Strana 104 od 692 PrvaPrva ... 45494102103104105106114154204604 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.031 do 1.040 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #1031
    Member Marco avatar
    Datum registracije
    30.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Ccc o cemu se ovde prica . . .

  2. #1032
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Daj nek neko banuje ovog kretena i njegovog caleta!!!
    History is made by those who dare to break the rules.

  3. #1033
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    аууууу....што се тиче светлосне године, ја се само мало шалио, извињавам се ако вас увредио, то ми није била намера. само нисам хтео да народ остане у забуни.... што се тиче мог ћалета, ја само наводим пример.....прво до таквог инцидента никад није дошло, а и своје проблеме решавам сам....мало сте лоше сконтали....дао сам пример на својој кожи да се неко не би увредио....а што се тиче премијера, нисам реко који је био у питању, али је саобраћајац имао ту част да разговара са премијером, зато што је познаник премијера прошао кроз црвено.... то сам чисто онако дао пример како би се ,,средиле'' ствари да се деси инцидент ко што се десио у Аустрији (где ли већ тамо, кад су ухапсили бордера).....још једном се извињавам ако сам неког увредио..... пуно поздрава из Пирота....

  4. #1034
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Evo vratila sam se posle 14 dana sa Kopa!!! Bilo je fino mada sam očekivala malo više. Nije mi jasno kako to da ja nijednom nisam bila svedeok ispadanja sajle iako sam po ceo dan skijala gore dole. Elem, moram malo da se požalim samo na uređenje staza, bilo je jutra kad su stvarno staze bile savršene, ali ponekad mi se čini jedno 4 od 14 da uopšte nisu radili staze. Vreme baš i nije bilo neko, neki grozan vetar ... ali upoznala sam divne ljude i super se provela ... Sledeće godine definitivno idem negde van Srbije ali sigurno ću na Kop svratiti na neki vikend čisto ono iz nostalgije ...

  5. #1035
    Member Marco avatar
    Datum registracije
    30.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Danas je bio vrhunski dan za skijanje na Kopaoniku

  6. #1036
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    :( znala sam čim ja odem ima da bude super, 14 dana sam gore i 14 dana sve neka magla i vetar spustim se i odmah je gore extra! Moraću još jednom možda baš ovog vikenda? Joj kako sam se smorila ...

  7. #1037
    Member Marco avatar
    Datum registracije
    30.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Danas nije bilo magle i bas je bilo dobro a idem ujturu opet na prepodnevni od 09h do 13h posto je to moj termin,dok se ne razbiju staze Do 10-10.30h skija se crna i crvena 6 a posle se prelazi na Gvozdac ili Krcmar do 11.30 pa Gobelja ili povratna na crvenu 4a i 4b Kad budes isla javi da zaskijamo zajedno posto sam ja skoro svaki dan gore

  8. #1038
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Crna duboka odlicna juce od vrha do medjustanice ceo dan, ostatak staze dosta leda.. crvena duboka je cela bila OK..

  9. #1039
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sunCica Pogledati poruku
    :( znala sam čim ja odem ima da bude super, 14 dana sam gore i 14 dana sve neka magla i vetar spustim se i odmah je gore extra! Moraću još jednom možda baš ovog vikenda? Joj kako sam se smorila ...

    Postoji velika šansa da sledećeg vikenda odem gore samo na dva dana, vikend, a možda i produženi vikend ako imaju u ponudi ... EXTRA

    Samo se nadam da će biti snega, jer ako ojuži otopiće se ceo kop za 6 sati!

  10. #1040
    Member Marco avatar
    Datum registracije
    30.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    E danas je bila katastrofa . . . U 10h pocela kisa,duva jugic . . . Popizdeo sam i od danas spustene cene ski pass-a

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 8 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 8)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •