Strana 546 od 692 PrvaPrva ... 46446496536544545546547548556596646 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 5.451 do 5.460 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #5451
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano Novosti sa Kopaonika

    Ja sam poručio 10/sezona sa datumom preuzimanja i korišćenja 1 nov 2016

    Po njihovim pravilima svi porodični ski passovi moraju biti istog tipa (npr 10/sezona), ne znam zašto je tako, ali je tako

  2. #5452
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Kad preuzimaš i gde svoj skipass?

  3. #5453
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Kada kupiš online preko web shopa imaš da odabereš gde preuzimaš ski pass (Kopaonik, Zlatibor, Stara Planina, Beograd). A kada, pa kad hoćeš da skijaš

    Ja sam stavio da preuzimam na Kopaoniku od 1 novembra 2016.. Pa kada odem prvi put na skijanje - mesto preuzimanja je InterSport Kopaonik (direkcija).

    Za kupovinu ski pasa osim kreditne/debitne kartice treba i: broj dokumenta (LK, pasoš ili zdravstvene knjižice za decu), fotka (za upload), i naravno da se unesu podaci (ime, prezime, adresa). Pre kupovine se treba registrovati na sajtu Skijališta Srbije.

  4. #5454
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Uzeo porodicnu 10 u sezoni, cak se ne buni za strane adrese. Meni je samo davao datum podizanja nekoliko dana pre pocetka vazenja, ne znam da li ima veze, sa birokratijom samo pazljivo

  5. #5455
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ja sam stavio za datum početka važenja 1 novembar 2016 a to mi je i datum podizanja

    To sve na kraju pregledaju ljudi tako da nemaš problema, ja pošto sam uzimao 2 x 10 u sezoni na ista imena zvali su me telefonom da potvrde (da nije neka greška) tako da se sve to pregleda i ako vide neki problem zvaće..

    Početak važenja nije relevantan za 10/sezona i sezonske ski pasove..

  6. #5456
    Member dachonije avatar
    Datum registracije
    01.03.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misk0 Pogledati poruku
    Uzeo porodicnu 10 u sezoni, cak se ne buni za strane adrese. Meni je samo davao datum podizanja nekoliko dana pre pocetka vazenja, ne znam da li ima veze, sa birokratijom samo pazljivo
    Samo mala opaska u vezi ovoga sto je napisao Misk0. Kao i njemu i meni je prosle godine datum podizanja bio samo par dana prije pocetka koriscenja (kasnije cu saznati da je bilo u pitanju 3 dana).
    Ovo sam saznao na ne bas najbolji nacin. Elem, ja cetvrti dan poranio na zicu i cekam da je puste u rad. Pustise oni zicu ja da prodjem nece, ja jos jednom nece (kaze Invalid). Pozovem redara iz kucice on kaze dajte da vidimo skipas, ja mu dao ode on u kucicu, vraca se i kaze: "Vama je istekao skipas, juce je bio sesti dan skijanja a posto je sestodnevni , vi nemate pravo da skijate". Ja u cudu. Kako istekao kad sam skijao 3 dana? Kaze ne zna on nista nego da idem tamo gdje se kupuju karte pa da vidm sa njima.
    Posto sam bio kupio porodicni paket, sjetih se ja da ce vjerovatno zena i cerka imati isti problem te sam prvo otisao u smjestaj i uzeo njihove skipasove.
    Onda sam otiso na prodajno mjesto, tamo kazu podji u drugo prodajno mjesto. Ja tamo oni kazu podji u nase kancelarije (pored policije), jedino oni mogu da pomognu. Ja tamo i poslije jedno 20-30 minuta cekanja oni vrlo ljubazno sve ispravise. Ocitali su ski paseve i vidjeli da su korisceni samo 3 dana. Izdali mi nove na jos tri dana i tako ja poslije izgublejnih jedno sat ipo do dva odoh da skijam. Znaci meni je taj odabir dana podizanja skipasa, 3 dana prije pocetka skijanja, ustvari bio pocetak skijanja na mom skipasu.
    Posto sam i predprosle godine uzimao skipasove preko neta, prosle godine mi je bilo cudno kako mi daje kao mogucnost podizanja skipasova samo 3 dana prije skijanja. To je definitivno bio neki bug koji se zavrsio kako sam vam ispricao.
    Tako Misk0, a i svi ostali, obratite paznju ako vam se nesto slicno desi. Reaguj te na vrijeme da nebi gubili sate od skijanja kao sto se meni desilo prosle godine.

    Pozdrav.

  7. #5457
    Senior Member
    Datum registracije
    24.02.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Nidecker Platinum
    Poruke
    120

    Podrazumevano

    Zato najbolje otići odmah pri dolasku na planinu do Skijališta Srbije i proveriti da li je sve OK sa skipass-om

  8. #5458
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Ne znam za proslu, sada je bio datum pocetka vazenja ski pass-a i datum podizanja. Ja sam, kao i wlad, uzeo porodicni 10 u sezoni tako da verovatno nije bitno kad pocinje. Stavio sam stvarno datum kad bi trebalo da dodjemo prvi put i ponudio mi je samo nekoliko dana unapred za podizanje.

    Ako uzimas za tacne dane, onda bih stavio pravi datum jer i cena zavisi od toga

  9. #5459
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Da, za sezonske i 10/sezona nije relevantan podatak važenja ski pasa, važi čitavu sezonu a dani se "troše" za 10/sezona. Ako se uzima npr. 6 dnevni onda je naravno veoma važan dan početka korišćenja ski pasa (zbog cene).

  10. #5460
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Prošle godine je bilo bezveze zato što im nije dobro radio skidata sistem na samoj kapiji - za 10/sezona nisi imao pojma koliko ti je dana preostalo :(

    Ranije (tj. kada radi) kada prođeš kroz kapiju na ekranu je ispisivao "X days left" ili slična poruka i onda ne moraš da pratiš "potrošnju", a prošle ako te je interesovalo morao si da odeš do direkcije (InterSport) da proveriš koliko je dana ostalo na ski pasu (a još smešnije je da za to traže i ličnu kartu ?!).

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 16 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 16)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •