Strana 125 od 692 PrvaPrva ... 2575115123124125126127135175225625 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.241 do 1.250 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #1241
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Ne, informacija je iz SS. I ja sam bio nepoverljiv, ali tvrde da ce tako biti. Ne verujem da su toliko neozbiljni da tako samouvereno daju takve informacije, a da nisu sigurni.
    I za razliku od tog sestodnevnog, ovaj mozes da koristis nevezanih 10 dana. I to su mi potvrdili.
    Izmenio/la Nikolino; 11.09.2010 u 12:56.

  2. #1242
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Može biti da je neko sračuno bolje da pare umemo u decembru a ne februaru,martu makar im dali koji vikend. Taman će se sve razjasniti na ExpoZimu, a možda i pazarimo. Medjutim nije ta logika bila za sezonski koji je preskup. Ali taj zanima dosta manju populaciju. Još nisu iscrpeli sve cenovne kombinacije koje im pruža ski-data. Mojoj porodici bi više odgovarala neka kombinacija na sat ili na poene a toga nema, bar za sada.

  3. #1243
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Pretostavljam da su porodični sezonski paketi daleka budućnost. Kao primjer, tamo negdje ne tako daleko je sezonski pass za odraslu osobu 378€, za dijete 206€, a za dva roditelja i dvoje djece je paket 787€. To je popust od 381€ tj. oko 33%.

  4. #1244
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Da ... nezgodno!!!

    Mada sve će se izkristalisati na Expo zimu. Ja sam se opremila, lovu sam štekala i planiram ove godine najmanje 20 dana skijanja. Kop je ok, a volela bih da se iskombinujem i za neko inostranstvo.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  5. #1245
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    20 dana je 20 dana, pa gde god. Do pretprosle godine sam skijao oko 25 dana, a prosle zbog posla samo 5, pa mi ove godine bezveze da uzmem 10/sezoni, kad sumnjam da mogu da odvojim 10 dana
    Ljudi, sto je tuzno provesti zimu na poslu i gledati sneg kroz prozor!

  6. #1246
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Greota je ne kupiti ovaj 10/S pas. Prošle godine je postojao 10/S ali nije bio toliko zanimljiv, taj popust je bio samo 10% a sada je čak 50% od najskupljeg perioda.
    Ja planiram samo jednu nedelju ali kada je već tako kupiću ovaj pas pa makar neikoristio više dana. Ali to će baš biti veliko iskušenje

  7. #1247
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Treba imati u vidu i to da su prošle godine, kada je bilo očigledno da je sezona pukla, snizili cene za 30-tak procenata. Tako sam u februaru 9-dnevni ski pass, koji je pre sniženja koštao oko 12k, platio oko 9k.

    Kada se uzmu u obzir ponude za druga skijališta u Evropi i to da nam više ne treba viza, što je i odvuklo ljude od Kopaonika prošle godine, rekao bih da je vrlo izvesno da ni ove godine neće imati mnogo veću posećenost nego prošle. E sad, da li će ili neće da spuste cene i u kom trenutku...

    Ako je za ovaj 10 dana/sezona stvarno tako kako kažete ja ga uzimam sigurno.

  8. #1248
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

    Podrazumevano Logika

    Pa logika je u tome što možda teoretski ni nebi otišao 10 dana da ne kupiš 10 od sezone.
    Mislim da će da spuste cene :-)
    do pisanja ....

  9. #1249
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Prema informacijama dobijenim na standu Skijalista Srbije na sajmu turizma u Novom Sadu koji je u toku, ski pas 10/sezoni koji se kupi u periodu od 01.-11.12.2010. po ceni od 8.300 dinara vazice tokom cele sezone. Ali. taj ski pas u navedenom periodu MORA da se kupi na Kopaoniku. Dakle, na Expo-zim ce se prodavati ski pass sa popustom od 10%, ali na cene u punoj sezoni.

    Znaci ovaj ski pas 10/sezoni i svi drugi po cenema iz perioda 01.-11.12.2010. mocice da se kupe samo na Kopaoniku...
    Ako je neko u prilici da bude gore u to vreme, sigurno se isplati da ga kupi, Na primer sa njim mozete da vozite 5 vikenda sa dvodnevnim ski passom cija cena u sezoni je od 3350 do 3650 din, odnosno ukupna vrednost bi bila izmedju 16.750. i 18.250, fako da u odnosu na 8.300 - to je vise nedo duplo jeftinije.

    Tako da ako neko sa foruma planira u tom periodu pocetkom decembra da ide na Kopaonik neka se ovde javi kako bi se dogovorili i organizovali da kupi i za ostale zainteresovane.

    Napominjem da je ovaj 10/sezoni ski pas bez fotografije, tako da je moguce da neko drugi kupi i na tudje ime.

    Sta mislite o ovoj ideji?

  10. #1250
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano Radovi na novim zicarama

    Presek izvrsenih radova na novim zicarama na Kopaoniku:

    - Karaman greben
    Postavljene su koturne baterije i jarmovi za sestosed konstrukciju na stubove koji su ostali od bivseg cetvoroseda. Postavljeni su novi 1. i 2. stub, a 12. stub je izmesten na drugu poziciju. Zavrseno je vise od polovine gradjevinskih radova na polaznoj i izlaznoj stanici, a zatim predstoji montaza novih stanica - donje pogonske i gornje izlazne.

    - Krst
    Gradjevinski radovi su pri kraju. Na Kopaonik je dovezena sva linijska oprema (stubovi, jarmovi, koturace) i ovih dana predstoji njihova montaza. Obzirom da teren dozvoljava, montaza stubova se izvodi dizalicama sa zemlje. To je znacajna usteda u odnosu na helihoptersku montazu. Narednih dana se ocekuje isporuka i opreme za pogonsku i izlaznu stanicu, a potrebni gradjevinski radovi su u toku.

    - Suncana dolina
    Temelji za stubove zavrseni. Demontirana oprema sa stubova karaman grebena je u fazi remonta i premestanja na lokaciju trase Suncane doline.. Kotrljajuci lezajevi na glavnim velikim obrtnim tockovima pogonske i izlazne stanice su zamenjeni. Mada je radni vek tih lezaja bio jos najmanje 2 godine, ipak je iskoriscena prilika da se oni zamene sada kada su ti veliki teski tockovi demontirani. Gradjevinski radovi za izlaznu stanicu su zavrseni kao i temelj kucice za zicnicare i pocinje njihova montaza.
    Naredne dedelje se ocekuje zavrsetak gradjevinskih radova na pogonskoj stanici, nakon cega krece i njena montaza.
    Izmenio/la admin; 30.09.2010 u 01:27.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 5 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 5)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •