Strana 116 od 692 PrvaPrva ... 1666106114115116117118126166216616 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.151 do 1.160 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #1151
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Uživancija, divan dan, fantastično skijanje i super druženje ...
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  2. #1152
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Bio sam gore u subotu i nedelju, oba dana pravo prolecno skijanje- suncano, ali temperatura u plusu i samim tim razvaljene staze, ali Gun reze i kroz kremeni i kroz kamen. Crna duboka je , cini mi se, bila najbolja, i nju smo vozili na puno. Bilo je dosta ljudi, u par navrata sam cekao na dubokama, ali sve ispod 5 minuta. Bio sam i do gobelja, ali je pravo mucenje doci do tamo zbog sporog snega, pa mora da se vesla niz jaram. Gobelja je na par mesta progledala, ali je moglo da se zaobidje. Cini mi se da su staze na gobelji suvise kratke za ovo skijanje po mokrom snegu, jer ne moze da se uhvati zalet. Uglavnom uzivanje na suncu je bilo na nivou, a moglo je i ozbiljno da se skija, samo sto su me noge izdavale posle 4-5 spustanja "na puno". Ostalo je jos dosta snega, pa ako zahladni trebalo bi da bude jos doborg skijanja. Staze sa vestakom ne verujem da ce progledati u sledecih 15ak - 20 dana, a na livadama bez vestackog snega su nakupili gomile sa strane.
    Sve u svemu bilo je dobro, a ja mislim da sam ovim zavrsio skijanje za ovu godinu, sad se ceka decembar :(
    PS pozdrav za Zokija ,admina ovog foruma koji je vodio autobus ski busa, organizacija je bila na nivou
    Izmenio/la Tadija_91; 23.03.2010 u 22:09.
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  3. #1153
    Member svetskigigacar avatar
    Datum registracije
    18.12.2006
    Lokacija
    Leposavic/Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    Upravo ko sto rece Tadija, subota vrhunski, sneg ok + sunce przi + dzabe suljpa za pogonsko gorivo, te smo ga razvalili postenski, Gobelja, Crna, Krcmar, sve u njojzinu Nedelja do 12h solidno, posebno CD i Gvozdac&Ledenica, ali resio sam da zavrsim u 13h za taj dan, uvalim ski pas za 500 dindzi i popijem tri pivdzana na prolecnom suncu

    Sve u svemu ja se nadam necemu i za Uskrs, cisto fore radi, jer su na pomolu neke jagnjece brigade
    Vidi! Skijam bez zuba!

  4. #1154
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Marco legendo uništi devojci vrh skije


  5. #1155
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Dobro je da je ovo svestran forum.. Neka odma ide na ''ogrebotine na gornjoj strani skija''..

  6. #1156
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Ma nisu njene tako da baš je briga ...
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  7. #1157
    Member Marco avatar
    Datum registracije
    30.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Hahaha . . . Zbog toga sam sledecoj slici od Cice dobio stapom po glavi ali tu nisam hteo da postavim

  8. #1158
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Da ovo ne bi otišlo skroz off topic ja mogu samo da zaključim i time završim svoje učešće na ovom topicu za ovu zimu:

    Bilo je odličnog i malo manje odličnog skijanja ove godine, sledeće godine će bez sumnje biti mnogo bolje, jer najzad su shvatili da treba ozbiljnije ulagati u Kopaonik. Postaviće još mašina za sneg i staze će biti mnogo kvalitetnije. Sve u svemu Kop sam po sebi ima svoje prednosti i mane i potrudiću se da sledeće godine odem i negde u inostranstvo na skijanje, ali definitivno ću ponovo ići na Kop, jer "U raju je lepo, ali na Kopu je ekipa ... "
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  9. #1159
    Junior Member
    Datum registracije
    22.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    10

    Podrazumevano poz

    Nije bila losa zima, ali kao sto neko vec rece: trebalo bi da ce do sledece zime instalirati jos topova za vestacki sneg i ubaciti nove zicare. Ja sam skijao 09,10 i 11. april i verovali ili ne na crnoj je bilo pola metra snega, mada ga je visoka temperatura otapala, ali hocu da kazem, da tamo gde ima topova bude dobro. E sad, Alpi su Alpi, ali Kop je na 3 sata voznje i drustvo je uvek tu.
    Poz

  10. #1160
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    3 cm snega.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 8 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 8)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •