Strana 2 od 692 PrvaPrva 12341252102502 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #11
    Ski legenda Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Skije / Bord
    Salomon Crossmax 07
    Godina
    46
    Poruke
    407

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Max
    Jesi li prosao kroz Brzece? Interesuje me da li se grade novi hoteli... Bilo bi stvarno logicno da se obustavi gradnja hotela u centru i da se napravi toliko spominjana i zeljena gondola...
    Pozdrav
    Nisam bio ali sam video zimus da se gradi na sve strane u Brzeću. Po meni što se tiče gondole mislim da je mnogo bolje rešenje za razvoj turizma graditi gondolu direktno iz Brusa. Time ne samo što bi planinu sačuvali nego bi se drastično skratio put kao i cene smeštaja, a verujem da bi opština Brus procvetala sa turizmom (hoteli, privatan smeštaj, vikendice, otkup zemljišta i sl.), Mislim da oni nisu svesni da je to prioritet broj jedan za opštinu...
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  2. #12
    Cafe team KOP_MANIA avatar
    Datum registracije
    05.11.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Atomic
    Poruke
    346

    Podrazumevano

    Jel imaju neke novosti gde će se graditi nove žičare ili je još rano za to???
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  3. #13
    Ski legenda Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Skije / Bord
    Salomon Crossmax 07
    Godina
    46
    Poruke
    407

    Podrazumevano

    Za sada na Kopaoniku se ništa ne radi što se tiče novih žica. Moram priznati da je sređenije dosta u odnosu na maj i kraj sezone. Ko hoće može da pogleda nove fotografije iz maja i jula ove godine:

    http://ept.kg.ac.yu/kopaonik
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  4. #14
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    340

    Podrazumevano

    činimi se da ove godine neće nista biti od novih žičara na kopaoniku. Moje mišljenje je da će početi da grade žičare na Staroj planini i da će zaboraviti na kopaonik. Jer svake godine su tokom aprila najavili gradnju žičare a ove godine ništa. Sad će avgust a ni reči od žičare. Nadam se da grešim i da će ipak početi radove, ali ako ih počnuu septembru neće ih završiti do početka ski sezone.

  5. #15
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    ne znam zasto bi zaboravili kopaonik kad je on jedan od glavnih turistickih priliva novca,mislim da su krajem prosle sezone dovoljno pricali o izgradnji novih zicara za predstojecu sezonu pa sad nema toliko potrebe za medijskom burom ko prosle god.ja ipak verujem da ce se receno i ostvariti
    ski rules


  6. #16
    Ski legenda Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Skije / Bord
    Salomon Crossmax 07
    Godina
    46
    Poruke
    407

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ski dude
    ne znam zasto bi zaboravili kopaonik kad je on jedan od glavnih turistickih priliva novca,mislim da su krajem prosle sezone dovoljno pricali o izgradnji novih zicara za predstojecu sezonu pa sad nema toliko potrebe za medijskom burom ko prosle god.ja ipak verujem da ce se receno i ostvariti
    Bio sam prisutan ove godine kada je Dinkić obećao još jedan četvorosed i čišćenje Krčmara od zaostalih kasetnih bombi. Živi bili pa videli da li će da ispuni obećanje.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  7. #17
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Admin
    Potpisan ugovor za žičaru i ski lift na Staroj planini, i za žičare Duboka 1 i 2 na Kopaoniku.
    Uskoro detaljnije...
    Daj Zoki to detaljnije

  8. #18
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    340

    Podrazumevano

    Ima li neko informacija o tome da li ce ove godine biti otvoren Krcmar. Da li se na kopu nesto radi po tom pitanju ili ce i ova sezona proci bez skijanja na krcmaru. Ipak je Ministar rekao da ce krcmar proraditi sledece godine, pa se nadam da ce ga ipak ocistiti.

  9. #19
    Ski legenda Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Skije / Bord
    Salomon Crossmax 07
    Godina
    46
    Poruke
    407

    Podrazumevano

    Nadam se da će obe žičare na Kopaoniku biti bar obični četvorosedi. Bilo bi takođe vrlo lepo ako bi se uz Duboku II probila i staza i naravno ispunilo obećanje da će se Krčmar očistiti od kasetnih bombi. Sve u svemu radujem se novoj sezoni i čini se sve kvalitetnijem i kvalitetnijem skijanju na Kopaoniku.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  10. #20
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    duboka 2 mislim da ce biti sigurno 4sed.dok se za duboku 1 se spominjao dvosed sa KGB-a,ali ako obe zicare rade austrijaci ocekujem 2 4seda
    ski rules


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 10 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 10)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •