Strana 175 od 692 PrvaPrva ... 75125165173174175176177185225275675 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.741 do 1.750 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #1741
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Najlon u pancerice. A ispod suknjice duva.......
    Odosmo mi u off

  2. #1742
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    1) nije
    2) postojao je 10/sezona ali nije bilo popusta od 50% u predsezoni

    Da li je to poenta? Da svake godine u svakom pogledu sve vise napreduju?

    Ne, nego da su prosle godine bili naterani od strane korisnika da napreduju. Relativno je samo sa koje tacke ovo posmatramo. Ja garantujem da ovog ski pasa ne bi bilo da nisu imali onaj fijasko od prosle godine gde je sve bilo prazno.

    Relativno je to sto ja vase stavove tumacim tako da mi je cudno zasto je i prosle godine bio slabo posecen kpoaonik. Izgleda da tu negde lezi ta fina granica.


    Primera radi, ja bih rekao da je taj 10 u sezoni postojao da sam mogao u proteklih 6 meseci da ga narucim preko interneta, ili da ga kupim na expou. Ti kazes da postoji zato sto si morao da sednes u kola, odvezes se 600 kilometara, udjes kolima u nacionalni park i tamo ga kupis.



    Dakle ta realnost nije bila suprotna toliko skoro kao sto je prosla sezona.


    Meni je krivo sto se sa kopaonikom radi ovo sto se radi. Postujem zakon ponude i potraznje, da je realnost onakva kako sam dao opis par postova iznad, a da postoji neverovatna potraznja za tim, ne bih imao sta da kazem. Zakljucio bih samo da zivim u sredini gde ljudi vole da se pokazuju, briga ih za sneg i skijanje. I dalje bi me kopkalo zasto bas mora tamo, a zasto ne na zlatiboru, ili u krajnjem slucaju u beogradu (klubova/kafica kolko hoces) ali to bi bila stvar moje radoznalosti.

    Ali isto tako mislim da je u redu ukazati na neke stvari. Primera radi, postoji radnja u beogradu u kojoj se prodaju skije po naduvanoj ceni. Ali skije su odlicne, kvalitetne i ljudi hrle i kupuju ih. Zasto ne bih rekao da tri ulice dalje, postoji isto skijaska radnja, koja prodaje iste skije, ali po recimo duplo nizoj ceni?

    To je valjda poenta konkurencije, ne bi kopaonik ni do ovde dogurao da ipak nema konkurenciju.


    Samo, nece ova prva radnja da spusti cene tek tako. Hoce tek kad svi pohrle u drugu radnju. A onda, zasto bi se iko vratio u ovu gde su drali ako samo daju istu cenu, morace opet nesto bolje da smisle.

  3. #1743
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    E slika extra, ma neka ona samo skija pa makar i tako. I ovo prilikom pozdravljam sve one koji idi na Kop a i koje ne idu

  4. #1744
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Vidjeh na infokop.net da danas na Kopu nije bilo struje. Zna li neko nešto o tome?

  5. #1745
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Panzer Pogledati poruku
    Vidjeh na infokop.net da danas na Kopu nije bilo struje. Zna li neko nešto o tome?
    Ovi iz EPSa su imali neke radove. Od 10-13h nije bilo struje na celoj planini, tako da ni zice nisu radile u tom periodu. Od 13h je sve bilo normalizovano.

  6. #1746
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pailhead Pogledati poruku
    Ne, nego da su prosle godine bili naterani od strane korisnika da napreduju. Relativno je samo sa koje tacke ovo posmatramo. Ja garantujem da ovog ski pasa ne bi bilo da nisu imali onaj fijasko od prosle godine gde je sve bilo prazno.
    Možda prošle godine jesu ali prethodnih pet šest nisu sigurno, nije stgao čika sHengen. Mislim da ekipa ide po planu sa promenama koji su naumili da mi kao poreski obveznici izfinansiramo promrne hteli mi to ili ne, a šta će biti s' kućom posle...

    Citirati Originalno postavljeno od pailhead Pogledati poruku
    Meni je krivo sto se sa kopaonikom radi ovo sto se radi.
    Svakom normalnom je krivo. Tako su radili i pre 10 godina rade i sada a sigurno će raditi i ubuduće manje ili više. To ima više veze sa kompletnim stanjem u društvu...


    Citirati Originalno postavljeno od pailhead Pogledati poruku
    Ali isto tako mislim da je u redu ukazati na neke stvari.
    Da treba ukazati na sve probleme ali ovde se radi o ljudima koji su prevazišli kop i obišli malo sveta pa sad im sve nevalja kopaonik, našli rupu na saksiji ili toplu vodu valjda.

    Citirati Originalno postavljeno od pailhead Pogledati poruku
    Primera radi, postoji radnja u beogradu u kojoj se prodaju skije po naduvanoj ceni. Ali skije su odlicne, kvalitetne i ljudi hrle i kupuju ih. Zasto ne bih rekao da tri ulice dalje, postoji isto skijaska radnja, koja prodaje iste skije, ali po recimo duplo nizoj ceni?
    Samo ja još nisam uspeo da nađem tu "jeftiniju" radnju da mi bude jeftinije nego što plaćam na Kopu a pratio sam sve ponude udruženja agencija itd. Uvek treba dodati više da bi se dobilo mnogo više.

  7. #1747
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Ja sam bio sad u francuskoj preko studentske agencije za 170e. Nije bas bilo bajno, ali opet smo se navozali (poslednjeg dana je cak napadalo i dosta snega) bilo je suncano, a radio je fantastican snow park.

    Na kopaoniku prosle sezone nisam bio jedan dan da nije bilo magle, bljuzgavica je isto sranje kao i led, a snowpark ne postoji.

    Apartman je za divno cudo bio prilicno udoban, ali su cene u radnjama koje su slabo bile opremljene, bile bas naduvane.


    Put je naravno za slogirati se, ali nekad je potrebno nesto i pretrpeti zbog principa.


    Dakle, postoji jeftino, ali nisam shvatio po kom obrascu. Vidim da su uvek jedni te isti termini i jedna te ista skijalista. U Aosta dolini u Italiji nema nista ispod 40e na dan, i 200e za 6 dana.

  8. #1748
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Ovo je stvarno 8848!!!
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  9. #1749
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Od jutros rade i Duboke. Još samo par dana, još samo par dana...

  10. #1750
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    340

    Podrazumevano

    Od danas radi i nova zicara krst. A koliko mogu da vidim na kamerama rade i topovi na crnoj dubokoj, tako da za koji dan ce i ova staza biti u upotrebi

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •