Strana 152 od 692 PrvaPrva ... 52102142150151152153154162202252652 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.511 do 1.520 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #1511
    Super Member
    Datum registracije
    19.12.2008
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Offtopic, ali nisam mogao da odolim , Ilie Năstase koji je bio profesionalni teniski igrač jednom je dao izjavu:



    Naravoucenije = drz se lopova ,bezi od zene

  2. #1512
    Member
    Datum registracije
    01.09.2009
    Godina
    42
    Poruke
    81

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    nije loše

    Prilog 5722
    uopste nije lose ,bice to predivna zima,jos samo da se domorodci urazume i da pocnu da gosta smatraju za nesto vredno i za nesto sto moze opet da se vrati a pri tom povede jos 2-3 dodatna turista-naravno dobrom pricom i lepim iskustvima sa kopa...e to bi bilo sjajno.

  3. #1513
    Member braneso avatar
    Datum registracije
    30.09.2010
    Lokacija
    NS
    Skije / Bord
    Rental :(
    Godina
    48
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    E opet javljaju da će da dune jugo, i otopljenje... pa će sve da se otopi, a novi sneg tek za nedelju dana (ili više)... Zadnje tri godine stalno strepim od j*b**og juga, a idem na zimovanje tradicionalno 02. ili 03 januara. Ja ne znam, nekad je u ovo vreme bilo sve okovano ledom, nisi se mogao probiti preko Brzeća već smo išli na Jošaničku banju, uopšte se nije dovodilo u pitanje da li će biti snega u januaru. To je bio najbolji termin (i najskuplji kao i sad) za skijanje... Prošle godine sam doživeo jugo 3 dana i temperature do 15 stepeni u sred januara... sve počelo da se topi, staze počele da se zatvaraju , blato sam zaobilazio svuda na stazi... Svi smo molili Boga za malo snega i hladnije vreme, i pao neki sneg taman da ne propadne zimovanje... Ako tako bude i ove godine ozbiljno ću da razmislim o narednom zimovanju na Kopu... Evropa okovana snegom a ovde kod nas ništa..., ova klima je stvarno otišla u k.... Džaba i topovi ako nije hladno... I opet molim Boga za malo zime u januaru...
    kuća "poso"-"poso" kuća... čekam skijanje

  4. #1514
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Iz mnogih razloga, pa i ovog izmedju ostalog - Kopaonik ce (narocito posle ukidanja viza) ostati za pametne ljude super varijanta za vikend skijanje. Odes ko covek sa porodicom preko, provedes odmor (raspust) ne razmisljajuci o elementarnim uslovima, a posle kad se ukaze prilika, par slobodnih dana pa ko covek tokom nedelje kad nema nikoga, iskijas se na Kopu. Ako nema mogucnosti za slobodne dane, tu je opet vikend...dzabe topovi ako ugreje

  5. #1515
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Tako sam se nadala ovom vikendu, ali dobro udario jugo pa ću se nadati i sledećem!!!
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  6. #1516
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Koliko se vidi sa kamera KG je dobio korpe...

    Teško da bi i da je bilo više snega pustili skijalište jer nije sve zavešene koliko se vidi sa ovih nihovih kamera.

  7. #1517
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od akole Pogledati poruku
    Koliko se vidi sa kamera KG je dobio korpe...

    Teško da bi i da je bilo više snega pustili skijalište jer nije sve zavešene koliko se vidi sa ovih nihovih kamera.
    Radovi su skoro gotovi, 6-osed je dobio korpe i u toku su test voznje, ali nisu postavljene sve korpe vec samo nekoliko. Uskoro ce i Krst i Suncana dolina dobiti korpe. Bice skijanja :-)

  8. #1518
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ski&sun Pogledati poruku
    Radovi su skoro gotovi, 6-osed je dobio korpe i u toku su test voznje, ali nisu postavljene sve korpe vec samo nekoliko. Uskoro ce i Krst i Suncana dolina dobiti korpe. Bice skijanja :-)
    ski&sun
    Odgovorio sam na sunCicin komenter koji se odnosio na prošli vikend i sada mislim da je bilo više snega nebi otvorili skijalište.

    Ali se nadam da će ispuniti zacrtane planove o otvaranju sezone posle 1. decembra a naročito u naredna dva vikenda i ako bude minusa da pokažu malo tu snežnu artiljerilju na delu.

    Naravno da se pokrije tih 70% staza a kažu da može za tri dana i da nema pravog snega

  9. #1519
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nešto se mislim, kada bi upalili svu tu artiljeriju (70% skijališta) da bi se akomulacija posisala za pola dana - nadam se da grešim

  10. #1520
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Pa što su rekli da za tri dana pokrivaju snegom 70% skijališta i to do neke visine dovoljnje za bezbedno skijanje ako će potrošiti akumulaciju za pola dana?
    Možda je samo to teorija kao eto to može ali nemamo vode dovoljno

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 14 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 14)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •