sa kg, Gobelje OFF , Marine vode OFF kroz 130 cm pudera ( upadao mi ceo stap i mogao je jos), itd.

    Ovo na BR2 i nije OFF samo nije staza bila utabana.
    Dok me je citavu vecnost nosio dvosed br2 video sam prelepe predele kroz sumu cak i necije tragove pored redovnih stanovnika sume , ali mi ipak razum nije dao da idem sam , jer sam vec izasao iz apartmana sa decom i zenom koji su me cekali u kafani masinac ceo dan dok sam ja maximalno pokusavao da iskoristim svaki tren na kopu i posto sam prvi put bio na BR nisam hteo da rizikujem i zalutam u sumi pa da pesacim u pancericama i skijama.( ipak je i magla bila)

    @ legga # Daske ( cackalice 115-68-99 ) su na snimku plivale ali samo pri vecim brzinama , dok su na blagim Marinim vodama gnjurale do kolena ( ipak lep osecaj ).

    @ Snowman , ledenice mozes i kad samo radi gvozdac sidro.

    Na putu do br2 prosao sam pored vrha ledenica i bilo je prelepo, secanja navrla, ledenica zvala ali sam samo produzio ka br2.( nikako mi se nije pentralo )


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •