Strana 161 od 692 PrvaPrva ... 61111151159160161162163171211261661 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.601 do 1.610 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #1601
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    Pa radice Kraman veliki, Centar i mozda Duboka. Od ovolike rasprave me zaboli glava i iskreno da kazem da mi je i malo drago sto necu se petljati sa svi time peripetijama oko ski pasa, kada pocinje, dali pocinje....,samo sa takvim potezima ne samo da zbunjuju ljude nego ih i odvracaju od posete same planine, mora to biti jos ozbiljnije

  2. #1602
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Zena i ja smo trenutno na Kopu.

    Situacija je sledeca:

    Trenutno veje sneg vec par sati i to onako bas dobro. Po slobodnoj proceni, trenutno ga ima oko 10cm. Po prognozama lokalnih ljudi iz MK), kazu da do jutra ovim tempom ce napadati dovoljno snega za tabace da prodju i da ce sutra biti skijanja, tj. da nece trebati topovi nocas.

    Ja licno nisam siguran da ce sutra biti bas tako, ali za subotu svakako ima nade.

    Ono sto je cinjenica: KGB i KRst su zavrseni. Mobilni topovi su rasporedjeni i namesteni na pozicije za pravljenje snega. Cak sam video kamion koji je vozio mobilne topove i ka Jarmu (!?). To znaci da SS ozbiljno namerava da pravi sneg.

    Moja procena: petak - 10% sansi za skijanje. Subota 50% sansi, nedelja - 90%. Licno mislim da za Duboke nema nikakve nade:(, tj. da ce skijanja biti samo na KGB-u i mozda Krstu. Ako bude Pancic i deo oko Malog Karamana (Knezeve bare i Marine vode), to ce po meni biti cist bonus.

    Uglavnom - javicu...
    Izmenio/la sev; 09.12.2010 u 20:38.

  3. #1603
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ukratko, program otvaranja sezone: test novih liftova

  4. #1604
    Junior Member
    Datum registracije
    05.12.2010
    Godina
    40
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sev Pogledati poruku
    Zena i ja smo trenutno na Kopu.

    Situacija je sledeca:

    Trenutno veje sneg vec par sati i to onako bas dobro. Po slobodnoj proceni, trenutno ga ima oko 10cm. Po prognozama lokalnih ljudi iz MK), kazu da do jutra ovim tempom ce napadati dovoljno snega za tabace da prodju i da ce sutra biti skijanja, tj. da nece trebati topovi nocas.

    Ja licno nisam siguran da ce sutra biti bas tako, ali za subotu svakako ima nade.

    Ono sto je cinjenica: KGB i KRst su zavrseni. Mobilni topovi su rasporedjeni i namesteni na pozicije za pravljenje snega. Cak sam video kamion koji je vozio mobilne topove i ka Jarmu (!?). To znaci da SS ozbiljno namerava da pravi sneg.

    Moja procena: petak - 10% sansi za skijanje. Subota 50% sansi, nedelja - 90%. Licno mislim da za Duboke nema nikakve nade:(, tj. da ce skijanja biti samo na KGB-u i mozda Krstu. Ako bude Pancic i deo oko Malog Karamana (Knezeve bare i Marine vode), to ce po meni biti cist bonus.

    Uglavnom - javicu...

    odlicne vesti, lep info


    a na kamerama na infokopu se jasno vidi da RADE i topovi!!!

  5. #1605
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Iz altruistickih pobuda odlucih malopre da malo prosetam, pa se to pretvorilo u malo duzu setnju i istrazivanje.

    Dopuna informacija od prosli put:

    Prirodni sneg je skoro stao. Mobilni topovi na platou ispred Granda rade punom parom. Stubovi rade samo na KGB-u (isao sam i do Pancica i do KRsta i tamo stubovi ne rade). Temperatura je u minusu, ali zemlja nije smrzla. Blatnjav sam bio bukvalno do kolena .

    Uspeo sam da uhvatim i tehnicare SS i da ih ispitam o situaciji. ELem, bas kako i izgleda na terenu, spremaju vestakom centralni plato i SAMO Karaman Greben. Ciljaju da staza bude spremna za subotu i nedelju.

    Drugim recima, i provereno je situacija kao sto sam procenio u prethodnom postu. Skijanje samo na KGB i to u subotu i nedelju.

    Ovo mozete tretirati kao veoma relevantnu info iz prve ruke.

  6. #1606
    Member Marco avatar
    Datum registracije
    30.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Ma neka radi bilo sta cisto samo malo da pripremimo noge mada ja vec zadnjih 10 dana u teretani posle regularnog treninga radim trening za skijanje po 10-tak minuta )

  7. #1607
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    i jel ski pas besplatan u nedelju ili ne?

  8. #1608
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    U frci sam, ja krecem sutra tamo a niko mi se ne javlja od onih sto prodaju kerove, oce li biti sutra 10)s ya 8300
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  9. #1609
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sunCica Pogledati poruku
    U frci sam, ja krecem sutra tamo a niko mi se ne javlja od onih sto prodaju kerove, oce li biti sutra 10)s ya 8300
    Gledaj to sa lepse strane.
    Ides na KOP sutra na cist hladan vazduh, bice snega i sumnjam da ce ga biti dovoljno za skijanje,ali ce ga sigurno biti dovoljno za prelepu setnju(citaj pentranje do Pancica,spustanje do duboke,pentranje do bele reke preko knezevih bara, spustanje do gvozdca i pentranje uz gvozdac pa preko karamana nazad do konaka) po planini.
    Sto ce ti biti odlicna visinska priprema za predstojece skijanje u Francuskoj. ISKORISTI
    A ski pas ako ga bude bice, ako ne nece. Stavi kera u drugi plan, kao nesto usputno. Moz da bidne a i ne mora.
    Ne dozvoli da ti neorganizovanost i neozbiljnost odgovornih u SS pokvari uzivanje.
    Srecno
    Izmenio/la Ivan Bgd; 13.01.2016 u 00:45.

  10. #1610
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Evo od jutros pratim kamere i ne mogu da verujem da im topovi nisu uključeni.

    Trebalo bi da ih uopšte ne isključuju.

    Kada oni misle da prave podlogu ako ne sad? Izgleda da im se dopalo ono blato od prošlog januara.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 9 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 9)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •