Strana 102 od 692 PrvaPrva ... 25292100101102103104112152202602 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.011 do 1.020 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #1011
    Member
    Datum registracije
    07.03.2006
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Da, baš htedoh da kažem za tih 50 miliona evra... ispada da za milijardu evra može da se sagradi samo 20 gondola. Neko se tu gaaadno ugradio, ako uopšte išta bude od toga.

  2. #1012
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tomba na kvadrat Pogledati poruku
    bio sam za vikend na kopu, na noćnom skijanju i koristio tu tanjiraču.
    Jel si siguran da je to taj tanjir? Noćno skijanje je na malom jezeru, a ovde je u pitanju tanjir karaman..

  3. #1013
    Member dex7 avatar
    Datum registracije
    21.03.2007
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Race SC
    Godina
    51
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    Pogresio covek.

  4. #1014
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Ima prepiska u Politici juce i danas (Medju nama) o tom padu zicare izmedju direktora Skijalista i novinara koji je napisao tekst. Krajnje je zanimljivo. Iz odgovora novinara se vidi na kraju da su Skijalista htela da ga potkupe (nudili mu gratis ski pas).

  5. #1015
    Senior Member ekozelj avatar
    Datum registracije
    11.10.2005
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Atomic SL 9m
    Godina
    52
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Evo pročitah tekst i ne mogu da verujem.
    Ma to novinar sigurno izmislja. Pa oni su kako reče drug vanelic najbolje skijaliste u regionu.

    Bagra,drugovi. Bagra i šljam.

  6. #1016
    Member
    Datum registracije
    26.11.2008
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Elan Magfire 10
    Godina
    41
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    Kakvo je stanje sa snegom(prognoza nesto losa), vredi li ici sada na ski vikend?

    Poz!

  7. #1017
    Member svetskigigacar avatar
    Datum registracije
    18.12.2006
    Lokacija
    Leposavic/Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    Apropo ovog pada sajle.

    Ja sam jednom bio ucesnik incidenta kad sam pustao sidro na Gvozdcu, koje se nije lepo uvuklo, nego je pocelo da se klati i obmotalo oko sajle, sto je izavalo pad sajle sa jednog od stubova, ali srecom to je bilo sve, ali to je izavalo nekih pola sata cekanja onima dole u dnu. Ovom prilikom se svima izvinjavam, ako su doziveli to cekanje. Razmisljao sam posle o tome, i po svemu sudeci koliko je kriv slucaj sto se sidro nije uvuklo, toliko sam i ja, jer sam ga naglo pustio.

    Ovo se moglo desiti i na tanjiru, ako ga je border pri padu duze zadrzao, pa jos u koliko je bio blizu stuba, lako se moglo desiti da sajla spadne, sto se nazalost i desilo. Desavalo se to bezbroj puta, bez posledica, samo zbog nepostovanja propisa.

    Ja sam prvi koji ce da pljune SS, ali mislim da nije nemoguce da je kriv i ovaj momak.
    Vidi! Skijam bez zuba!

  8. #1018
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od montobene Pogledati poruku
    Kakvo je stanje sa snegom(prognoza nesto losa), vredi li ici sada na ski vikend?

    Poz!
    Bice oblacno, uz moguc pad 2 do 3 sajle! .. Salu na stranu,. mislim da mozes uhvatiti solidan ski vikend(vidim da dosta staza radi, a ne najavljuju nikakve padavine za vikend, moguce nesto malo u subotu).

  9. #1019
    Senior Member marsi avatar
    Datum registracije
    27.02.2005
    Lokacija
    ks
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 14 & SLX RD, CoreUpt Slasher & Lunatic, Dynastar omeglass speed
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    skijao danas na crnoj dubokoj. snega ima dovoljno i staza je bila extra do jedno 12h, ravna i tvrda. iznenadjujuce, bila je guzva i cekalo se na red na zicari... posle 12h gornji deo i dalje ok, dok u donjem delu kacamak i skoro prazna staza. ostale staze nisam skijao, a pretpostavljam da je ista situacija svuda...
    uspeh cak i par puta da se spustim van staze, izmedju duboke i krcmara, i bilo je extra. za ove moje debele skije cak i mnogo bolje nego na stazi. i posle jedno 3ceg spustanja kroz sumu kaze mi lik koji radi na zicari: "nemoj da ides van staze jer je to zabranjeno, bla bla bla. ako te vidi neko od kontrolora (ili sta vec rece) uzece ti skipas. nemoj posle da kazes da te nisam upozorio".

  10. #1020
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Debilno, potpuno debilno. Koga ugrožavaš skijajući van staze? Jedino ko će se angažovati ako-ti-se-ne-daj-bože-nešto-desi je GSS a oni su volonteri. A SS tu nema nikakve odgovornosti.

    Jedino što može da mi padne na pamet kao razlog je eventualno "Nacionalni Park Kopaonik", oni tu mogu jedini da budu zainteresovana strana, jeR ako nema dovoljno snega mi zlikovci sečemo vrhove Jela i ostalih zaštićenih vrsta...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •