Strana 141 od 692 PrvaPrva ... 4191131139140141142143151191241641 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.401 do 1.410 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #1401
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Prava stvar bi bila da Kopaonik ima skipass free ponudu. Na primer Livigno nudi uz zakupljenih minimum četiri noćenja besplatan skipass u periodu od početka sezone do 24.12 i od 26.3. do kraja sezone. U tom slučaju verovatno trošak zajednički dele i ovi što nude smeštaj i ovi što nude skipass. Dugoročno gledano sigurno da bi takve neke ponude bile prava stvar da se još više ljudi privuče na Kopaonik.

    @palihead
    Zar nije na kraju ispalo da će ipak taj skipass moći da se kupi i na Expozimu?

  2. #1402
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Koliko ja znam, na Expozimu ce biti 10% popusta na one standardne cene, tako neko pomenu ovde na forumu.

  3. #1403
    Member Disco avatar
    Datum registracije
    06.01.2009
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Evo sad sam zvao skijalista Srbije i rekose da su cene skipassova na Expo sajmu 10% nize od onih u sezoni.
    I dalje se isplati otici dole na kop od 1. do 11. decembra i kupiti 10/sezonski.
    Ja idem sa drugarom 5. decembra da uzemm za 3 porodice, pa ako je neko zainteresovan da i njemu zavrsimo moze da mi se javi privatnom porukom. Nalazim se u Beogradu. Za normalne pakete potrebna je fotka u elektronskoj formi, a za porodicni paket dokazi o srodstvu.
    Eto, ako neko zeli da ustedi moze da se javi. (mogu da ponesem jos jedno desetak prijava, ne vise).

  4. #1404
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Jel mislis da ce biti tad skijanja ili ides samo na izlet i po ski pas?

    To ce moci da se kupi do 12og ako sam dobro razumeo a to je taman vikend, a za vikend je najlakse organizovati ekipu, a i meni je tu negde kraj fakulteta mozda cu ipak imati obaveze tokom radnih dana.


    Jel se ti odmah vracas?

  5. #1405
    Member Disco avatar
    Datum registracije
    06.01.2009
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Idem na dan, da kupim ski pass i ako bude snega da se spustim koj put... vracamo se uvece odma

  6. #1406
    Junior Member
    Datum registracije
    12.11.2010
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    cuo sam da su prosirili sistem za osnezavanje tako da ce snega biti 100%. jedva cekam zimu i Kop ))

  7. #1407
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Biće ga ali 75%

  8. #1408
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    75% da hoce, 100% da nece salim se, prognoza nam ide na ruku, pa ako ne grune Sunce, nezvano i ni sa cim izazvano, i plus 20 stepeni 5-6 decembra, bice okej tih dana za pocetak sezone

  9. #1409
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Kupim danas reviju SAT zbog izlistanih bodova za vožnju kad tamo i Nebojša Skorić, direktor Skijališta Srbije, govori o pripremama za ovu sezonu. Evo najbitniji i najzanimljivijih stvari:

    Sledeće godine se planira postavljanje sistema za veštačko osnežavanje i na Gobeljama. Sada je tim sistemom prekriveno 70% staza i sistemi su u stanju da za 72 sata neprekidnog rada te staze prekriju sa 30cm snega, zbog čega će verovatno produžiti sezonu do 1. maja.

    Dobili su neku novu mehanizaciju i Nebojšta tvrdi da ratraci, kojih je 9, za 6 sati mogu da srede sve staze. Takođe će imati videonadzor svih staza i intenzivno će se boriti protiv onih dragih nam frajera što ne znaju da stanu na skije, al znaju odlično da teraju motorne snage po stazama.

    Trauma centar dobija rendgen i video link sa VMA za eventualne konsultacije. Navodi se i da raspolažu sa dva sanitetska vozila i jednim helihopterom.

    Ski-vrtić kod Pančić ekspresa dobija pokretnu traku, što je super za klince i mame i tate. Ja je stvarno nisam video prošle godine, nisam ni obraćao pažnju, pa ako tu traku stvarno ubacuju od ove sezone to je lepa vest.

    Naravno pominju se nove staze, nove žičare i veći kapaciteti prevoza skijaša ali o tome se naširoko pričalo na forumu.

    Deo oko nekadašnjeg hotela Bačište je razminiran i rešeni su urbanistički i pravno-imovinski odnosi pa će raspisati tender za izgradnju hotela kapaciteta 650 ležaja sa svim pratećim sadržajem.

    Kritikuje se lokalna samouprava zbog ne odnošenja đubreta i ne održavanja prilaznih puteva Kopaoniku. Ono što je najzanimljivije je da je za ovu godinu dogovor bio da Skijališta Srbije montira novu žičaru Sunčana dolina, što su i uradili, a obaveza lokalne samouprave je bila da izgradi parking kod iste, što nije ni početo, pa od tog parkinga ništa ove sezone.
    Izmenio/la chaghaboo; 14.11.2010 u 17:50.

  10. #1410
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pailhead Pogledati poruku
    Jel mislis da ce biti tad skijanja ili ides samo na izlet i po ski pas?
    Ja idem vikend 9-10. Idem zbog skipass-a, pa ako bude moglo da se proba i neka staza, stavicu i skije u gepek

    Mada kako stoje stvari sa ovim prolecem , vise cemo brati lekovito bilje na Dubokoj, nego sto cemo skijati...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 5 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 5)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •