Strana 111 od 692 PrvaPrva ... 1161101109110111112113121161211611 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.101 do 1.110 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #1101
    Junior Member
    Datum registracije
    15.03.2010
    Godina
    41
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Zna li neko prognoze kakvo ce skijanje biti ovaj vikend od 19 do 21 marta....najavljuju dosta toplo vreme na kopaoniku temoeratura u plusu nekoliko stepeni a snega ima dosta. Kako ce izgledati to skijanje jel ima neko iskustva?

  2. #1102
    Junior Member
    Datum registracije
    15.03.2010
    Godina
    41
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    zna li neko kakvo ce biti skijanje od 19 do 21 marta...temperatura malo u plusu to me plasi? a snega dosta ima li neko iskustva

  3. #1103
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ne brini, i ako ode preko dana u plus, noću su najavljeni minusi tako da do 13h staza bi trebalo da bude tvrda.. Samo naoštri rubove.

  4. #1104
    MayaM
    Guest

    Podrazumevano

    Na Kopu se ocekuje dobro skijanje skoro citav april (nezvanicna informacija iz skijalista Srbije)!!!
    Za vikend je bilo odlicno, mada malo hladnije! Danas potpuno savrsen dan!

  5. #1105
    Junior Member
    Datum registracije
    15.03.2010
    Godina
    41
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Hvala))) Mada plasi me prognoza za subotu 7 stepeni((((nadam se da su omasili

  6. #1106
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jici Pogledati poruku
    Hvala))) Mada plasi me prognoza za subotu 7 stepeni((((nadam se da su omasili
    Znam i mene!!! Zove me ekipa da krenem u sredu gore, ali ja se razmišljam šta da radim ako već u četvrtak počene da se topi? Znam da ceo KOP može da se otopi za dva dana i šta onda da vežbam skijanje na vodi?

    MIslim realno ovi mi uopšte ne ulivaju nadu:
    http://www.snow-forecast.com/resorts/Kopaonik/6day/mid

  7. #1107
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Ma ja mislim da nema sasne da se otopi sve od cetvrtka do subote, kao sto ti kazes.. Ne razmisljaj o tome, nego pici na skijanje

  8. #1108
    Member Marco avatar
    Datum registracije
    30.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Vala ljudi izgleda da se smesi jugic ) Ako bude ovo 6-7 stepeni kao sto najavljuju onda smo sa skijanjem zavrsili . . .Ja odoh sutra da ne bude da se nisam ispisao

  9. #1109
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    ja sam za vikend gore, ne sme da se istopi dok ja ne odem
    mada nema sanse da se istopi sav onaj vestak, samo da bude sunca i bice sve super
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  10. #1110
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    evo i sta se desava u cetvrtak i petak:

    Državno prvenstvo u free style ski i snowboard disciplinama 18. i 19. mart pod nazivom "SAMO KARV"

    Pred sam kraj skijaške sezone, 18. i 19. marta na Kopaoniku će se održati Državno prvenstvo u freestyle ski i snowboard disciplinama!
    Takmičenje predstavlja jedinstven događaj ove sezone jer se po prvi put kod nas ikada organizuje nadmetanje u freestyle skijanju, dok su se u freestyle snowboardu održavalo i ranije. Državno prvenstvo u freestyle ski i snowboard disciplinama održaće se u svim kategorijama za muškarce i žene.
    Prvi dan prvenstva će se održati na stazi-poligonu u Halfpipe-u u samom centru TC Kopaonik koji sadrži: skakaonicu, boks, cev za slajdovanje, drveni skok i vertikalno drvo. U sklopu poligona će se nalaziti i vazdušni balon za uvežbavanje trikova. Dok će drugi dan prvenstva dogoditi na Big Air-u, na samoj stazi Malo jezero.
    Podršku Klubu ekstremnih sportova „Zubski Rt“ u organizaciji prvenstva pružili su Klub ekstremnog skijanja „Snowflake”, snowboard Klub „ABC”, snowboard Klub „Bibis“, klub „Kite Loop“, JP „Skijališta Srbije“, Skijaški Savez Srbije, MK Group i TV KOP sa saradnicima.



    izvor: www.infokop.net
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 7 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 7)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •