Strana 167 od 692 PrvaPrva ... 67117157165166167168169177217267667 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.661 do 1.670 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #1661
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    Ne znam kada vi dolazite na skijanje narode, ali guzve je bilo mnogo manje nego sto biva kasnije tokom sezone vikendom, cak sam bio prijatno iznenadjen da sam uz malo vise paznje mogao da vozim onako po svome, bez mnogo kocenje i uz poneko obilazenje. Doduse, Karaman greben i nije bas neka staza za uzbudjenje, da se nisu pravili hupseri na sredini verovatno bih umro od dosade i odustao od voznje posle treceg spusta, ovako sam se malo igrao pa je bilo ok.
    Ski pass sam kupio u petak. Nikoga na salteru, dobar dan, primate li kartice, hvala. Kada sma video guzvu u subotu i shvati sta sam izbegao... uh

  2. #1662
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Wink da se podsetimo.........

    Citirati Originalno postavljeno od Bojan87 Pogledati poruku
    Tako je. Nagori pljuvaci su upravo oni skijasi koji su na kopu naucili da skijaju i prerasli njegove kapacitete, pa sad ocekuju val d'isere na kopu.

    Kop od pre par godina, a pogotovo od ove ne moze da se poredi sa skijalistem koje je nekada bilo.

    Topovi ce uciniti da se i u januaru skija iako mozda ne bude bilo prirodnih padavina. Probijeno je jos dosta staza za pocetnike, tako da mozda vise nece biti tolike guzve na karaman grebenu.

    Kopaonik je porodicno skijaliste, i tako treba i da se predstavlja. Na njemu se uce prvi ski koraci i usavrsava tehnika. Na njemu se skliska, sanka, grudva, i uziva u snegu, a ako volite strme profi staze, onda put pod noge i pravac austrija, francuska, italija,... jer kop nikada nece moci da vam ponudi to sto nude zapadno evropska skijalista, jer prosto nema tu konfiguraciju terena i visinu.
    da se podsetimo, sta je Kopaonik

  3. #1663
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Ni u subotu u 9h nije bilo guzve. Nas 5-6 cekalo. Ja sam iz Beograda dosao tako rano, jer sam racunao na eventualno skijanje. Medjutim, mnogi su dosli znatno kasnije samo da bi kupili 10/s i zato se stvorila guzva. Naravno, za skijanje nisam kupovao popodnevni skipass za 750din, jer bih cekao dodatnih pola sata, vec sam ispucao 1 od tih 10/s.
    Za malo da covek uz poludnevni cekira i 10/s, te ga upozorih na vreme da ga izvadi iz dzepa. Pretpostavljam da je bilo nesrecnika koji su i to uradili, a verovatno ni nemaju pojma sta im se desilo.
    10/s je po mojoj meri. Sto kaze @sunCica, mozda bih dosao 2 vikenda na Kop, a ovako cu jos tih 9 preostalih dana.

  4. #1664
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Ne mogu a da ne pomenem da je veliki propust napravljen na bezbednosti. Crvenim ogradama nije obelezena ni trecina opasnih mesta, koje je kroz naocare i u hladu, pod 2-3cm prseceg snega vrlo tesko videti, pa tako jednom zakacih zemlju (vrhovi skija se poboli i ostali u mestu) a ja naglavacke preko, a drugi put sam jednostavno spao sa staze i uleteo u kamenje i pri tom izgulio vez i levu pancericu na potpuno novoj opremi i zaradio modricu na cevanici, jer sam udario u kamen od cca 50Kg.

  5. #1665
    Senior Member
    Datum registracije
    01.02.2009
    Godina
    49
    Poruke
    141

    Podrazumevano

    ti sa potpuno novom opremom ideš na kop?
    i još očekuješ da će ti potrajati!?!
    meni je čika u servisu prošle godine pogledao skije i odmah me pitao jesam li ja to orao po kopu!

  6. #1666
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Pa u servisima nisu davali bolje skije, tako rece jedan cika iz servisa. Kaze obicno na otvaranju sezone iznajmljuje bas one za koje mu nije bitno kakva ce biti vracene. I mene je lepo upozorio da vodim racuna jer je staza opasna za skije na otvaranju sezone. (inace, kod njega sam voskirao)

  7. #1667
    Junior Member
    Datum registracije
    25.01.2009
    Godina
    37
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    kakve su prognoze za novu godinu ?
    Izmenio/la wlad; 14.12.2010 u 17:31. Razlog: dovoljno je da jednom pitate pitanje, nemojte ponavljati!

  8. #1668
    Junior Member
    Datum registracije
    14.12.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    36
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Jeste bajato 4 god. al' mi smesan malo ovaj promotivni video sto su napravili Britanci dok su jos dolazili organizovano na Kop preko Thomsona. Obratite paznju kad na pocetku aludiraju na to da je Kop moguce najjeftinija ski destinacija u Evropi

    http://video.google.com/videoplay?do...7094617937387#

  9. #1669
    Member
    Datum registracije
    13.12.2010
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    U subotu sam bio na otvaranju sezone. Kupio sam 10/sezona i zrtvovao 1 dan na otvaranju sezone. Skijalista Srbije su po meni napravila glupost sto nisu omogucili besplatno skijanje tog dana. Medjutim, pozitivno me je iznenadila vest da je ovih dana ski pas jevtiniji 40% zato sto radi mali broj zica (to im se ranije nije desavalo). Cak i kruti drzavni sistemi se mogu menjati u vremenu krize i konkurencije.
    P.S. Sto se tice rasprave da li je Kop skup ili jeftin, toj prici nikad kraja (i jedni i drugi mogu biti u pravu). Za moj pristup skijanju je jeftin. Pet-sest vikenda pravilno rasporedjenih u sezoni na Kopu mi mnogo vise prija nego 10-12 dana u cugu u najelitnijim skijalistima u Jevropi. No svako ima svoj izbor. Kad vidim da je vremenska prognoza idealna za skijanje za neki naredni vikend, u Beogradu me moze zadrzati samo temperatura preko 39.

  10. #1670
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Evo ga Pancic izgleda radi:

    kopaonik_pancic.jpg

    Da li ići ovaj vikend....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •