Strana 169 od 692 PrvaPrva ... 69119159167168169170171179219269669 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.681 do 1.690 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #1681
    Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    44
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Verovatno ste primetili da nema vise kamere na Marinim vodama. U prethodnom periodu svi smo putem kamera pratili radove na centralnom platou i komentarisali hoce li se radovi zavrsiti pre prvog snega. Medjutim, sta se desava na Marinim vodama? Kada sam ja bio tamo 11.9. sve je bilo preorano kao da je bomba pala jer je polagana instalacija za topove. Ako neko zna da li je to zavrseno neka javi. Simptomaticno mi je i to da su objavili da pustaju u rad i dva vezna lifta sa Malog Karamana cime se izbegavaju Marine vode na putu prema Gobelji. Da li je to zbog toga sto Marine vode nece biti u funkciji ove godine?

  2. #1682
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Evo kako je stanje danas. Jeste bilo raskopano ali je i odavno završeno.
    Priložene slike Priložene slike

  3. #1683
    Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    44
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Hvala za info! Nisam uspeo da pronadjem tu kameru ni na SS ni na Infokop-u. Izgleda da je trebalo da se potrudim.

  4. #1684
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    340

    Podrazumevano

    Ne znam da li ste primetili ali ukljucili su topove na novoj stazi krst

    Izmenio/la Bojan87; 19.12.2010 u 08:40.

  5. #1685
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Samo mali komentar na ove provere identiteta i kupovinu ski pasa za koji bih zamolio da ostane u ovoj temi.

    Malopre sam se vratio iz Risoula. Skijaliste i uopste naselje se po ciganisanju moze meriti sa Kopaonikom. Sistem liftova im je prilicno star i nigde nema skenera. Ski pas je samo kartoncic sa datumom, na koji licno vi lepite sliku. Svega par puta su trazili da izvadim i pokazem ski pas, ali me niko nije terao da skidam masku ili bilo sta, vec je dovoljno bilo samo da se vidi da imam ski pas. Neke kolege su stancovale cak i istu sliku od jednog momka.

  6. #1686
    Member braneso avatar
    Datum registracije
    30.09.2010
    Lokacija
    NS
    Skije / Bord
    Rental :(
    Godina
    48
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od goranvu Pogledati poruku
    ... Onda skijas skida skijaske cvikere i kapu, a ovaj mu pokazuje rukom otprilike u pravcu Granda. Radnik SS se vraca prema kabini, a skijas navlaci kapu i cvikere i ne prolazi rampu nego ide nekuda desno. Odmah posle toga, neki drugi lik koji je vec prošao rampu i tu stajao sve vreme, takođe na par trenutaka skida skijaske cvikere, pa ih vraca nazad.
    Ovakve kontrole su sramota za SS..., takvo maltretiranje ljudi rade samo u policiji sa kriminalcima... A zbog čega? Zbog malog broja ljudi (u odnosu na ukupni broj u sezoni) koji su kupili 10/sezoni ski pas (ili neki sa slikom). Pa šta onda i ako čovek pozajmi ski pas prijatelju na koji dan... Baš je to velik je to gubitak za SS... Ako im je već stalo da 100% iskoriste naplatu ski pasa neka ulože u sistem identifikacije otisaka prstiju (ili možda zenica ), a ne ovako zadržavati red i maltretirati ljude... Ah da to im je "malo" futurističi i skupo... NE nego treba neki priučeni radnik na žici da ode do kućice (dok se ja smrzavam) da proceni da li mi je brada porasla, da li sam se ošišao, jesam li stavio naočare itd, pa onda ponovo navlačenje opreme ...mislim, ovo mi je baš degutantno...
    kuća "poso"-"poso" kuća... čekam skijanje

  7. #1687
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Jedino resenje u ovom slucaju je da sto vise ljudi zove SS i kaze "Ja, taj i taj, maticni broj taj i taj, necu ici na kopaonik dok vi ne postanete bar malo manji kreteni".

    Za sad sam verovatno samo ja to uradio, ali ako nas bude dosta...

  8. #1688
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Podrzavam ideju. Ne kosta ni novca ni vremena ni truda. Problem je sto su ljudi kod nas generalno navikli da budu ponizavani na svakom koraku. 99% ljudi je svesno da se ovde stvari tesko menjaju i da pojednici skoro da nemaju sansu da nesto isprave. Svi cute i gutaju.....Uglavnom se standardna ekipa jada na ovom forumu ili infokopu...a u medijima mozete slusatu o renesansi ski centra Kopaonik.

  9. #1689
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od YIBLEX Pogledati poruku
    u medijima mozete slusatu o renesansi ski centra Kopaonik.
    ... a on realno nije ni na 20% onog sjajnog stanja kakav je bio 2002. recimo.

  10. #1690
    Senior Member
    Datum registracije
    29.11.2010
    Godina
    44
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    Mislim da jako malo efekta ima sto ljudi pisu na ovom forumu o aktuelnom (ocajnom) stanju. Treba uputiti kritiku direktno SS i oni su ljudi sa ove planete, mada slabo kapiraju, mozda ipak neki % i prihvate. Ja sam npr. kada se zakuvalo, hoce li biti 10/sezoni, pisao direkciji SS, posle sat vremena me je zvao izvrsni direktor da se pravda i izvinjava, kako nema informacije. Halo, nemas informaciju u 21. veku? Nemoze jedan zaposleni da se registruje na forumu, nemoze jedna fuckin' anketa o zadovoljstu skijasa da se sprovede.
    Bez obzira na sve mislim da treba direktno upucivati kritike, telefonom, mail-om, na expozim-u, pa mozda nesto i upali. Ipak je Kopaonik nas i mislim da ga se ne treba odreci zbog debila, ali ne treba ni trpeti ponizenja za novac koji trosimo tamo, a koji nije mali.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 7 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 7)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •